Koupím dřevo, pokácím a odvezu, Vysočina

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Koupím dřevo, pokácím a odvezu, Vysočina

#1 Příspěvek od Vladicek » 23 zář 2018 21:30

Ahoj,
Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá dřevo v lese navíc. Teď se všude mluví o tom, že je kůrovcový dřevo, který je potřeba dostat z lesa pryč a tak se nabízím, že bych si par stromu pokacel, odvezl a i zaplatil (rozumné)

Nejlépe Polička, Nové Město a Jimramov, abych to na chalupu neměl daleko.

Díky
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

RostaO
Příspěvky: 272
Registrován: 25 bře 2009 14:29
tel.: Samsung
auto: SIII
Bydliště: Brno

Re: Koupím dřevo, pokácím a odvezu, Vysočina

#2 Příspěvek od RostaO » 24 zář 2018 13:17

Polnicka, u Zdaru nad Sazavou.
Jeden smrk je uz dole, druhy se musi shodit, Asi to chce to umet, jinak padne na chatu sousedovi.
Hezky kousky.
Blize muzem pres soukrome zpravy.

R.
LR SIII

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Koupím dřevo, pokácím a odvezu, Vysočina

#3 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 24 zář 2018 13:53

Tak já nastupuju dnes hned po práci do úklidu, u nás když foukne, tak jenom než uklidím, co napadalo, tak mám dřevo na zimu (poslední dobou foukne tak dvakrát třikrát do roka). Do práce jsem dojel, aniž bych se musel prořezávat (větve co jsou odtáhnout rukama nepočítám), ale soused už volal, že z druhé strany, než jezdím, mám strom přes cestu, ať to uklidím, my už se jenom smějeme (se sousedem), čí je to dřevo - ten musí uklízet - ale kvuli dřevu už to neděláme nikdo...
Ale kvuli dopravě se to nevyplatí, to je dycky taková hrr akce, musí se uklidit, co popadalo a pak je zas pul roku klid - já si udělám termosku s kafem a než vyjedu dvě pily a to kafe, tak mám nadělaný dva, tři vozejky dřeva, cestu uklidim ještě dneska, a dřevo dotahám po večerech - do středy je hotovo.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Koupím dřevo, pokácím a odvezu, Vysočina

#4 Příspěvek od Vladicek » 24 zář 2018 13:58

Hanys_a_Kaca píše: 24 zář 2018 13:53 Tak já nastupuju dnes hned po práci do úklidu, u nás když foukne, tak jenom než uklidím, co napadalo, tak mám dřevo na zimu (poslední dobou foukne tak dvakrát třikrát do roka). Do práce jsem dojel, aniž bych se musel prořezávat (větve co jsou odtáhnout rukama nepočítám), ale soused už volal, že z druhé strany, než jezdím, mám strom přes cestu, ať to uklidím, my už se jenom smějeme (se sousedem), čí je to dřevo - ten musí uklízet - ale kvuli dřevu už to neděláme nikdo...
Ale kvuli dopravě se to nevyplatí, to je dycky taková hrr akce, musí se uklidit, co popadalo a pak je zas pul roku klid - já si udělám termosku s kafem a než vyjedu dvě pily a to kafe, tak mám nadělaný dva, tři vozejky dřeva, cestu uklidim ještě dneska, a dřevo dotahám po večerech - do středy je hotovo.
Ahoj,
tak to se mi fakt nevyplatí :). Přítelkyně má les, takže já beru od ní, jenže tam už jsem to letos probral a do dalšího se pustím za rok. A protože mě ještě trochu svrbí dlaně, tak jsem si říkal, že bych u někoho v lese poklidil :D
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Zamčeno