Smazat prosím...

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Serpin
Příspěvky: 62
Registrován: 10 lis 2010 17:04
auto: Disco 300Tdi
Bydliště: kousek vod Plzne
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#41 Příspěvek od Serpin » 26 led 2017 20:45

Na ten Kocourov jsem taky koukal. Puvodne jsem sem na nej chtel dat taky odkaz, ale neznam to tam v okoli, takze nevim jak moc krasny to tam je :)
A taky osobne bych dal prednost mistu, ktery neni tak nalepeny na souseda. Protoze nejlepsi soused je zadnej.

Kdyby nahodou prosel pionyrskej tabor do uzsiho kola, muzu ti ukazat krasny blizky okoli. Mam to tam trochu projety na motorce. Udoli Strely, lesy okolo Rabstejna jsou uzasny.
(pokud se nebojis par zakazu vjezdu, tak se tam da hezky brodit)

Uživatelský avatar
KENY
Příspěvky: 750
Registrován: 20 říj 2011 19:21
tel.: +420725929400
auto: Nějaký ten LR
Bydliště: u nás na západě!!!

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#42 Příspěvek od KENY » 26 led 2017 20:50

Amon-
Tohle jsem mu už před časem nabízel. Asi neumí rusky aby mohl jednat s majiteli -Co Ivane? :Sorry:
Je tam trochu problém s barákem na hranici se sousedy- v tom spis vidim mozny zadrhel :nerd

Uživatelský avatar
Amon
Příspěvky: 664
Registrován: 02 srp 2016 18:34
tel.: 774882368
auto: ex RR P38
Bydliště: Plzeň, Litoměřice

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#43 Příspěvek od Amon » 26 led 2017 21:23

Jestli tady ten inzerat uz probehl, tak se omlouvam za opakovani. Pro toho kdo chce chovat kone, ovce nebo jine přezvykavce mi to prijde idealni... sousedy si bohuzel nevybirame :angry o tech sporech jsem nemel tuseni.

Momentalne mám vyhlednuto primo v Horsovskem Tyne, jeste uvidime co na to dr(a)uhá polovicka :lol:

Rabstejnsko, Manetinsko, udoli Strely znam. Parkrát jsem to prosel, krasny kus země :-) autem je to v planu, uz mam i zhruba nastudovany cesty

Okoli Domazlic a Horsovského Tyna je taky moc pekny, pravidelně jezdim na Sedmihoří apod. Taky kousek do Českeho lesa... je tam pekne, jinak bych nedaval odkaz
Naposledy upravil(a) Amon dne 26 led 2017 21:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11489
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#44 Příspěvek od eliott » 26 led 2017 21:24

Amon píše: 26 led 2017 19:14 Jelikož se také poslední dobou zajím o reality venkova, tak sem něco přihodím :mrgreen:

https://www.sreality.cz/detail/prodej/d ... reen=false
- tohle je moc pekný a velký pozemek se zázemím, nicméně to vyžaduje především vnitřní rekonstrukci, ale za tu cenu...
To je ale ufinancovatelný, a asi bez toho, aby do toho strkali památkáři choboty...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Serpin
Příspěvky: 62
Registrován: 10 lis 2010 17:04
auto: Disco 300Tdi
Bydliště: kousek vod Plzne
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#45 Příspěvek od Serpin » 02 úno 2017 23:38

Mozna by te mohlo zajimat jeste tohle - vyhoda je, ze je to relativne blizko Plzne a pritom na samote v lese.
https://www.sreality.cz/detail/prodej/d ... reen=false

dalsi tip:
https://www.sreality.cz/detail/prodej/d ... reen=false

a jeste jeden:
https://www.sreality.cz/detail/prodej/d ... reen=false
podle vseho je to toto https://mapy.cz/s/1nlsg

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#46 Příspěvek od Maxsel » 06 bře 2017 16:12

Bude asi potřebovat pár rukou, ale je tam sad, studna i trochu pozemků, takže ta cena mi nepřipadá vůbec špatná. Osobně jsem to ale neviděl. https://www.sreality.cz/detail/prodej/k ... reen=false
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#47 Příspěvek od Luboš M. » 07 bře 2017 00:06

Amon píše: 26 led 2017 21:23 Jestli tady ten inzerat uz probehl, tak se omlouvam za opakovani. Pro toho kdo chce chovat kone, ovce nebo jine přezvykavce mi to prijde idealni... sousedy si bohuzel nevybirame :angry o tech sporech jsem nemel tuseni.

