LR Discovery 3 TD V6 2.7 manual / ARB diff.

Moderátoři: Miky_CZ, Acon, Sláma Karel

Odpovědět
Zpráva
Autor
Chris
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2024 23:33
auto: LR Defender 3 / 2007

LR Discovery 3 TD V6 2.7 manual / ARB diff.

#1 Příspěvek od Chris » 20 dub 2024 09:34

Zdravím všechny fandy Land Rover!

Bohužel jsem se rozhodl prodat svůj vylepšený LR Discovery 3 TD V6 2.7 s manuálem a spoustou úprav (viz. níže).
Auto jsem koupil 10.11.2017 v Německu, kde jsem dlouhodobě žil a auto nechal postupně upravit a vylepšit (vše dělali profíci), protože jsme se s kamarádem z US chystali projet Afriku. Ale jak už to tak v životě bývá, spousta plánů úplně nevychází podle očekávání :-( .

Než bych auto trápil na krátké vzdálenosti a po asfaltových cestách, rozhodl jsem se ho prodat, ať slouží někomu kdo ho využije.

Jedná se o 7-místnou verzi s manuální převodovkou (jedna z mála) a vzduchovým odpružením.

V současné době (od 2022) je na českých registračních značkách s platnou STK do 11/2025 a fyzicky stojí ve Zlíně. Prohlídka je kdykoliv možná, zájemcům pošlu kontakt na bráchu (já se posunul ještě o kousek dál na jihozápad :grin: ).

1.registrace 09.05.2007
140kW / 190PS
Najeto jen 130.000km

Veškeré servisní práce byly prováděny pravidelně, vozidlo je v top stavu a je parkováno v garáži.
Do úprav bylo vloženo hodně času a peněz (díly uznávaných offroad výrobců ARB, Frontrunner, Safariland atd.)

Seznam úprav:
- Integrovaný navigační systém Garmin s plným pokrytím Evropy (doživotní aktualizace!)
- Uzávěrka diferenciálu ARB pro zadní nápravu (s ovládáním v kokpitu)
- Zcela nová přední náprava (děláno přibližně ve 115 000 km)
- Rádio DAB a palubní kamera Kenwood
- Přední rám Land Rover originál
- Horní světelná lišta LED (s ovládacím tlačítkem v kokpitu)
- Velký střešní nosič Frontrunner
-Naviják GOODWINCH TDS 9.5C, 12V, skrytý v předním nárazníku
-Ochrana předních a zadních světlometů
-Šnorchl Safariland
-Boční prahové lišty Britpart
-Ochrana podvozku nástřikem
-Kryt podvozku kompletní ocelový Britpart
-Gumová ochrana v kufru Britpart
Přílohy
IMG_0632.jpeg
IMG_0624.jpeg
IMG_0606.jpeg
IMG_0594.jpeg
IMG_0585.jpeg

Odpovědět