Prodáno - smazat

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
dvorri
Příspěvky: 182
Registrován: 20 dub 2013 12:30
auto: 2xRRC 4.2
Bydliště: Benešovsko

Prodáno - smazat

#1 Příspěvek od dvorri » 31 kvě 2017 23:11

Ahoj všem,

chtěl bych nabídnout Defíka 110 TD5,r.v.99, najeto podle budíku 197 000, který ke mně přišel jako pohledávka za IT služby. Na moje cesty neni vhodný a do terénu mám gazika.

Takže něco k autu:

Po získání auta proveden servis, nejprve mnou:

1)Kompletní GO startéru - zbyl jen obal
2)Repase ventilátoru topení - byl zadřený + zprovozněné obě polohy
3)Opraveny všechny mechanizmy + nové vložky zámků - všechny dveře jdou zvenku i zevnitř otevřít a celé auto jde zamknout včetně pátých dveří
4)Nové rámečky kolem světel, koupeny origo nepotrhané sedačky místo těch hrůz, co tam byly
5)Na předek obuty téměř nové BF Goodrich AT 235/85/16, které mi zbyly z Terrana
6)Nově úředně vyražené VIN - původní nebylo korektně na STK celé čitelné, tak mě vyrazili a poslali na nové úřední vyražení
7)V TP zapsáno mnoho rozměrů pneu, ochranný rám, nájezďák, mlhovky, do budoucna i naviják apod., když už jsem byl v tom
8)Oprava elektroinstalace - vše svítí, bliká, včetně kontrolky mezinápravy apod.
9)Koupeno originál rádio LR včetně kódu, zprovozněné a funkční

Další servis proběhl u Eliotta v ceně 43t

Kompletní GO celé přední nápravy - ložiska, gufera, nové rejdové koule, vše poctivě opískováno a nazinkováno, nové brzdiče, nové brzdové trubky, kotouče, destičky a nové brzdové trubky + další drobnosti

Motoricky je na tom defík dobře, chytá na otočení, řadit jde prstem
Karoserie poměrně ve slušném stavu - dveře ve velmi pěkném stavu 9/10 - před časem PZ a zadní dveře koupené nové, ostatní velmi hezky opravené, viz. foto. Podlahy, kastlík na baterku, prahy apod. vše zdravé

Z výbavy přední ochranný rám s přídavnými světly, nájezďák, přídavný teplovodní bufík, vyhřívané přední okno

Ekologická daň zaplacena, STK do 3/19

Teď taky nějaké neduhy:

1)Klasicky zadek rámu - někdo opravoval, ale osobně bych si to udělal znova, chce to vidět
2)Přední blatník promáčklý někdo opravil nanýtováním plechu - funkci nevadí, ale neni to hezké, chtěl jsem to řešit, ale třeba někdo bude chtít dát z plastu nebo naopak origo, tak to nechám na případném kupujícím
3)Za studena úpí spojkové ložisko – mám koupené nové včetně bronzového futra a když budu mít chvíli, tak ještě vyměním, když ne, poskytnu nějakou slevu

A teď to nejdůležitější cena: pohledávka za moji práci činila 213 000, následný celkový servis, STK, ekodaň, náklady na právníka apod. mě vyšly skoro na 60 000, takže cenovka bude na začátek krásných, kulátých 270.000. Budu inzerovat zatím jen zde.

Chvíli si chci pojezdit a nečekám rychlý prodej, ale prostě, aby to tu viselo.

Více fotek zde:

http://gazikar.rajce.idnes.cz/Def_110/

Je možná i výměna za něco zajímavého - ideálně rodinného - Citroen C8, Peugeot 807, Transporter, Mercedes GL, Transporter apod, oboustranný doplatek +- 200.000,- možný
Přílohy
IMG_20170531_163523.jpg
IMG_20170531_163909.jpg
Naposledy upravil(a) dvorri dne 06 srp 2017 21:52, celkem upraveno 1 x.

dvorri
Příspěvky: 182
Registrován: 20 dub 2013 12:30
auto: 2xRRC 4.2
Bydliště: Benešovsko

Re: Land Rover Defender 110 TD5 - možná výměna

#2 Příspěvek od dvorri » 09 čer 2017 19:49

Nyní po výměně silentbloku zavěšení zadní nápravy, nová cena 260 000,-

dvorri
Příspěvky: 182
Registrován: 20 dub 2013 12:30
auto: 2xRRC 4.2
Bydliště: Benešovsko

Re: Land Rover Defender 110 TD5 - možná výměna

#3 Příspěvek od dvorri » 19 črc 2017 11:11

Nyní po výměně spojky - Valeo, kontrola dvouhmoty na testeru, nové bronzové futro na klice, nová vypínací páka včetně všech příchytek, výměna silentbloku prevodovky

dvorri
Příspěvky: 182
Registrován: 20 dub 2013 12:30
auto: 2xRRC 4.2
Bydliště: Benešovsko

Re: Land Rover Defender 110 TD5 - možná výměna

#4 Příspěvek od dvorri » 24 črc 2017 23:01

Aktualizace ceny na 250.000,-, doplněny nové zadní zástěrky, obroušená a natřená příčka pod převodovkou, zítra proběhne výměna šteftů a těsnění na výfukovém potrubí.

Zamčeno