XLIFTER - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#121 Příspěvek od HST » 01 úno 2016 21:16

Tak dneska to vezmeme z "druhyho konce" aneb discovera brichoplazem :D
Tohle je u kamarada 1.9 metru garaz, kam sem si driv netrouf :)
... jo a omluvte snizene "nalesteni" brichoplazove lestenky, nejak zrovna byla venku neprizen
20160117_132032.jpg
20160117_132137.jpg
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

Uživatelský avatar
xxx
Příspěvky: 2563
Registrován: 25 bře 2013 09:51
tel.: 777 945 9jedna4
auto: byla D3, teď D4
Bydliště: Severní Morava

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#122 Příspěvek od xxx » 05 úno 2016 09:35

Honzo, řekni mi, jak jsi narval to velké kolo místo rezervy, mi to nešlo, ani když jsem to vyfoukl na 1 ATM, tak jezdím s 30"

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#123 Příspěvek od HST » 05 úno 2016 11:43

jak? brutus. Take vyfoukle, lehnout pod auto a dobre mirenym kopem posunout o par cm hore, dalsi chlap nahore toci klikou, parkrat opakovat a je to :))

Jinak prototyp V3 jde dneska do auta a jde se extenzivne zkouset leveling. Plus na bludicce budou testy jak moc bude elektronika hazet chyby pri vetsim vykrizeni atd.
20160205_113313.jpg
20160205_113313.jpg (56.62 KiB) Zobrazeno 5104 x
20160205_113242.jpg
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

Uživatelský avatar
NOTIX
Příspěvky: 737
Registrován: 25 zář 2009 20:45
tel.: 601322634
auto: Def 90 Puma, RRE
Bydliště: Náchod

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#124 Příspěvek od NOTIX » 05 úno 2016 12:28

jen houšť :clap :yes
Defender 90 Puma - táta do lesa a na chalupu
Karoq - to mi zbylo pro posun do rachoty

MOLON LABE !!! M.A.R.A.

Uživatelský avatar
xxx
Příspěvky: 2563
Registrován: 25 bře 2013 09:51
tel.: 777 945 9jedna4
auto: byla D3, teď D4
Bydliště: Severní Morava

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#125 Příspěvek od xxx » 05 úno 2016 13:32

HST píše:jak? brutus. Take vyfoukle, lehnout pod auto a dobre mirenym kopem posunout o par cm hore, dalsi chlap nahore toci klikou, parkrat opakovat a je to :))
:D :D aha

tak stejným způsobem bych ji tam asi dostal taky, ale potom ji vyndat bez dlouhé kovové tyče asi nepůjde :chuckle

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#126 Příspěvek od HST » 25 bře 2016 18:55

Dobré zprávy, špatné zprávy, dobré zprávy... aneb březnový update.

Určitě si myslíte, že jsem se na to už vykašlal. Dobrá zpráva je, že naopak.
Věnuji tomu stále hodně času, tedy s určitými výpadky, když například trčím v Rumunsku a podobně.

Špatná zpráva je, že jsem hrubě (velmi hrubě) podcenil náročnost. Nepočítám to, ale celkově už v tom mám možná už stovku či dvě hodin a 2 llamsy v penězích asi taky. Ale to je jedno - dobrá zpráva - stále mě to baví a proto to dělám... a dodělám. Otázkou kdy jsem se ale už přestal zabývat :)

Teď jsem snad už ve finiši software. Hodně to nabobtnalo, zejména tím, že ovládání a vlastní manipulace senzorů jsou dvě oddělené jednotky, což přineslo nutnost řešit X situací jako uspávání, přerušení komunikace atd atd.

Až to bude, tak vlastně zbývá už "jen" to postavit - plošnák, krabička, umístění v autě... a zase to celé testovat a ladit... Takze práce ještě jak na lesy.

