SMAZAT - VYRESENO _ DEKUJI

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

SMAZAT - VYRESENO _ DEKUJI

#1 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 17 zář 2016 17:33

(u lesa, pěšky 5min na metro Roztyly, tj. do 20 minut centrum Muzeum apod.), 9.patro z 11, orientace na západ (+výhled na Prahu včetně Hradu), 3+kk (65m2 plus sklep), zasklená lodžie, jádro původní, ale obložené do bíla, WC zvlášť. Na většině plochy plovoucí podlahoviny, v kuchyni lino, v jednom pokoji dřevěná dubová podlaha. Téměř kompletně vybavené (lednička 200cm, mikrovlnka, pračka, ve sklepě k dispozici pojízdná klimatizace, v bytě úložné prostory, stůl, židle, gauč, ale chybí postel, možno nechat nádobí). Internet: UPC nebo Centrio.
Panelák má nový výtah, je vymalovaný zevnitř a zateplený zvenku, kamerový systém v přízemí a u sklepů. Foto případně pošlu. Není to žádný vrchol luxusu, ale pohodový příjemný byt, aspoň my jsme ho měli rádi.

Cena 12 000 pro nás + spotřeby podle skutečnosti.

K nastěhování od října, nejpozději listopadu.

Inzerát zatím jen zde, ale tak cca. za týden to odinzerujeme běžnými metodami a máme (jen vlastní) odhad, že to asi nebude problém pronajmout.

A ještě poznámka dobré dopravní dostupnosti autem: jsme blízko křížení jižní spojky a D1-magistrály a zatím (jistě ještě pár let žádné zóny a barvy) tady není problém ani s parkováním, což už Praze taky není standard. Teď mám zrovna před barákem dvě auta a vlek :-) bez omezení. Jo a je tu i hlídané parkoviště s chlápkem nonstop na recepci, takže když mám něco na střeše nebo na vleku přes noc, tak to tam šoupnu za 50 kč na 24 hodin.
Naposledy upravil(a) Hanys_a_Kaca dne 23 zář 2016 10:18, celkem upraveno 1 x.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
papavel.k
Příspěvky: 732
Registrován: 25 říj 2008 18:40
Bydliště: České Budějovice

Re: (Nabízím) Bydlení v Praze - Nájem byt

#2 Příspěvek od papavel.k » 21 zář 2016 22:42

sz
DII Td5 99...ve výstavbě za provozu zdánlivě připomínající technologické přestávky

cuketa8
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2018 17:32
tel.: 736484978
auto: nyní žádné

Re: SMAZAT - VYRESENO _ DEKUJI

#3 Příspěvek od cuketa8 » 30 kvě 2018 17:39

Zdravím,

je mi jasné, že nabídka už není aktuální, ale chtěla jsem se na něco zeptat. Prodávám byt v přibližně stejné lokaci. Jakou jste zvolil realitku a jak to s nimi šlo? Zatím oťukávám jen pár realitních serverů (třeba tohle). S realitkou se mi nechtělo, abych nemusela platit provize, ale asi to bez toho jen tak nepůjde... Díky :)

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: SMAZAT - VYRESENO _ DEKUJI

#4 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 30 kvě 2018 18:26

Jde to celkem dobře i bez realitky, třeba ty z toho odkazu, to jsou vyloženě podvodníci, na takový bacha, myslej si, že jsou všichno ostatní uplně blbý, a nemaj ani na seriozní reklamu, tak plevelej kdecojde.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Zamčeno