Freelander rv99, 2.0DI

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
metodej007
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2014 12:49
tel.: 734230911
auto: freelandr I TD4

Freelander rv99, 2.0DI

#1 Příspěvek od metodej007 » 07 čer 2018 18:13

Zdravím Lanďácí :Sorry: .
Chtěl bych po 4,5 letech prodat svůj Freelander . Co já už do něj dal peněz :cash . Koupil jsem ho od jako kámoše za 40tis/kč a za pár let jsem do něj dal víc jak 160tis/kč. Je toho hodně a tak zkusím vypsat aspoň co jsem měnil a popsat nějaké případné problémy. Měnil jsem převodovku(prej byla špatná podle mechanika), repas visko spojky. Musel jsem na dovolené vyměnit ovládání spojky, páč mi ten vůl předtím nedal novej plech co drží ten váleček. Takže dovolená v Chorvatsku úplně na :moon :Ja blb: .Stejně, ale pořád jde řazení pořád ztuha a spojka bere až odspodu. Nevím co s tím. Jezdit se dá, najezdil jsem takhle tisíce km, jen by to chtělo udělat. Ten první ´´automechanik´´ měl vyměnit rozvody, dal jsem mu za to ranec , ale chtělo by to asi ověřit. Najel jsem od koupě cca 160 000 +- km asi 195 000-+. Nechal jsem zatmavit okna s homologací. Vyměnil jsem olej v IRD i zadním diferenciálu. Nedávno jsem nechal zavařit díru ve výfuku u vlnovce a dal nový bosal výfuk od kaťáku až po tlumič. Vyměnil jsem si teď olej před cca 1000km ani ne samozřejmě včetně filtru + vzduchového. Kola na fotce černá jsou komplet nová včetně elektronů (asi 20tis/kč) + ty druhá kola zimní fungl nové pneu a ráfky z toyoty myslím. Dělal mi to bratránek co maká 25 let v pneuservisu a vlastní ho(zimáky vyšly asi na 15tis/kč). Za kola dám ruku do ohně! Klima chladí, topení malinko kape, žádné drama, ale nepodařilo se mi vyndat topení, jinak bych to udělal. Podvozek pevný, brzdy přední nové komplet zadní repas. Motor šlape jak hodinky. Vyměněné žhavičky až na jednu pod čerpadlem. Motor skočí na brnk. V zimě se mi, ale párkrát stalo asi vinou tý blbý český nafty s řepkou, že se zavzdušnil a do rozmrznutí a protočení s ovzdušněním nešel natočit. Jinak, ale super motor na ten výkon. Spotřeba 6-9l. Kosmetika samozřejmě nějaká je, koroze skoro žádná. Dva klíče. Hever na hovno ten jsem strhl, chce to nový. Jo spojka by měla být taky měněná tím prvním mechanikem, ale nevím. Za studena v pohodě, jak se auto ohřeje horší. Měněno servo řízení za komplet nové + vodní pumpa. Je toho víc. Já koupil staré mondeo od kolegy z práce. Moje přítelkyně s tímhle jezdit nechce a držet dvě auta taky nechci. STK prošlo v pohodě loni 17.7.2017, legální STK žádnej kamárdšoft. Dálniční známka 2018. Interiér pěkný zachovalý. Preferoval bych rozumného kupce asi nejlépe z okolí Prahy co nebude naštvanej, kdyby se mu něco nelíbilo a jel zpátky někam do Ostravy. K vidění na Nových Butovicích. Můj tel . 734 230 911 . Víc fotek a info velice rád. Je mi ho líto prodat, ale bude muset z domu .Jo a mimo jiné nová baterie v hodnotě 2500kč.
Představoval bych si 50tis/kč. Moc se mi pod tu cenu jít nechce. Je toho dost udělaného, auto nevypadá nejhůř a ta kola v ceně taky myslím nejsou k zahození :cool .Metoděj
Přílohy
20160212_163320.jpg

Zamčeno