Jinak pár střípků - objednal jsem hafou součástek, komponenty ca na 10 kusů a hadi číňani z aliexpressi mi neposlali - zaplacené - displeje, čímž me fakt nakrkli. Krásný 1,3" Oled. Takže doufám že z nich peníze vydoluju zpět a pošlou co mají.

Několik praktických zkušeností z Rumunska - umístění na záslepce za tlačítkem ruční brzdy zcela nevhodné, šmrdlá se tam bunda a nevidíte na displej. Musí to být někde na palubovce. A čudlík jde moc jemně. Možná by se hodila akustická siglanizace změny režimu.

Vlastní funkčnost spokojenost. Dálnice na pohodu vše v režimu -25mm. Ideální kompenzace 32" pneu. Ve složitejších terénech konstantně +25mm. Při přejezdu extrémních prasečin (krokem na krátký úsek) +55mm (nad offroad!), což v kombinaci s 32" dělá z diskošky velmi solidní stroj. Tedy stále takový, se kterým následně odfičíte domů po dálnici - pakliže máte všechny klouby pohromadě :).

Leveling nadšení. Z 5 nocí použito - 5x :). Rovných míst málo a pravidelně je vysápli kolegové, takže paráda. Ca do tech 5 stupňů to fakt vyrovná. V extremech mi to obcaš padalo do "suspension extended mode", zejména v situaci kdy byly kola vmáčklé do podběhu (takové to, co nasimulujete najetím jedním kolem na obrubník a následným shozením do access polohy). Na to se pak ještě zaměřím, měl jsem za to, že jsem to zalimitoval aby to ECU nepoznala. Asi ne.
Takže to je super.

Aktuálně nejvetší problém řeším s konektorama k ECU. Nemohu je nikde identifikovat.
Bez konektorů je to naprd, nikdo nechce stříhat kabely v autě.
Jakýkoliv tip je vítán!!!

Tak tak.
A přiložená mapa byla počátkem února skoro celá černená :)
Screenshot 2016-03-25 18.37.41.png
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

ThomasSK
Příspěvky: 107
Registrován: 16 úno 2013 01:53
auto: LR3

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#127 Příspěvek od ThomasSK » 25 bře 2016 22:28

Neskutočná práca. Keďže tomu čo robíš vôbec nerozumiem, musím len obdivovať! Klobúk dolu a držím palce.
bývalé - Def 110 300Tdi + Disco II Td5 + Def 110 Td5 + Ford Raptor 6.2 V8
súčasné - LR3 V8 4,4 + RR 4,4 TDV8

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#128 Příspěvek od MadTom » 25 bře 2016 22:36

K těm konektorům - koukni na stránky TYCO - je dost velká šance, že ten konektor bude od nich. Dalších výrobců už moc není. A dřív se od nich daly sehnat i vzorky, což zrovna u konektorů je moc důležité.
Na Alliexpresu by mělo fungovat escrow - tedy peníze ti strhnou hned, následně dají potvrzení prodejci, že peníze mají, prodejce pošle, a až ti to dorazí, tak jim dáš vědět, a teprve poté prodejce peníze dostane.
A k té náročnosti - je dobré, že tě to baví. Ještě to bude potřeba přetavit do nějakého normálnějšího HW. Nepředpokládám, že by jsi pro opakovanou výrobu chtěl používat nějaké vývojové destičky. A to bude další fůra práce.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#129 Příspěvek od HST » 25 bře 2016 23:03

