Rám RRC s nápravami patrol Y60

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
baunekprig
Příspěvky: 61
Registrován: 02 led 2014 18:51
tel.: 776013247

Rám RRC s nápravami patrol Y60

#1 Příspěvek od baunekprig » 03 čer 2018 23:35

Ahoj všichni.Tak jsem se rozhodl z naprostého nedostatku času zkusit rozprodat jeden nedokončený projekt.Rám Range Rover Classic,opískovaný,nazinkovaný,natřený kvalitní základovkou a dvojsložkovým lakem,upravený pro motor patrol 3,3td.Přední ramena patrol Y60,zadní pera patrol zvýšená,přední zvýšená zadní RRC.Převodka patrol 3,3td.Nápravy Y60,opískované, nalakované(základ+dvojsložkový lak),nová rejdová ložiska,gufera,tesnění.Zadní uzávěrka ok.Přední kotouče dobré,zadní nové v krabici,nové přední desky,brzdiče opískované,nalakované,zbývá složit.Jeden není kompletní,jedna volnoběžka také není komplet.Přidám 2x spojovačku Y60.Zbývá dořešit kardany(mám z 3,3td),přední tlumiče a celkově doskládat a podvozek je +- hotovej.Bez kol.Tak a cena za nápravy s rámem 15tis.,možno s motorem 3,3td(+10tis.).Mám tu ještě kompletně vyvařenou kastli na RRC,obroušenou,natřenou kvalitní totalitní barvou s olovem,a dvojsložkovou vrchní.Spodek ještě Tlumex plast.Bez přední části,dveře ,blatníky, sundané k tomu,jen kapota a zadní rohy nic moc.A doklady RRC s motorem VM v depozitu(zaplaceno eko) Ale kastli a doklady až nakonec,pokud se neprodá podvozek,třeba to ještě někdy dodělám.Ideálně jako celek,Nebo něco zkuste nabídnout,třeba výměnu za bůhvíco.776013247 Petr
Jo a fotky tady: https://uhnuh.rajce.idnes.cz/RRC/

baunekprig
Příspěvky: 61
Registrován: 02 led 2014 18:51
tel.: 776013247

Re: Rám RRC s nápravami patrol Y60

#2 Příspěvek od baunekprig » 10 čer 2018 09:06

:arrow:

Zamčeno