Zosilovač HK Disco2

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
mato_srubka
Příspěvky: 459
Registrován: 27 srp 2013 19:24
auto: DiscoII V8

Zosilovač HK Disco2

#1 Příspěvek od mato_srubka » 01 led 2018 20:35

Ahojte,
už druhý deň googlim el. schému (wiring diagram) pre origo HK zosík v D2 a neviem to nájsť. Neviete niekto o niečom?
Ide mi o to, že origo "subwoofer", ak sa tie dva 165mm repro dajú takto nazvať, sa mi rozpadli a riešim náhradu za ne. Origo už nechcem. Rozmýšľal som nad lacným Hertz ES250D.5, čo je malý subwoofer s pomerne vysokou citlivosťou, ktorý by teoreticky mohol utiahnúť aj origo HK zosík.

Zvažujem, ako to zapojiť. Lebo v RAVE som k tomu našiel v podstate len to, že origo repro boli dva 4 ohmové "kickery" a neviem, ako boli napájané zo zosíka, či to išlo z jedného kanála paralelne alebo mal každý kicker svoj kanál.

PS: Viem, že to také "bezzubé" riešenie, ale teraz tých peňazí moc nazvyš nie je. Tiež by som šiel radšej do nového zosíka, ale to už sa bavíme o sume okolo 400,- euro a to mi u financmajstra neprejde.

Ak vás niečo napadne, budem vďačný za každý koment.
Seriový LR Discovery II V8 s mnohými závadami, ale je to láska na prvé naštartovanie.
Tak už až tak sériový nie je: podvozok od TF +2" a k tomu Hankook DynaPro M/T RT03 265/75R16 a konečne uzávierka medzidifu

Odpovědět