Disco tdv6 turbo

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tomashan
Příspěvky: 568
Registrován: 29 led 2011 08:25
tel.: 0948777096
auto: RR p38, D2
Bydliště: Rajec, Žilinský kraj

Disco tdv6 turbo

#1 Příspěvek od tomashan » 05 dub 2018 00:53

Ahojte, nasiel som prislusnu temu ale je zamknuta tak skusim zalozit novu. D3 tdv6 klaklo turbo (pustalo olej, hooodne oleja), turbo slo na repas, prislo nahodilo sa, fungovalo iba chvilu potom prestalo fungovat lebo ho auto nedokazalo ovladat, hodnoty max a min regulacie tlaku skakali ako chceli. Dal som turbo adaptovat na auto cez PC (diagnoza delphy), vsetko prebehlo ok. Po cca 100m jazdy, otacky cca 1800 rana a vytrhlo z neho hadicu, cize zase regulacia asi nesla a pustilo ho naplny vykon. Bonus zase pusta olej kedze si myslim ze ho na stredovej hriadelke chytilo a je aj toto repasovane ko. Otazka ale je ako spravit tu regulaciu alebo ako ju nastavit, pripadne da sa zohnat ako novy diel samostatne? Lebo aj v turbarni kde to turbo robili s tym maju problem a to uz mi spravili 10ky turieb. A najvacsia radost je zlozit dve polky disca dokopy, vsetko vyskusat, doskladat nakomplet a nasledne koli tomu vyj.....mu turbu zase rozdelit auto napoly. Pisem po par :drink :drink :drink tak dufam ze nie som komplikovany :D

Odpovědět