Alarm/imo problem

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
stepanh
Příspěvky: 8
Registrován: 11 úno 2020 21:44
auto: Discovery 2

Alarm/imo problem

#1 Příspěvek od stepanh » 11 úno 2020 22:35

Ahojte,

Nastal mi dost velky problem... Pred nejakou dobou mi prestal fungovat klic (ovladani). Asi se nejak 'odparoval'.
No, mel jsem jeste nefunkcni nahradni, tak jsem vyloupl tu desticku a jelikoz nefungoval cudlik na otvirani... tak jsem zjistil ze dratkem kdyz se dotknu 2 kontaktu z obou stran cudliku, ze to funguje. Tak jsem si takto auto odemikal abych mohl fungovat.

Mam domluvene s Peslem ze se stavim pro nove ovladani, ale nejak jsem to casove nezvladal a odkladal. No .. a dnes vecer, prijedu domu, zamkl jsem. Jeste jsem si zapomel neco v aute, tak jsem vytahl desticku z krabicky na fotofilm... a zjistim ze ledka neustale sviti cervene. Muj ' trik' uz nefungoval... tak jsem vytahl baterku z desticky, ledka zustala po znovu vlozeni baterie vypnuta.

Spojeni kontaktu moji metodou, ledka se rozsviti..auto nereaguje. Vypada to ze se tedy odparovalo i toto ovladani. EKA kod nevim...ten mi muze zjistit Pesl, zitra mu budu volat...ale je nejaky zpusob jak bych auto beztak rozjel? Hledal jsem a jak to dobre chapu, tak je to asi bez sance...ale beztak.

Zitra pres den pripadne muzu otevrit auto..bude houkat...rychle otevrit kapotu, odpojit +pol baterie... a pak zas zapojit a doufat ze jedna z desticek se sparuje a bude fungovat? Jsem ted trochu v koncich... bydlel jsem na pasekach tech jsem momentalne v klidne ctvrti mesta a moc kravalu delat nemuzu :/

Jakykoliv tip je vitany. Predbezne se ptam zde.. pac toto potrebuji co nejdrive vyresit. Bez auta jsem v pr...

Predem dekuji za reakce.

Stepan

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Alarm/imo problem

#2 Příspěvek od Kokesek » 12 úno 2020 07:19

Mas SZ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

stepanh
Příspěvky: 8
Registrován: 11 úno 2020 21:44
auto: Discovery 2

Re: Alarm/imo problem

#3 Příspěvek od stepanh » 17 úno 2020 18:06

dotaz: nemuze to byt nejakou pojistkou? Ma ten BCU/prijmac pojistky? jen si rikam... kdyby ano, tak to je jedina vec kterou jsem nekontroloval...

Odpovědět