MadTom píše:K těm konektorům - koukni na stránky TYCO - je dost velká šance, že ten konektor bude od nich. Dalších výrobců už moc není. A dřív se od nich daly sehnat i vzorky, což zrovna u konektorů je moc důležité.
Na Alliexpresu by mělo fungovat escrow - tedy peníze ti strhnou hned, následně dají potvrzení prodejci, že peníze mají, prodejce pošle, a až ti to dorazí, tak jim dáš vědět, a teprve poté prodejce peníze dostane.
A k té náročnosti - je dobré, že tě to baví. Ještě to bude potřeba přetavit do nějakého normálnějšího HW. Nepředpokládám, že by jsi pro opakovanou výrobu chtěl používat nějaké vývojové destičky. A to bude další fůra práce.
Ahoj, asi nepotesim, ale Tyco (Kurim) (a jeste tusim pres rscomponents.com ) jsem uz zkousel, nikdo nic :( Nevim.
Nicmene dnes svitla nadeje: Porovnavaci metodou jsem vygooglil, ze shodne konektory (doufam!!) jsou pouzite i na D3 radiu a na radiu Freecka. Parrot (nebo kdo) k tomu dela wiring leads a to sice:
SOT-082 a SOT-085
viz
https://www.autoprofi.cz/handsfree/adap ... 082-detail
https://www.autoprofi.cz/handsfree/adap ... 085-detail
Vypada to naprosto stejne jako ty konektory co potrebujeme. A jestli to delaji takto, tak to sehnat pujde, to je jen otazka vlozene energie :) Koukal jsem na LLAMs a taky tam ma tyhle konektory.

Nicmene ja jsem chtel / chci do plosnaku, bude to jednodussi montazne a s ohledem na zafixovani polohy (naklonomer), nicmene to uz bych chtel asi modry z nebe :)

Jinak dal jasan, budou muset bejt plosnaky a vsechno pekne z diskretnich komponentu. Arduino desky vyhodime, jsou na nich nesmysly co nejsou potreba a zerou. Ale toho se uz moc nebojim, protoze tech soucastek je relativne par. Z modulu necham jenom cidlo naklonu a pripadne bluetooth, to na kusovy serie nema smysl resit diskretne.
Az na to prijde, eventulne bych s tebou zkonzultoval nejaky reseni ochrany tech I/O dratu, ok?
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#130 Příspěvek od MadTom » 26 bře 2016 07:06

Není problém, klidně se ptej. A k těm konektorům - v autě jsou na kabelech nebo do DPS? Pokud jenom na kabelech, tak do DPS ani nemusí existovat. Koukni se i k dalším prodejcům součástek - Farnell, Mouser, Digikey. Nejhorší bude se probrat jejich nabídkou, když neznáš označení typu ani řadu do které to patří.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#131 Příspěvek od HST » 26 bře 2016 10:50

Na kabelech... je to mozne.
Na kabely to pujde taky, ale nebude to tak elegantni reseni a bude to vic prace :)
Navic pri velikosti komponentu se idealne nabizi celou vec primo vestavet do pouzdra toho konektoru.
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#132 Příspěvek od MadTom » 26 bře 2016 13:29

Jestli je to originál s konektorama na kabelech, a ty jsou vodotěsné, tak verze do plošňáku existovat nemusí. A pokud už existovat bude, tak nemusí být sehnatelná. Před pár lety jsem sháněl konektory na řídící jednotku motory TD5 - typ jsem našel, vyrábí se samci do plošného spoje a samice na kabel. Jsou tam dva konektory, které se liší pouze klíčem v pouzdru. Tedy jsem potřeboval 2 páry, celkem tedy 4 různé konektory a sehnatelné na celém světě s nich byly jenom 3, čtvrtý nebyl nikde skladem, ani jako vzorek. A to se tehdy kamarádi v TYCO docela snažili. Nejlepší nabídka byla nechat si jich cca 150 kusů vyrobit.
Ale nejdřív musíš najít ten správný typ.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
NOTIX
Příspěvky: 737
Registrován: 25 zář 2009 20:45
tel.: 601322634
auto: Def 90 Puma, RRE
Bydliště: Náchod

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#133 Příspěvek od NOTIX » 28 bře 2016 21:03

HST píše:
Jinak pár střípků - objednal jsem hafou součástek, komponenty ca na 10 kusů a hadi číňani z aliexpressi mi neposlali - zaplacené - displeje, čímž me fakt nakrkli. Krásný 1,3" Oled. Takže doufám že z nich peníze vydoluju zpět a pošlou co mají.

