ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník - SMAZAT

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jareku
Příspěvky: 1733
Registrován: 09 zář 2012 23:25
tel.: 737 347 753
auto: RR L322+DEF+SIII
Bydliště: Blansko

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#21 Příspěvek od jareku » 19 úno 2017 10:37

Sorry, ale jak se říká: potrefená husa nejvíce kejhá... Když chci něco prodat, tak uvedu svoji představu o ceně... A nenastane to, že se každý na cenu bude dotazovat a vznikne "tato skvělá diskuse"...moc mně to pobavilo.

Ať ti Tvé skvělé auto slouží!
Live long and prosper.

rozpas
Příspěvky: 64
Registrován: 18 říj 2011 22:11
auto: už LC120 4.0 VVTi...
Bydliště: Vysočina

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#22 Příspěvek od rozpas » 19 úno 2017 11:12

Jareku, nějak jsem přehlédl Tvůj věcný dotaz na bednu. Sorry, ale mě si do přátel nedáš - nemám Facebook. Takže bereš bednu nebo ne?

Uživatelský avatar
jareku
Příspěvky: 1733
Registrován: 09 zář 2012 23:25
tel.: 737 347 753
auto: RR L322+DEF+SIII
Bydliště: Blansko

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#23 Příspěvek od jareku » 19 úno 2017 11:33

Facebook nemám takže přátelé fakt ne... Bednu nechci. Já reagoval na Tvůj inzerát s prodejem pneumatik - také bez udání ceny... A pak jsem se zájmem sledoval toto vlákno...
Live long and prosper.

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#24 Příspěvek od VencaZE » 19 úno 2017 11:49

rozpas píše: 19 úno 2017 10:27 Milý Adame, děkuji za Tvojí reakci. Ale nedočetl jsem se ve Tvém příspěvku nic konkrétnějšího o bedně. Dokonce jsi mi ani nenapsal sms na přiložený telefon, jak jsem požádal.
Než to tady všechno pozhasínám, jelikož už nemáme společného vůbec nic, ani ta vozidla, poděkuji všem lidem, kteří nemají fórum jenom jako nadstavbovou část ke svému facebookovému profilu, aby se měli kde vypsat.
Nejvíc bych chtěl poděkovat Land Jirkovi, který se mi o auto báječně a bezchybně staral. Musím konstatovat, že poslední dva roky jsem Defa držel už jenom právě kvůli Jirkově skvěle fungujícímu servisu. Ale nakonec jsem se vydal cestou >raději než skvělý servis, skvělé auto. Tedy Jirko - ještě jednou moc díky za Tvoje dobré služby.
Co se týče prodeje, tak kola jsou prodaná (k inzerátu jsem přidal SMAZAT, snad jsem to udělal správně). Do dvou hodin byly pryč - na Bazoši... Bednu jsem se rozhodl nabídnout nejagilnějšímu diskutérovi za rovné 2000,-. Podmínkou je osobní vyzvednutí, abych ho mohl poznat. Ještě jsem myslel že nabídnu polotovar na pevnostní prahy z jeklu s vytryskanými dírami, ale po těch zkušenostech tady si s tím raději podložím králíkárnu...
Takže Venco, jak se k tomu jako první zájemce postavíš? :wink:
Děkuju za dobrou nabídku. Bohužel osobní vyzvednutí na Vysočině v mém případě není možné. Jsem schopen zaplatit předem na účet cenu plus přepravní náklady (PPL,DPD, pošta). A poslat svojí fotku. Ale to nenaplňuje podmínku prodeje :grin: .
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

rozpas
Příspěvky: 64
Registrován: 18 říj 2011 22:11
auto: už LC120 4.0 VVTi...
Bydliště: Vysočina

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#25 Příspěvek od rozpas » 19 úno 2017 13:00

