Disko Td5

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
azni
Příspěvky: 393
Registrován: 10 úno 2014 21:51
auto: Disko II TD5 r.2002

Disko Td5

#1 Příspěvek od azni » 14 pro 2017 19:38

Nabízím do dobrých rukou svůj Land Rover Discovery Td5. Je to rok 02, manuální převodovka (s uzávěrkou), najeto má 310tis. km. Auto je 5ti místné, prakticky bez koroze - vespod není nic zastříkáno ! Na autě je tažné zařízení, hagusy, profi předehřev motoru na 230V, měnič 12/230V (nataženo až dozadu), uvnitř je skládací spaní + nějaké další drobnější úpravy.
S autem jsem jezdil přes dva roky, projelo se mnou kus Evropy, a to nejen po silnicích. Nikdy ale nejezdilo žádný těžký a "likvidační off" ! Dobře vím co obnášejí opravy a údržby...no a těm jsem věnoval spoustu času i peněz. Na autě jsou vyměněny prakticky všechny problematické i údržbové díly (vše důležité v originálu, dlouhý seznam vážnému zájemci osobně k nahlédnutí). Oleje měněny pravidelně a vždy použita nejvyšší kvalita.
Vady : PZ okno nestahuje od řidiče, místy uvolněné čalounění stropu, LP čidlo ABS, vzadu "bouchá" stabilizace (nové orig.! sil.bloky k autu - už se mi s tím nechce dělat), PZ blatník ťuknutý + nějaké drobnosti na P straně opravené dřívějším majitelem. Já autu neprovedl nic špatného, snad jen nějaké oděrky od křoví na cestách... Auto je tedy "odzkoušené" řádně a moje svědomí je čisté ! :)
Nepotrpím si na "čančání" aut, vše podřizuji spolehlivosti a účelnosti. Nebudu ani věšet žádná alba fotografií, ve webovém rozlišení stejně nic neukážou a kdo by měl o auto zájem, stav si pak prohlédne osobně...
Přidávám i několik náhradních dílů a drobností...
Cena k jednání 120 - 140 tis. Nebo vyměním za pěknou starší Subaru Legacy kombi (raději automat) a doplatek.
Přílohy
DSC_4320w1.jpg
DSC_4337w11.jpg
DSC_4372w1.jpg
DSC_4373w1.jpg
Naposledy upravil(a) azni dne 15 pro 2017 14:17, celkem upraveno 1 x.
Teprve s nakupem LR jsem zjistil, kolik veci na aute se vlastne muze pokazit...

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2559
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: Disko Td5

#2 Příspěvek od habakuk » 15 pro 2017 08:33

Možná ještě doplň zda má auto vyvedenou uzávěru v kabině, nebo pod autem a nebo vůbec. Jinak přeji rychlí prodej.
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2547
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: Disko Td5

#3 Příspěvek od pojir » 15 pro 2017 09:22

Coz o to, uzaverka je takovy detail, ktery vyuzije malokdo. To uz by vic lidi zajimalo, jestli to je automat nebo manual a kolik to ma mist :)
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

azni
Příspěvky: 393
Registrován: 10 úno 2014 21:51
auto: Disko II TD5 r.2002

Re: Disko Td5

#4 Příspěvek od azni » 15 pro 2017 14:14

Jj, diky, doplnuju uzaverku na klic, manualni prevodovku a klasicky 5 mist
Teprve s nakupem LR jsem zjistil, kolik veci na aute se vlastne muze pokazit...

Zamčeno