Několik praktických zkušeností z Rumunska - umístění na záslepce za tlačítkem ruční brzdy zcela nevhodné, šmrdlá se tam bunda a nevidíte na displej. Musí to být někde na palubovce. A čudlík jde moc jemně. Možná by se hodila akustická siglanizace změny režimu.
Ahoj držím palce a těším se na zkoušky. Na ali ti penize vrati, už to mam za sebou, jen je to zdržení. Peníze obchodníkovi pošlou až když potvrdíš že ti zboží došlo a je OK.

Umístění by bylo vhodné najít jinde páč za ručkou má hodně z nás hodinky k Webastu - já taky :mrgreen:
Defender 90 Puma - táta do lesa a na chalupu
Karoq - to mi zbylo pro posun do rachoty

MOLON LABE !!! M.A.R.A.

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#134 Příspěvek od HST » 29 bře 2016 11:21

NOTIX píše: Ahoj držím palce a těším se na zkoušky. Na ali ti penize vrati, už to mam za sebou, jen je to zdržení. Peníze obchodníkovi pošlou až když potvrdíš že ti zboží došlo a je OK.
Umístění by bylo vhodné najít jinde páč za ručkou má hodně z nás hodinky k Webastu - já taky :mrgreen:
Chlapi diky za podporu :)

Novinka:
Vcera jsem udelal prvni verzi "bezdratu" mezi krabickou u ECU a ovladanim. Zjednodusi to montaz (coz je hlavi duvod proc to resim). V D3 je to jedno, ale ve vyvonenkach typu nove D4/RRS se nebude muset nic slozite kuchat. Komunikuje to pres Bluetooth, coz uz je docela odladena technologie.
Plus to pujde sparovat s mobilem a ovladat zvedani i z vnejsku vozidla a machrovat tak pred kamarady :D Dneska je prece cool mit ke vsemu apku na mobilu, ne ;)

Jinak velmi premyslim ovladani "integrovat" do autozapalovacoveho konektoru a proste "umistit" zastrcenim do nej. V D3 i D4 by se to dalo a docela by to vypadalo i pekne a místo je vhodné. A vyresilo by se tim napajeni. Casem to namaluju.
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#135 Příspěvek od MadTom » 29 bře 2016 12:49

Hm, koukám že se opravdu bavíš. Jenom bych podotknul jednu věc, co mě učili - co je na všechno, je taky na hovno. Jinak řečeno - co tam není se nemůže pokazit.
A za mě natáhnout slabej 4 drátovej kablík mezi ovládáním a zbytkem snad není tak složité. Výkon po tom žádnej neběhá, takže dráty mohou být doopravdy slabé, stejně to bude mít u ovládání vlastní stabilizátor napětí, takže úbytek na drátech by neměl být problém. Navíc pro to ovládání potřebuješ napájení tak jako tak. A konektor pro zapalovač je všechno jiné než spolehlivý. Už vidím, jak to v autě poskakujícím na hrbaté cestě chvilku funguje a chvilku ne, podle toho, jak to má zrovna napájení.
To už se na to ovládání rovnou vykašlat jako na samostatný modul, a ovládat to z mobilu/tabletu. Ono to nakonec může být i levnější - nejlevnější mobil/tablet bude nejspíš levnější, než nějaká vlastní ovládací krabička. Mimo jiné i proto, že je hotovej. A drátěné ovládání bych si potom umět představit schované někde v kastlíku, případně s kroucenou šňůrou jako od mikrofonu, aby se dalo vytáhnout ven.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#136 Příspěvek od HST » 22 dub 2016 13:11

Stíhám malý update před zmizením do Jihlavy:

Takže další kus práce hotový, jde to, jde to pomalu, ale krůček po krůčku tam jednou dojdeme.

