přetěsnění Td5

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Saul
Příspěvky: 183
Registrován: 23 srp 2016 09:04

přetěsnění Td5

#1 Příspěvek od Saul » 11 črc 2017 10:52

Ahoj, Disco mi jako každá druhá značkuje teritorium. Neni to nic dramatickýho (jednou za čtvrt roku - 3000km - doleju dvě deci), ale mám ráth věci v pořádku a motor je ve spodní části prostě hnusně voblitej. Byť je drobnej únik patrnej i na guferech nahoře, tak hlavní bude asi ve spodní části. Má někdo představu co by stálo takové kompletní přetěsnění? Tím nemyslím těsnění pod palicí, ale jen tak "exteriérová" těsnění. Taky mi trochu teče přídavka, kterou bych chtěl řešit s tím.

Případně bych rovnou požádal o nabídku od někoho z místních opravců. Teď v létě LR denně využívám, ale na podzim ho mohu na nějaký čas odstavit. Bydlím v Prase, ale můžu to i někam odvézt.

díky

Saul
Příspěvky: 183
Registrován: 23 srp 2016 09:04

Re: přetěsnění Td5

#2 Příspěvek od Saul » 13 črc 2017 18:17

Nikdo nic?

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: přetěsnění Td5

#3 Příspěvek od VencaZE » 13 črc 2017 21:54

GEN těsnění a gufera na motor cca 3000,- . Ale pokud by jsi chtěl vyměnit i gufero na spojce a přetěsnit přídavku, je to v jednom člověku práce na několik dní, přesněji to neodhadnu, záleží na okolnostech. Plus když bude dole převodovka, tak vyměnit alespoň spojkové ložisko a pouzdro v klice a možná další věci co se neočekávaně objeví. Podle toho kdo jakou má sazbu, může z toho být klidně třeba dvacet tisíc kč.
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Odpovědět