Zvažovaný prodej RRC

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Da7we
Příspěvky: 159
Registrován: 22 lis 2012 11:46
auto: RRC - princ Čárls

Re: Zvažovaný prodej RRC

#21 Příspěvek od Da7we » 14 črc 2016 14:35

Čau všichni, nakonec mi to s největší pravděpodobností vyjde tak, že prodej Čárlse nebude uplně nutností. V tom případě bych ho proal jen za nějakou vyloženě zajímavou nabídku, kterou bych považoval řekněme od 100 tis. výš. Je mi jasný, že to je asi trochu "mimo mísu", ale jak jsem řikal, prodej neni nezbytnej a budu rád, když tady na mě bude čekat než se vrátim..

Můžete mi prosím někdo podat stručné info ohledně ukládání značek do depozitu? Na jak dlouho je to možný, co k tomu potřebuju atd?

Jinak sklo bych rád odkoupil, abych mu spravil fazónu než odjedu :Sorry:
Range rover p38, r.v. 1998, 2.5 DSE

Uživatelský avatar
káfič
Příspěvky: 158
Registrován: 24 zář 2012 15:56
auto: renčrouvr klasik 3.9

Re: Zvažovaný prodej RRC

#22 Příspěvek od káfič » 14 črc 2016 15:03

Sklo ti venuju za vernost k princi čárlsovi :mrgreen: mam ho na chalupe kam shodou okolnosti dnes jedu na otocku. Tak pokud ho narvu do auta tak ho dovezu a ty se ozvi na 777888026. Bude cekat nejspis ve vestci u prahy. Pokud bys chtel pustit nejakej pjetnik zilou tak tam mam asi jeste mrizky pres zadni svetla a mozna jeste nejaky podvozkovy veci. To bych se musel mronout. Nevim odkud jsi. Chalupu mam za berounem a pojedu na prahu 4 tak pokud jsi cestou nekde tak ti ho treba hned dovezu.

Uživatelský avatar
Da7we
Příspěvky: 159
Registrován: 22 lis 2012 11:46
auto: RRC - princ Čárls

Re: Zvažovaný prodej RRC

#23 Příspěvek od Da7we » 14 črc 2016 22:23

tak to mě mrzí, že jsem nesledoval fórum pozorněji, protože jsem z Berouna :Ja blb: :D
Range rover p38, r.v. 1998, 2.5 DSE

ginzlampy
Příspěvky: 2
Registrován: 10 srp 2016 12:08
auto: RRC 3.9
Bydliště: Brno

Re: Zvažovaný prodej RRC

#24 Příspěvek od ginzlampy » 10 srp 2016 12:32

Zdarec, s Austrálií ti držím palce. Kam přesně se chystáš? Od pár známých vím, že je to tam super, ale nakonec potřebovali všichni mnohem víc peněz, než si původně plánovali :wink: . Prince bych proto vzal. Abych ti pomohl dobře se na cestu připravit. Možná už ti psal Mirko, že bych o něj měl zájem. Pojďme se domluvit. Předem můžu slíbit, že pokud bych ho někdy prodával, budeš mít předkupní právo vzít si ho zpět.

Zamčeno