D3 100tis km na prodej

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Jirka F
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2016 11:23
tel.: 776018118
auto: Discovery 3

D3 100tis km na prodej

#1 Příspěvek od Jirka F » 05 bře 2017 22:45

Vážení,
zvažuji prodej svojí D3 HSE. Vyrobeno 12/2006, v roce 2011 dovezeno na objednávku pro otce mého švagra, ten měl k tomu ještě další 3 auta, vloni zemřel, tak jsem se k D3 dostal. K autu je celá historie, v terénu nikdy nebylo, začal jsem s ním jezdit při 78 tisících, nyní má nejto 102 tisíc. V 95 tis jsem nechal udělat velký servis: Celý podvozek vpředu i vzadu, olej v převodovce a obou diferenciálech, olej, filtry, klimu ... Auto je v maximální výbavě, 7 sedadel, kůže, skleněná střecha (3 šíbry), hudba Harman Kardon, atd. Neměl jsem v plánu prodávat, ale nyní zvažuji koupi D4, jsou už jen poslední kusy ... a už nidky nebudou. K autu jsem se dostal spíš omylem (byť jsem kdysi měl DI), teď si moc nedovedu představit jezdit něčím jiným. Proto i přes dobrý stav a nedávný servis zvažuji prodej. Pokud neprodám, tak si ji nechám. Cena je 400 tisíc, pevná, jen vážní zájemci prosím, tel 776018118 nebo mailem na jfronek@email.cz, pošlu fotky. V práci ne vždy mohu brát telefon, tak kdyžtak piště sms. Přípradné předevední vozu: Pracuji na Praze 4, bydlím na Praze 5.
Přílohy
D3.3.jpg

Odpovědět