- Software tak z 85% hotov, co chci aby to dělalo to dělá, jen je potřeba dodělat ještě pár "safety" věcí, jako ošetření chyb při přenosu dat atd.
- Teď jsem se přesunul na optimalizaci schématu "té krabičky u řídící jednotky". Radí s tím MadTom, jako machr přes odolnost na elektromagnetické rušení, nešetříme na tom, protože chceme aby to bylo spolehlivý. Je to masakr a MadTom je fakt borec - svítí do toho hodně do hloubky. Díky chlape!
- Spoustu času teď žere výběr / optimalizace konkrétních komponentů, mechaniského provedení krabičky, kabeláže, konektory atd... vše musí být odolné, takže každá jednotlivá součástka musí projít důkladným přemýšlením a to trvá.
- Jsem těsně před návrhem plošného spoje... a po MadTomově "usměrnění jak je to správně" se z jednoduché věci stává složitá :)
- Snad jsem si poradil s tou kabeláží / konektorama, půjde to.
- ... a stále mě to baví.

Teď se teda nebavím o tom ovládání, to přijde na pořad dne následně.
Už mám ony OLED 1.3" a vypadají výrazně líp než ty menší, radost.
Takže už jen doladit schéma řídící jednotky, plošnák, mechanika, prototyp, testování, kabeláž, pak ovládací jednotka, to samý, dopsat software a jedem :))
Takže zase za měsíc :)
Honza
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#137 Příspěvek od HST » 22 dub 2016 13:20

Pro pobaveni, z kategorie "stripky z nataceni"

Kdysi jsme se tu bavili, ze je potreba otestovat jak se to bude chovat kdyz se auto uspi.
Dodelal jsem reseni uspavani ridici jednotky, aby to nezralo baterku kdyz auto spi, funguje uspokojive, jen jak to vyzkouset...

Takze jsem nechal Diskosku 3 dny bez hnuti v ulici, viz. obrazek :D
Auto je rovne. Ulice je krive. Kde soudruzi udelali chybu?
Sousedi se asi divili :)
Nivelace - sleeptesty
Nivelace - sleeptesty
20160405_104925.jpg (48.44 KiB) Zobrazeno 4728 x
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#138 Příspěvek od HST » 22 dub 2016 13:23

Jinak samozrejme kdo chce, muze se v Jihlave mkrnout jak to facha, vcetne nivelace. Funkcni to je (a kompresor mi zatim stale neodesel, bohudik).
Akorat se musite prenest, ze je to zatim stale "oskliva bastlverze".
H.
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

Uživatelský avatar
HST
Příspěvky: 1040
Registrován: 14 črc 2012 09:02
auto: Disco 3
Bydliště: Praha 4

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#139 Příspěvek od HST » 28 dub 2016 02:58

Tak popojedeme, facháme, makáme, modul k řídící jednotce už začíná nabývat fyzických proporcí, díky MadTomově komentářům se to teda krapánek zesložitilo, ale zase to budeme mít odolný proti nepřátelským vlivům, takže dobrý, v příloze pohled do kuchyně tvorby plošňáku, neverending projekt pokračuje :).

MadTome díky za Jihlavský rady! Jsou tam. Snad všechny.
H.
Přílohy
Plosnacek decentnacek.png
Vyrábím XLifter (https://www.xlifter.com) = ovladač vzduchového pérovaní pro D3,4,RRS. (a také http://landroverforum.cz/forum/viewtopi ... =6&t=28825).
Diskoška 3 ve verzi "HST" - předělaná na výletování (a reinkarnovaná Hubertem :D )

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2869
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: DiscoLifter - Vývoj kontroléru výšky pro D3/4/RRS - Český LLAMS

#140 Příspěvek od erik » 28 dub 2016 05:55

:time
Dychtive čekám na výsledek a má D3 s 32" taky.
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Odpovědět