koupě LR4

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zdeneksumec
Příspěvky: 103
Registrován: 30 říj 2015 18:48
auto: LR Discovery 4
Bydliště: Kroměřížsko

koupě LR4

#1 Příspěvek od zdeneksumec » 25 bře 2017 10:04

Zdarec chlapi. Mám na vás prosbu. Koketuji s koupí konkrétní LR4, viz odkaz. Myslíte si, že by se našel někdo z vás, kterej by byl tak hodnej, že by se na ni zašel podívat a nezávisle mi o ní poreferoval? Univerzální platidlo v podobě například prave moravské slivovice je samozřejmostí:) a kdyby se žádná dobrá duše nenašla, tak aspoň vas názor prosím. Díky moc a LR Zdar

https//www.sauto.cz/osobni/detail/land-rover/d ... oFrom=list

Uživatelský avatar
petr štrof
Příspěvky: 897
Registrován: 29 dub 2010 21:00
tel.: 603799382
auto: LR Disco 3 HSE 2006
Bydliště: NÁCHODSKO

Re: koupě LR4

#2 Příspěvek od petr štrof » 25 bře 2017 11:20

nevidím tam rok výroby ?
možná lepší cena a méně najeto (pokud to není cena bez DPH ) a nemá výdřevu ,
https://auto.bazos.cz/inzerat/72879280/ ... V6-HSE.php

nebo jedna za stejno světlá
https://auto.bazos.cz/inzerat/72934548/ ... V6-HSE.php

Uživatelský avatar
zdeneksumec
Příspěvky: 103
Registrován: 30 říj 2015 18:48
auto: LR Discovery 4
Bydliště: Kroměřížsko

Re: koupě LR4

#3 Příspěvek od zdeneksumec » 25 bře 2017 11:31

rok vyroby je 2010. O te bile vim, podle me kecaji ze je to HSE. Uz podle sedadel to je max SE dle meho. Kazdopadne diky za odkaz na tu sedou, tu jsem prehlidl... ale zda se mi, ze nema vyhrivani predniho skla. To mit chci a musim... zkontaktuju ho. Diky

vztekloun
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2017 10:40
auto: Volvo S80 II Exec.
Bydliště: Praha

Re: koupě LR4

#4 Příspěvek od vztekloun » 26 bře 2017 11:03

zdeneksumec píše: 25 bře 2017 11:31 rok vyroby je 2010. O te bile vim, podle me kecaji ze je to HSE. Uz podle sedadel to je max SE dle meho. Kazdopadne diky za odkaz na tu sedou, tu jsem prehlidl... ale zda se mi, ze nema vyhrivani predniho skla. To mit chci a musim... zkontaktuju ho. Diky
Tu bílou jsem si byl projet před týdnem a motorově, podvozkem a převodovkou mi přišlo zcela v pohodě. S tím HSE je to opravdu takové zvláštní, až na ty sedačky by vše ostatní odpovídalo (aspoň dle mých chabých začátečnických znalostí). Majitel bazaru a servisu je docela v pohodě, hned přiznal že auto je jeho a najel na něm 20.000 a že se dělala repase na obě turba, ale že nakonec zjistil, že to nebylo potřeba, protože bylo v hájí myslím levé sání? Další věc je, že mělo prasklé čelní sklo, což by nevadilo, protože ho bude již opravovat, ale že prý zjistil, že na autě bylo namontováno sklo bez výhřevu, přičemž auto výhřev má. A to ne mě působí tak, že vůz již dříve někdo opravoval způsobem hodného bastlíře a to já nemám rád. Ale jinak mi auto přišlo v pohodě. Ale bylo to moje první oťuknutí Discovery v životě a hned jsem se zamiloval. Ale asi ne do tohoto auta i když zatím nemám porovnání s jinými disco

vztekloun
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2017 10:40
auto: Volvo S80 II Exec.
Bydliště: Praha

Re: koupě LR4

#5 Příspěvek od vztekloun » 26 bře 2017 11:20

zdeneksumec píše: 25 bře 2017 10:04 Zdarec chlapi. Mám na vás prosbu. Koketuji s koupí konkrétní LR4, viz odkaz. Myslíte si, že by se našel někdo z vás, kterej by byl tak hodnej, že by se na ni zašel podívat a nezávisle mi o ní poreferoval? Univerzální platidlo v podobě například prave moravské slivovice je samozřejmostí:) a kdyby se žádná dobrá duše nenašla, tak aspoň vas názor prosím. Díky moc a LR Zdar

