Pariz Dakar

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Miloš II » 13 čer 2007 11:28

moni píše:to vis, my to jeli na horskych kolech, tak to vjedes vsude, ale docela mi vadilo to neustale brodeni rek, jsou studeny, samej sutr, ja mam jen 167 cm tak jsem tam obcas zahucela skoro po krk a s tim kolem na zadech. kdyz jsme tam byli, tak tam byla nejaka expedice landraover a zustali viset uprostred reky, tahali je ven, je tam docela velky proud, mela jsem co delat. Nakonec jsem z toho nastydla a vylecil mne az pudink z rybiho tuku, ktery byl uplne nechutny. Uvaril mi ho nas pruvodce Gudmundur Ionasson, poblinkala jsem se z nej, ale pomohlo to. maji proste jiny lecebny metody, ty islandani :-)
:lol: :lol: Ty nemáš na horákovi šnorchl :idea: :lol: sem zvědavej co se týče ryb na tu žraločí pochoudku :idea: To bude asi stejnej mazec :idea: Pro všechny případy berem moravskou slivovici balenou do krabic od pomerančová šťávy (kartonek) :lol: MilošII
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Sam

#22 Příspěvek od Sam » 13 čer 2007 11:28

motohanz píše: ..jojo je to videt, poradna zenska se pozna, zavodi a este si koukam upekla bublaninu...
Jó moje řeč, to bývaly časy..... pracovité ženy které vařily.... a místo fitka používaly lopatu a krumpáč. I v pohádkách se to objevilo: Jen ráno vstane, hned oheň v peci plane, zametá dvůr a už prostírá stůl,....... :wink:

moni

#23 Příspěvek od moni » 13 čer 2007 11:31

Milosi a kdy jedete? v cervenci uz fakt dost leje. snorchl na kole nemam, akorat nosni dirky :-) pudink z ryb radeji nejez, je to vazne nechutne. slifka sebou urcite, to uzijes. Nenech si ujit koupani v pramenech, na jednom konci varici a na druhem studena, budes si jen preplavavat zprava doleva :-)

Sam

#24 Příspěvek od Sam » 13 čer 2007 11:32

Miloš II píše: .....Pro všechny případy berem moravskou slivovici balenou do krabic od pomerančová šťávy (kartonek) :lol: MilošII
To je dobrá kamufláž :lol: V Maroku byl s námi týpek co měl s sebou dobře šest kartonů 2l Coly. Také jsem nechápal, než otevřel první....... byl v ní rum. Ovšem pochybuji, že věděl kde byl..... :lol:

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

Island 07

#25 Příspěvek od Miloš II » 13 čer 2007 11:40

moni píše:Milosi a kdy jedete? v cervenci uz fakt dost leje. snorchl na kole nemam, akorat nosni dirky :-) pudink z ryb radeji nejez, je to vazne nechutne. slifka sebou urcite, to uzijes. Nenech si ujit koupani v pramenech, na jednom konci varici a na druhem studena, budes si jen preplavavat zprava doleva :-)
Vyrážíme 13.7.v pátek brzo ráno a naloďujeme se v 14.7. 21:00 a s počasím to nebude tak tragické :idea: :lol: Nejsme s cukru :lol: MilošII
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od motohanz » 13 čer 2007 12:12

Sam píše:
motohanz píše: ..jojo je to videt, poradna zenska se pozna, zavodi a este si koukam upekla bublaninu...
Jó moje řeč, to bývaly časy..... pracovité ženy které vařily.... a místo fitka používaly lopatu a krumpáč. I v pohádkách se to objevilo: Jen ráno vstane, hned oheň v peci plane, zametá dvůr a už prostírá stůl,....... :wink:
me bohate staci to vareni... :lol:

moni

#27 Příspěvek od moni » 13 čer 2007 12:26

no to jsi tedy pomerne nenarocny, to uz musis mit jiste harem :-)

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od motohanz » 13 čer 2007 13:22

moni píše:no to jsi tedy pomerne nenarocny, to uz musis mit jiste harem :-)
no pockej to ja myslim z toho co napsal.... :lol:

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od Miloš II » 13 čer 2007 13:36

moni píše:tkdyz jsme tam byli, tak tam byla nejaka expedice landraover a zustali viset uprostred reky, tahali je ven, je tam docela velky proud,:-)
Hoď sem nějaký tématický fota :?: :idea: (bez pudinku) :lol: MilošII
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

moni

#30 Příspěvek od moni » 13 čer 2007 13:38

to musim naskenovat, mela jsem tenkrat jen mechanicky fotak, to az zitra

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Miloš II » 13 čer 2007 13:41

moni píše:to musim naskenovat, mela jsem tenkrat jen mechanicky fotak, to az zitra
Tak pokud máš tu utopenou Diskošku a s popisem brodu tak to by mě zajímalo :idea: Možná se tam pojede a budu aktualizovat brod :idea: :lol: MilošII
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#32 Příspěvek od RudaK » 13 čer 2007 17:16

Miloš II píše:
moni píše:to musim naskenovat, mela jsem tenkrat jen mechanicky fotak, to az zitra
Tak pokud máš tu utopenou Diskošku a s popisem brodu tak to by mě zajímalo :idea: Možná se tam pojede a budu aktualizovat brod :idea: :lol: MilošII
Ne že pojedeš tam,kde ostatní si ani neškrknou.Za trest by sme ti museli vypít moravskou i s kamufláží. RudaK :ty jeden...:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Pariz Dakar

#33 Příspěvek od Miloš II » 14 čer 2007 08:28

moni píše:Ahoj kluci, prosim nejel jste nekdo pariz dakar? diky moni

http://www.dakar.com/ MIlošII
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Uživatelský avatar
DjALF
Příspěvky: 1805
Registrován: 26 dub 2007 02:34
auto: Toyota LC 100
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od DjALF » 16 črc 2007 01:30

Miloš II píše:
moni píše:ale neeee, jen nechci mluvit do vetru, snazim se ziskat co nejvice informaci.
jedes do prestic?
Ne mám toho hodně, chystám Disco na Island a nehledě na případnou nenadálou poruchu a následné řešení problému jsem radši v klidu. Ve sklípku s vínem se nic nepokazí. Jo zatím 50 na 50 mám papír v ruce od správy voj. újezdu Libavá a v září bych udělal slet Diskošek a jejich příznivců na Libavé pokud se tam nebude válčit jak zrovna teď. MilošII

Odpovědět