Načtená závada - asi aut.převodovka

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Načtená závada - asi aut.převodovka

#1 Příspěvek od Luboš M. » 12 zář 2007 09:31

Nechal jsem si načíst u známého závady na TD5 a hodilo mi to tuhle hlášku - Turbo wastegate modulator valve output drive open load fault . Dokázal by někdo podrobně objasnit o co se jedná? Osobně si myslím a to co mi švagrová přeložila že je problem někde na aut.převodovce (regulace plnícího tlaku ventil výstup pohon otevřen náplň porušen). Auto jede normálně ale nechtěl bych něco zanedbat. Luboš M.

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Načtená závada - asi aut.převodovka

#2 Příspěvek od Admin » 12 zář 2007 11:47

Luboš M. píše:Nechal jsem si načíst u známého závady na TD5 a hodilo mi to tuhle hlášku - Turbo wastegate modulator valve output drive open load fault . Dokázal by někdo podrobně objasnit o co se jedná? Osobně si myslím a to co mi švagrová přeložila že je problem někde na aut.převodovce (regulace plnícího tlaku ventil výstup pohon otevřen náplň porušen). Auto jede normálně ale nechtěl bych něco zanedbat. Luboš M.
Tohle asi nebude závada na převodovce ale turbodmychadla, respektive regulace plnícího tlaku.

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Načtená závada - asi aut.převodovka

#3 Příspěvek od Luboš M. » 12 zář 2007 12:50

Admin píše:Tohle asi nebude závada na převodovce ale turbodmychadla, respektive regulace plnícího tlaku.
A nevíš co by se s tím dalo dělat doma na (koleni)?

Libor

Re: Načtená závada - asi aut.převodovka

#4 Příspěvek od Libor » 12 zář 2007 21:46

Luboš M. píše:
Admin píše:Tohle asi nebude závada na převodovce ale turbodmychadla, respektive regulace plnícího tlaku.
A nevíš co by se s tím dalo dělat doma na (koleni)?
SPATNA FUNKCE PODTLAKOVEHO REGULATORU TURBODMYCHADLA!ZKONTROLUJ WEGST.VENTYL A TAKE CHOD PREPOUSTECI KLAPKY ZDALI NENI PRIDRENA :idea:

Odpovědět