mechy trochu inak ...

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michscho
Příspěvky: 52
Registrován: 22 led 2008 19:06
Bydliště: MARTIN SVK
Kontaktovat uživatele:

mechy trochu inak ...

#1 Příspěvek od michscho » 26 úno 2008 16:06

Nazdar hosi, tak ako ste mi poradili, teraz narychlo neviem komu mam dakovat, ked najdem prispevok pozriem a potom opravim tento thread. Teda tak ako ste mi poradili, vymenil som mech, a odvtedy auto stoji stale rovno, cize ten stary malilinko prefukoval. Ked mi prisiel novy z paddocku tak som z neho vycital, ze to vyraba continental resp. contitech divizia. Hladal som po internete, a nasiel som zastupcu, vzduchovych tlmicov pre slovensko, napisal som mu mail aj s presnym typom tusim SK 11-112(nepodstatne) a on mi odpisal, ze ho sice tesi zaujem o produkty continental ale tento typ musim ziadat u svojeho lokalneho dealera LR. O LR v mojom maili nebola ani zmienka, cize evidentne vedel o com tocim. Navyse sa tieto produkty vyrabaju v Dolnych Vesteniciach. Takze chlapci nech zije globalizacia, sme cely radi, ze zozenieme lacny tlmic z PADDOCKU, ktory ho kupuju este od jednej firmy na tu si nespominam, je napisana na manuali k mechu. a ti ju odoberaju z Contitech nemecko, ktory to vyraba tuna za humnami vo vesteniciach. Faakt super, a to este neberiem do uvahy cenu origos v LR. Nieste niekto z tych koncin, ze by ste to prezistili.????
DII facelift V8 4.0l HSE G4 optik

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Stavros » 27 úno 2008 08:26

to je fakt neskutecny, Renek takhle kupoval predni svetlo na DII z Paddocku a prislo svetlo z Anglie od firmy magneti marelli tady nekde od nas od Mlady Boleslavi myslim.

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Admin » 27 úno 2008 08:40

Vodní hadice pro Land Rover vyrábí Rubena v Rudníku cca. 12km od Vrchlabí. Chtěl jsem nějaké koupit a bylo mi sděleno, že Land Rover vlastní exkluzivitu na výrobu a všechny výrobky jdou do Land Roveru a nelze tedy žádný koupit z výroby :cry:

Uživatelský avatar
Jarys
Příspěvky: 911
Registrován: 29 pro 2006 13:39
Bydliště: Broumov

#4 Příspěvek od Jarys » 01 bře 2008 14:43

Admin píše:Vodní hadice pro Land Rover vyrábí Rubena v Rudníku cca. 12km od Vrchlabí. Chtěl jsem nějaké koupit a bylo mi sděleno, že Land Rover vlastní exkluzivitu na výrobu a všechny výrobky jdou do Land Roveru a nelze tedy žádný koupit z výroby :cry:
Mám kamaráda v Rubeně v Náchodě, tak se ho zkusím pozeptat...
Disco mi zachránilo život

Odpovědět