Autoškola na vozík 3,5 tuny

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
wilt
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2010 12:40
auto: RRClassic LSE
Bydliště: v létě v Dobrovízi, přes zimu v Amazonii
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoškola na vozík 3,5 tuny

#21 Příspěvek od wilt » 22 srp 2019 12:48

StandaM píše: 09 kvě 2019 10:32 Ahoj, ja si dělal velké Ečko, přesně ze stejného důvodu, na podzim u známého - http://www.autoskolabohous.cz . Vleky dělají v Chýních na Praze-západ. Taky úplně nemám moc času a jízdy sme sladili podle termínu zkoušek a mého volného kalendáře, takže u mě spokojenost.
Na základě tohoto doporučení jsem si chtěl u zmíněné autoškoly taky udělat papíry. Pan majitel mě, na začátku června, poslal pro potvrzení k doktorovi a nechal mě přivézt přihlášku do Chýně. Fotokopie nebyla možná, musel to mít okamžitě osobně v ruce (jinak by prej mohlo dojít ke zdržení). Od té doby, i přes urgence, nekomunikuje :finger
Autoškolu Bohouš určitě nemůžu doporučit. Ještě, že na papíry nepospíchám.
They hung a sign up in our town "If you live it up, you won't live it down"

Uživatelský avatar
StandaM
Příspěvky: 47
Registrován: 02 úno 2013 18:51
auto: LR D2 & D4
Bydliště: Berounsko

Re: Autoškola na vozík 3,5 tuny

#22 Příspěvek od StandaM » 23 srp 2019 08:58

wilt píše: 22 srp 2019 12:48
StandaM píše: 09 kvě 2019 10:32 Ahoj, ja si dělal velké Ečko, přesně ze stejného důvodu, na podzim u známého - http://www.autoskolabohous.cz . Vleky dělají v Chýních na Praze-západ. Taky úplně nemám moc času a jízdy sme sladili podle termínu zkoušek a mého volného kalendáře, takže u mě spokojenost.
Na základě tohoto doporučení jsem si chtěl u zmíněné autoškoly taky udělat papíry. Pan majitel mě, na začátku června, poslal pro potvrzení k doktorovi a nechal mě přivézt přihlášku do Chýně. Fotokopie nebyla možná, musel to mít okamžitě osobně v ruce (jinak by prej mohlo dojít ke zdržení). Od té doby, i přes urgence, nekomunikuje :finger
Autoškolu Bohouš určitě nemůžu doporučit. Ještě, že na papíry nepospíchám.
Tak to mě mrzí, jak sem říkal, moje zkušenost byla dobrá, takže sem doporučil, ale zjevně to tak asi není pokaždé :-(

Uživatelský avatar
StaraPakna
Příspěvky: 199
Registrován: 14 bře 2009 21:13
tel.: +420602767865
auto: LR SII 109
Bydliště: S výhledem na kopec

Re: Autoškola na vozík 3,5 tuny

#23 Příspěvek od StaraPakna » 25 srp 2019 19:35

B96 nabízí všechny autoškoly které dělají E. :) Vzhledem k tomu že je to "jen" Doplňovací výuka a výcvik a tak se opravdu dělají jen jízdy, takže v cenníkách není na doptání asi všichni co dělají E.
Koukám abych viděl a když už vidím nepřestávám snít.

Zamčeno