Momentalne mám vyhlednuto primo v Horsovskem Tyne, jeste uvidime co na to dr(a)uhá polovicka :lol:

Rabstejnsko, Manetinsko, udoli Strely znam. Parkrát jsem to prosel, krasny kus země :-) autem je to v planu, uz mam i zhruba nastudovany cesty

Okoli Domazlic a Horsovského Tyna je taky moc pekny, pravidelně jezdim na Sedmihoří apod. Taky kousek do Českeho lesa... je tam pekne, jinak bych nedaval odkaz
To budem sousedi:-))))
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Amon
Příspěvky: 664
Registrován: 02 srp 2016 18:34
tel.: 774882368
auto: ex RR P38
Bydliště: Plzeň, Litoměřice

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#48 Příspěvek od Amon » 07 bře 2017 20:13

Luboš M. píše: 07 bře 2017 00:06
Amon píše: 26 led 2017 21:23 Jestli tady ten inzerat uz probehl, tak se omlouvam za opakovani. Pro toho kdo chce chovat kone, ovce nebo jine přezvykavce mi to prijde idealni... sousedy si bohuzel nevybirame :angry o tech sporech jsem nemel tuseni.

Momentalne mám vyhlednuto primo v Horsovskem Tyne, jeste uvidime co na to dr(a)uhá polovicka :lol:

Rabstejnsko, Manetinsko, udoli Strely znam. Parkrát jsem to prosel, krasny kus země :-) autem je to v planu, uz mam i zhruba nastudovany cesty

Okoli Domazlic a Horsovského Tyna je taky moc pekny, pravidelně jezdim na Sedmihoří apod. Taky kousek do Českeho lesa... je tam pekne, jinak bych nedaval odkaz
To budem sousedi:-))))
Bohužel z koupě domu přímo v Horšáku sešlo, není tam skoro žádný pozemek a hlavně tam není garáž ( :F chce dům a hezkou kuchyň, já chci garáž a zahradu :-) ). Nicméně v hledání v těchto končinách pokračujeme, takže nakonec to sousedství možná vyjde :Pohoda:

dolinekdave
Příspěvky: 540
Registrován: 16 črc 2015 22:57

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#49 Příspěvek od dolinekdave » 07 bře 2017 21:12

Hele Luboši nebyl nejakej barák na prodej v Klenčí? Někde jsem ho viděl ale už je to dlouho.

Odesláno z mého SM-A300FU pomocí Tapatalk


Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#50 Příspěvek od Luboš M. » 09 bře 2017 07:14

dolinekdave píše: 07 bře 2017 21:12 Hele Luboši nebyl nejakej barák na prodej v Klenčí? Někde jsem ho viděl ale už je to dlouho.

Odesláno z mého SM-A300FU pomocí Tapatalk
Včera jsem na to koukal po realitķách a nenašel jsem nic. Ještě se zeptám známého který tam bydlí.
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

jbb
Příspěvky: 129
Registrován: 15 led 2017 22:24

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#51 Příspěvek od jbb » 09 bře 2017 07:42

Mimochodem, podle dobře informovaných zdrojů jde do PS další návrh, který by nastavil předkupní práva k zemědělským pozemkům pro současné nájemce a pro stát... Autoři tohodle zprasku jsou jako vždycky komunisti - tentokrát teda ti co se tak jmenují, takže KSČ(M). Minule to byla AK, před tím ČSSD...
Netvrdím, že už to tentokrát těm k*rvám vyjde, ale jednou určitě. Takže bacha - přijde den, kdy bude šance pořídit dům a doplnit ho pozemky zase těžší a těžší...
Hyundai SantaFe 2003 2,4i+LPG (do práce)
LR D2 - MY2000 Td5 manuál (na weekend)
LR D2 - MY2004 Td5 automat (pro manželku)
Zetor 5718 (kolem domu)

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#52 Příspěvek od Rover » 09 bře 2017 08:24

Co se mně týká tak jsem na nějakém mrtvém bodě, nic není ono, to pravé, jediné co je asi ono je to co dával odkaz hok, ale tam nemám těch skoro deset mega. Dokonce jsme se byli podívat na statek kde normálně strašilo, nikdy bych nevěřil co všechno člověka potká při shánění realit. Uvidíme, nebudu to tak tlačit, trochu zvolním a ono něco přijde, doufám...
Country boy...

Wiki
Příspěvky: 512
Registrován: 18 čer 2016 07:34

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#53 Příspěvek od Wiki » 14 bře 2017 19:06

jestli je ten statek opravdu známý, potažmo zavedenej tím ,že tam straší, tak by to vubec nemuselo být špatný pro záměr tam vybudovat ubytovací "zážitkový grunt " pro luftáky . Kdys jsem něco takovýho sháněl , -ale marně , no nakonec jsem koupil nemovitost kde straším já :grin:

Uživatelský avatar
Kusto
Příspěvky: 894
Registrován: 16 kvě 2012 19:07
tel.: 602516325
auto: D1 300 tdi
Bydliště: Sudoměřice u Bechyně

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#54 Příspěvek od Kusto » 14 bře 2017 19:31

Wiki píše: 14 bře 2017 19:06 jestli je ten statek opravdu známý, potažmo zavedenej tím ,že tam straší, tak by to vubec nemuselo být špatný pro záměr tam vybudovat ubytovací "zážitkový grund " pro luftáky . Kdys jsem něco takovýho sháněl , -ale marně , no nakonec jsem koupil nemovitost kde straším já :grin:
Mám zkušenost s jedním domem kde je duch či strašidlo nebo jak tomu chcete říkat a i když s ním nemám problém je zvláštní až nepříjemné se tam zdržovat. Většina lidí od tama dost rychle utíká. Doufám že to máš jako srandu nebo úchylku :think

