Smazat prosím, díky !

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Jan Dvořák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 bře 2009 14:10

Smazat prosím, díky !

#1 Příspěvek od Jan Dvořák » 21 led 2017 20:49

Nechcete někdo psa ? Není mi to příjemný, ale začínám mít ve si problémy. Pes je dvouletý, zdravý, silný, hlídací , k dětem v pohodě - máme dvě ...a utíká. A tady ve vsi mi bylo už naznačeno, že je to jen otázka času, kdy ho zastřelí. Jen cestuje po vsi, nic netrhá, nezabíjí... Takže buď bude pořád na řetězu, což opravdu nechci a nebo to dopadne špatně. Myslel jsem, že tady u baráku s velkou zahradou s rybníčkem, s běháním po lese a dostatkem žrádla bude mít pěknej život, ale asi ne. Je to čistokrevnej bezpapírovej světlej Howavart - vlastně si ho lidi pletou s retrievrem, n´jenže tenhle je větší a hlídá...vcelku vychovanej, na písknutí přiběhne přes půl vesnice, ale prostě touha si to tady omrknout se mu nejspíš stane osudnou...Elektrický plot - obojek nepomáhá, jiný plot stavět nemůžu a ani nechci a mít psa pořád v kotci a nebo na řetězu mi opravdu nepřijde v pořádku. Je venkovní, spí v kotelně... Díky. PS : Nevím proč, nejdou mi vložit fotky ikdyž jsem je zmenšil...kdyby náhodou, pošlu mail. jandvorak@email.cz
Naposledy upravil(a) Jan Dvořák dne 24 led 2017 21:12, celkem upraveno 1 x.

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám domov pro mladého, zdravého psa

#2 Příspěvek od discover » 21 led 2017 23:18

Máš mejl :grin:

Jan Dvořák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 bře 2009 14:10

Re: Hledám domov pro mladého, zdravého psa

#3 Příspěvek od Jan Dvořák » 24 led 2017 21:12

Tímto děkuji za možnost inzerovat zde na fóru...pokud se něco zásadního nezmění, tak má pes krásný nový domov....s pořádným plotem .-) Upravím v záhlaví, nicméně možno smazat. H.

Zamčeno