https//www.sauto.cz/osobni/detail/land-rover/d ... oFrom=list
Ahoj, nejspíš toto auto vůbec nebude u nich stát. Přijde mi, že většinu aut pod milion tam nemají skladem a vždy to domlouvají s majiteli na konkrétní datum, že auto přistaví (samozřejmě že s majitelem se nesetkáš a od nich slyšíš samé obchodní plky jak je auto báječné). Chtěl jsem se nedávno podívat na https://www.sauto.cz/osobni/detail/land ... oFrom=list a bylo to to samé. Poprvé jsem tam dorazil a auto nikde, ale obchodnický zdvořilý úsměv od ucha k uchu s pohledem jako, "vždyť to je normální, že zde auto není". Nakonec jsme se domluvili na určitý den a hodinu a když jsem dorazil, tak auto stálo připravené v areálu, hezky umyté, ale obchodník neměl čas a chtěl mě tam možná podusit asi aby našponoval moje emoce. K autu mě nepustili a pořád někde lítal, že tam má další klienty, přitom, jsme byli jasně týden dopředu domluveni na hodinu. Nakonec jsem odešel, což ho evidentně zaskočilo a pak mi volal a omlouval se s tím, že za mnou klidně někam dorazí. No protože jsem měl v životě pár desítek aut, a ta nejlepší byla ta, která jsem koupil jen tak a ta nejhorší byla ta, která jsem "uhnal", tak jsem si řekl, že dál se o tento vůz zajímat nebudu, když mi není od první chvíle souzen.

Ale pokud si tam zavoláš a oťukneš si to a budeš mít dál zájem, tak se tam následně klidně zajedu podívat. Jezdím okolo často a dobrou slivkou nepohrdnu, poněvadž moje žena ji miluje:-)

vztekloun
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2017 10:40
auto: Volvo S80 II Exec.
Bydliště: Praha

Re: koupě LR4

#6 Příspěvek od vztekloun » 26 bře 2017 11:26

petr štrof píše: 25 bře 2017 11:20 nebo jedna za stejno světlá
https://auto.bazos.cz/inzerat/72934548/ ... V6-HSE.php
No tohle vypadá moc dobře, tak držím palce, taky jsem na ni už díval. Já mít prodané své Volvo, tak se na to jedu hned kouknout, tak dej pak aspoň info, jak si dopadnul.

Uživatelský avatar
zdeneksumec
Příspěvky: 103
Registrován: 30 říj 2015 18:48
auto: LR Discovery 4
Bydliště: Kroměřížsko

Re: koupě LR4

#7 Příspěvek od zdeneksumec » 26 bře 2017 15:53

to vztekloun:

me na te bile u dousi prave nesedi ty sedacky a taky sem nevidel moc LR4 bez oznaceni na 5tych dverich. Podle me to bylo streleny... Trochu si mi to potvrdil i tim bastlenim jak rikas ... jinak je to samozrejme lepsi varianta mit 2012 se 125tisici nez 2010 se 160....

s obchodnikem u advantage cars sem se bavil v patek. Borec rikal, ze to melo jednoho majitele, ma to servisku, je v top stavu (jasne, co taky jinyho rict, kdyz chci prodat:)) a ze to u nich stoji, protoze to majitel vymenil za RR, protoze se mu nove Disco nelibi... Kazdopadne sem si nechal poslat cele VIN, zkusim prolustrovat az prijde a pokud do toho budu porad slapat, tak bych zjistil jestli tam opravdu je a pokud bych te mohl pozadat o zkouknuti, tak budu moc rad. Sem z Kromerize, tak to mam trochu z ruky...

A propo, tátova slivovice je neco, nekecam;-)

vztekloun
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2017 10:40
auto: Volvo S80 II Exec.
Bydliště: Praha

Re: koupě LR4

#8 Příspěvek od vztekloun » 26 bře 2017 18:04

to zdeneksumec

no co bych pro dobrou slivku neudělal, že:-)

ne, vážně - pokud budeš chtít, rád to zkouknu, jen mi pak dej vědět, včetně jména obchodníka, je jich tam víc a pokud by to byl pan Kern, tak by to byla prča:-)

Uživatelský avatar
zdeneksumec
Příspěvky: 103
Registrován: 30 říj 2015 18:48
auto: LR Discovery 4
Bydliště: Kroměřížsko

Re: koupě LR4

#9 Příspěvek od zdeneksumec » 26 bře 2017 19:12

To je přesně on:) pan Jakub Kern se jmenuje obchodník:)) starej znamej?
Určitě bych se ozval, díky moc

vztekloun
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2017 10:40
auto: Volvo S80 II Exec.
Bydliště: Praha

Re: koupě LR4

#10 Příspěvek od vztekloun » 26 bře 2017 19:30

No to je ten, co mě nechal naposled vydusit hodinu čekáním i když bylo auto na dvoře. Když zjistil, že jsem odešel tak mě naháněl telefonicky a já mu slušně řekl, že to již nemá smysl. Už jsem takovej, nemám rád, když někdo plýtvá mým časem, ale to asi většina z nás. Ale v pohodě, rád se ti na tu diskošku zajedu kouknout..

vztekloun
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2017 10:40
auto: Volvo S80 II Exec.
Bydliště: Praha

Re: koupě LR4

#11 Příspěvek od vztekloun » 07 dub 2017 10:05

Tak auto jsem nakonec již viděl, tak pokud chceš detaily tak dej vědět

Zamčeno