Uživatelský avatar
Amon
Příspěvky: 664
Registrován: 02 srp 2016 18:34
tel.: 774882368
auto: ex RR P38
Bydliště: Plzeň, Litoměřice

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#55 Příspěvek od Amon » 14 bře 2017 19:39

Rover píše: 09 bře 2017 08:24 Dokonce jsme se byli podívat na statek kde normálně strašilo
/quote]


Kde to bylo, jestli to není tajný? :-)

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#56 Příspěvek od Rover » 14 bře 2017 19:55

https://www.sreality.cz/detail/prodej/d ... reen=false

Na fotkách to vypadá poměrně poeticky, ale po hodině na místě jsme se z toho dostávali několik dní, malej tam brečel hrůzou a nedal se zastavit, pak jsem ještě zjišťoval nějaké věci a potvrdilo se že na těch našich pocitech něco bylo... To místo je prolezlé smrtí a utrpením. Přes noc bych tam nevydržel ani kdybych se obložil Glockem a CZ858 co mám, krucifixem a sochou buddhy.
Country boy...

Wiki
Příspěvky: 512
Registrován: 18 čer 2016 07:34

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#57 Příspěvek od Wiki » 14 bře 2017 20:01

Kusto píše: 14 bře 2017 19:31
Wiki píše: 14 bře 2017 19:06 jestli je ten statek opravdu známý, potažmo zavedenej tím ,že tam straší, tak by to vubec nemuselo být špatný pro záměr tam vybudovat ubytovací "zážitkový grund " pro luftáky . Kdys jsem něco takovýho sháněl , -ale marně , no nakonec jsem koupil nemovitost kde straším já :grin:
Mám zkušenost s jedním domem kde je duch či strašidlo nebo jak tomu chcete říkat a i když s ním nemám problém je zvláštní až nepříjemné se tam zdržovat. Většina lidí od tama dost rychle utíká. Doufám že to máš jako srandu nebo úchylku :think

poznámka : to že straším já ve své nemovitosti ,bylo myšleno obrazně :grin:

jinak mě tvoje informace opravdu hodně zajímá , /klidně mě podej informace ,adr. objektu atd. do SZ, at tu neplevelíme a neděsíme osazenstvo. /,
Sranda určitě ne :!: - někdy muže jít i o kejhák :idea: , -léta se zabývám pátráním a objasnováním podivných či záhadných úkazů , včetně pátráním po nacistických úložištích atd. něco jako "Lovec záhad".

Uživatelský avatar
Amon
Příspěvky: 664
Registrován: 02 srp 2016 18:34
tel.: 774882368
auto: ex RR P38
Bydliště: Plzeň, Litoměřice

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#58 Příspěvek od Amon » 14 bře 2017 20:31

Na ten zámeček jsme taky narazili... Některá místa mají prostě svoji pamět

Wiki
Příspěvky: 512
Registrován: 18 čer 2016 07:34

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#59 Příspěvek od Wiki » 15 bře 2017 07:44

určitě je dobrý před koupí nemovitosti si tam dohodnout přespání , /1-3 dny by stačilo, / nebo si nechat daný prostor prověřit ..., ne že by tam bylo strašidlo :grin: , -to je báchorka pro děti, ale muže v daným místě být hodně negativní energie , která tam je naakumulována po nějaké neblahé události, to muže na někoho dost špatně působit, což se třeba muže projevit tím, že se v tom prostoru budete často hádat, špatný pocit, uzkost , špatný spánek atd může to dojít časem i na rozvod, nebo i něco horšího ...., zkrátka jsou prostory či místa, kde není opravdu radno se dlouhodobě zdržovat
Na přespání vzít sebou třeba psa, ne že by tě ochránil :grin: před bubákem :grin: , ale zvíře dovede mnohem lépe reagovat na negativní druh energie než člověk, určitě si nebrat sebou střelnou zbran je to naprosto zbytečné.
Např. třeba elektrotechnik , který vstupuje do rozvodny VN která je prošpikovaná energii, taky není po zuby ozbrojen, ale ví co může či nemuže si v daným prostoru dovolit, nebot každá energie je životu nebezpečná pokud se poruší či nedodržují určitý pravidla.

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#60 Příspěvek od OC » 15 bře 2017 18:31

„Negativní energie“ je do posledního detailu naprosto přesně stejně nevědecká, absurdní a pitomá báchorka jako „strašidlo“, když jsme u toho; rozdíl v obou je pouze ve formulacích, ale vůbec ne v obsahu.

Nicméně s tím, že je ideální na cílovém místě pár dní bydlet a ověřit, zda mi to vyhovuje nebo ne, nelze polemisovat; to je to daleko nejrozumnější, co člověk může udělat. Úplně ideálně — což jde obecně blbě, ale výjimečně se to může podařit — v různých ročních dobách.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Zamčeno