SMAZAT

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
yorkin
Příspěvky: 625
Registrován: 10 říj 2007 17:21
tel.: 723 954967 (jen sms)
auto: pár mám...
Bydliště: Praha-Vinohrady/Pohoří-Skalsko
Kontaktovat uživatele:

Re: A6 C4 avant 1,9tdi 66 kw za 27 500,-

#21 Příspěvek od yorkin » 21 lis 2018 20:03

Jak je to s tou rezervací pro pána, co bude mít jednou cestu kolem? Jinak bych rád postoupil na jeho místo ;-)
exLR Discovery I 300Tdi, exLR SIII 88, exLR SIIA 88 STW, exRRS 4.2 S/C, exRRC 4.2 LSE, exRR TDV8 3.6

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: A6 C4 avant 1,9tdi 66 kw za 27 500,-

#22 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 15 kvě 2019 09:48

trochu jsem zapomněl, že to auto prodávám a místo toho najel dalších deset tisic km, denně v provozu, dneska jsem s ním opět jel do práce, ale technická končí za 14 dní a na motoru něco cvaká, ono teda na tom autě je jen několik málo věcí, který necvakaj :-) Žere olej a loupe kloub na poloose, pod plným plynem zakouří modře, pokud by to někdo vzal, než skončí technická, tak bych slevil na 17500,-
Na jedněch kolech, buď hnusnější plechy s pěknejma gumama, nebo naopak hezké alu s mrtvejma gumama. O vikendu jde na bazoš, jestli neodjede do těch 14 dnů, tak pujdou doklady do depozitu a kuopim nejakyho shniliho golfa za 5, přehodim motor, ten kloub poloosy asi budu muset koupit novej, proste si to asi pak udelam, protoze na vrakač mi to přijde pořád škoda.

Je to ve stavu, že to dojede kamkoliv, pořád to jezdí a pořád to dělá mezi tankováním 1200 km, ale je to auto, který míří na dílnu a ne na silnici, tím že končí ta technická, tak je to prakticky jasný...

A protože jsem v minulém kole nějak potřel yorkina, tak teď má právo první reakce, pokud by měl zájem... Na balkán by to asi dojelo, ale emise a technickou by si musel někde domluvit, aby byly příznivé podmínky, to já neumím.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Zamčeno