P: DII Td5

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
byx0
Příspěvky: 44
Registrován: 04 úno 2015 16:22

P: DII Td5

#1 Příspěvek od byx0 » 24 led 2017 22:33

S ťažkým srdcom predám Land Rover Discovery 2 Td5 automat rv.6/2001. Momentálne najazdených svieti na budíkoch 211 000 km.
Z výbavy:
- komplet v elektrike: okná
2x strešné okno
spätné zrkadlá (vyhrievané + elektricky sklápateľné)
sedačky (plne elektrické + vyhrievané)
- Tempomat
- Multifunkčný volant
- H&K
- SLS (nový kompresor ale je deaktivované)
- ACE (netečie, všetko funguje ako má)
- Vyhrievané predné okno
- Webasto (konkrétne „príhrev“ motora)
- má CDL ale nieje vyvedený do kabíny
- ťažné
- kód motora 10P
Možno som ešte niečo zabudol....

Na aute bolo robené:
185 000km Komplet brzdy + brzdová kvapalina, komplet náplne okrem oleja, 4x nové BF GoodRich MudTerrain, spravené(nastavené) denné svietenie, vyradený vzduchový podvozok( rok predtým nový kompresor nie repas – ak by niekto chcel rozbehať vzduch, jeho funkčnosť však momentálne neviem nakoľko už 2 roky nejde + mám aj vankúše, nepúšťali), nový predný kardan, nová baterka (všetko robené v autorizovanom servise LR v BA predchádzajúcim majiteľom)
187 000km komplet podvozok Britpart +2palce
200 000km pevnostné čapy + tyče riadenia, tlmič riadenia, zadné tyčky stabilizátora
210 000km nový alternátor

Čo nejde prípadne „čaká“ na servis (pre mňa sú niektoré „iba kozmetické“ vady takže som sa nepúšťal do horlivého riešenia) :
- prestal ísť výhrev šoférovej sedačky
- Predné sklo viac nevyhrieva ako vyhrieva, zadné vyhrieva no i tam sú už nedostatky
- predné čapy – nie je to ešte tragédia, majú nejakú vôľu no dá sa stále na tom v pohode jazdiť (nové mám kúpene no ešte som ich nemenil)
- začína sa už ozývať aj waťák, tak isto ale nič strašné
- po poslednom (ne)vyhýbacom manévri svietia 3 amigos (vyzerá to na LP koleso)

Rám bol ošetrený pri 180 000km, minimum hrdze a keď len povrchová, VIN ČITATEĽNÉ na pôvodnom mieste. Na karosérii sa tiež nájde povrchová hrdza a samozrejme nejaké tie škriabance od konárov.

Auto ma zrezaný pôvodný nárazník na ktorom sú namontované 2x72w led svetlá. Nájazdový plech + ochrana predného diferenciálu, šnorchel, zadné cúvacie/pracovné 27w svetlá.
K autu ešte dávam:
- deliacu mrežu batožinového priestoru
- 126w led rampu + 2x 36w svetlá
- komplet zimné obutie na elektrónoch (Pirelli Scorpio 6-7mm)
- letné pneu prakticky nejazdené, len do zálohy (8mm)
- komplet sadu Modular + BF GoodRich MudTerrain (jazdené asi 10 000km, vo veľmi dobrom stave)
- predné tlmiče + pružiny (štandardná výška) + zadné tlmiče(štandard) + zadné pružiny (+2 palce lift - bez záťaže) – toto bolo jazdené cca 2000km.
- komplet celý výfuk vo veľmi dobrom stave (na aute je teraz holá rúra od turba po koniec)

Vozidlo bolo donesené z Nemecka predchádzajúcim majiteľom v pôvodnom neupravenom stave v roku 2010 kedy malo 151600 km jazdené prevažne po ceste, majiteľ predo mnou bol poľovník a používal ho hlavne ako „pojazdný posed“ takže žiadny extrémny terén. Mnou bol terén jazdený len občas a aj to poľné cesty a podobne takže viac jazdené po normálnych cestách ako mimo.

Je viac dôvodov predaja ale hlavný je, že je auto nevyužité (momentálny mesačný nájazd je cca 500km), priateľka na ňom nechce chodiť a nemám naň kvôli práci žiaľ čas.
A ďalší, že ako „víkendovku“ si viem predstaviť Defender prípadne D2 fcl v úplne pôvodnom stave, najlepšie manuál.

Aktuálne foto dodám hneď ako bude viac času, v prípade otázok rád zodpoviem.
Cena: 6000€ + nemám problém sa pri serióznom jednaní dohodnúť na cene, teoreticky aj výmena za vyššie spomínané aj s doplatkom.
Přílohy
DSCF6167.jpg
A11040437605.jpg
A11040437605.jpg (40.74 KiB) Zobrazeno 3434 x
16238041_10209978078586734_2051000190_n.jpg
LR Defender 110 Td5
Ex: LR Disco2 Td5
Svk/Topoľčany

byx0
Příspěvky: 44
Registrován: 04 úno 2015 16:22

Re: P: DII Td5

#2 Příspěvek od byx0 » 06 bře 2017 08:24

UP

Nová cena 5000. Mám už vyhliadnuté druhé auto...
LR Defender 110 Td5
Ex: LR Disco2 Td5
Svk/Topoľčany

Zamčeno