Chroupavej zvuk,klepani pri zataceni. VYRESENO

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MFENCE
Příspěvky: 816
Registrován: 31 led 2019 11:56
tel.: 732805348
auto: D2 Td5/110 300Tdi

Chroupavej zvuk,klepani pri zataceni. VYRESENO

#1 Příspěvek od MFENCE » 16 led 2020 15:12

Zalozim to zde extra.
Tento stejny problem, mel i jiny uzivatel. A ja se tedy podelim o vyreseni. Byla to dosti zdlouhava zavada a jiste to nekomu pomuze.

Pri zatoceni na pravou stranu, hnusne chroupani az jsem to citil v botech.
Dole jsem to cele prolezl a nic. V jednom servisu bezradny, zvuk pro kazdeho neznamej. Bal jsem se o HOMO kloub. Dnes na tom delal servisak 3 hodiny. Vse se prosmejdilo, nadzvedalo a stale pri 3ti projizdce ten zvuk. Delal to hlavne pod plynem, ale pokud jsem zatocil na pomalu smyk tak se to ozvalo i bez plynu.

Shoda byla, ze to je neco navaleneho vahou a to dre. Novy katak mel vetsi presah, ale stale dost daleko od ramu. Tak se ohnul ruzek, a slo se to projet. Zvuk stale :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: Pak napadlo mechanika dat auto na kopec ale bokem. Tim se vaha motoru navalila na to misto co pri jizde. A ejhleee, ten zasranej katak fakt klepal. Italsky technik v Jaguar servisu, asi neodvedl dobrou praci. Cele vedeni, se muselo o kus prevarit. Od te doby klidek a pohoda.

Zkracene tedy, Italskej pohunek to dal moc blizko ramu. Stalo me to mnoho casu a i pak penez a nafty. Ale vyhral jsem :) Necht je toto info pro ostatni :F :muscle

Sajmon
Příspěvky: 159
Registrován: 01 úno 2011 18:58
tel.: 0918334337
auto: DiscoveryII
Bydliště: Šumiac

Re: Chroupavej zvuk,klepani pri zataceni. VYRESENO

#2 Příspěvek od Sajmon » 16 led 2020 20:49

-takže si mal to isté ako ja (kaťák)) .Banalita, ale nasere!

Odpovědět