No jasně, že nenaplňuje. Takhle pod cenou Ti to nechávám jenom proto, že si tím rozdílem kupuji ten zážitek se s Tebou osobně seznámit. Celý život se zabývám psychologií rozličných postav, jejich charakterů a vlastností. A tohle tady je takové vyvrcholení sběru podkladních materiálů pro mojí diplomovou práci. Takže škoda.
Nabídka platí. Samozřejmě, že tě může předběhnout kdokoli, třeba z Bazoše... :grin:

rozpas
Příspěvky: 64
Registrován: 18 říj 2011 22:11
auto: už LC120 4.0 VVTi...
Bydliště: Vysočina

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#26 Příspěvek od rozpas » 19 úno 2017 13:19

Jareku: příteli, ty žádné pneu nesháníš... vypadá snad vážný zájem takto?:

"Tak vzhledem k tomu, že zde není uvedena cena a ty jsi tu pro nas - jak sám píšeš - tak předpokládám, že jsou kola zdarma. Beru! :grin:"

Ne, takto určitě vážný zájem nevypadá. Vážný zájem vypadá tak, jako to udělal kluk, co přišel z Bazoše. Dvě hodiny po vystavení inzerátu mi zavolal a kola si zamluvil. Chtěl skládat zálohu, tu jsem po něm nežádal, nedělá mi problém institut daného slova. No a v sobotu si je odvezl. Není v tom zkrátka v případě onoho vážného zájmu žádný zádrhel.
Ale proto, že ty nic nesháníš, ale baví tě přispívat do fóra svými, jak bych to jenom napsal, no řekněme příspěvky, tak jsi tady a tohle je výsledek.
Skutečně je toto, jak sám píšeš, zajímavé vlákno (především z těch studijních pohledů), tak jsem si stanovil takový soukromý deadline, že vytrvám u téhle super diskuse maximálně do 48 stránek. Dál nejdu. Takže Jareku, Venco - pište a nezahálejte. Přece bedna je stále k mání.

Krom toho jareku, nerozumím moc tomu, čím bych měl být potrefený, když podle tebe tak kejhám...
Naposledy upravil(a) rozpas dne 19 úno 2017 13:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#27 Příspěvek od VencaZE » 19 úno 2017 13:22

Já jsem zas léta sbíral psychologické profily řidičů z povolání. Na psaní knížky jsem pak rezignoval protože jsem pochopil že psychopatů je plný svět a nemá smysl se tím zaobírat.
Přeju rychlý osobní prodej.
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

rozpas
Příspěvky: 64
Registrován: 18 říj 2011 22:11
auto: už LC120 4.0 VVTi...
Bydliště: Vysočina

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#28 Příspěvek od rozpas » 19 úno 2017 15:02

VencaZE píše: 19 úno 2017 13:22 Já jsem zas léta sbíral psychologické profily řidičů z povolání. Na psaní knížky jsem pak rezignoval protože jsem pochopil že psychopatů je plný svět a nemá smysl se tím zaobírat.
Přeju rychlý osobní prodej.
Díky kolego :-)

Uživatelský avatar
Honza_offroad
Příspěvky: 613
Registrován: 15 zář 2008 12:16
tel.: 724 007 163
auto: D2,D3,Def portal
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#29 Příspěvek od Honza_offroad » 19 úno 2017 15:12

takze ta bedna je porad volna?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Prodej doplňků pro 4x4, profi Diagnostika LR, individuální úpravy výkonu, immo, omezovačů, EGR a pod...
www.toomich.cz www.adventure-land.cz

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#30 Příspěvek od VencaZE » 19 úno 2017 15:50

rozpas píše: 19 úno 2017 15:02
VencaZE píše: 19 úno 2017 13:22 Já jsem zas léta sbíral psychologické profily řidičů z povolání. Na psaní knížky jsem pak rezignoval protože jsem pochopil že psychopatů je plný svět a nemá smysl se tím zaobírat.
Přeju rychlý osobní prodej.
Díky kolego :-)
Kolegové? Člověče, to určitě ne :mrgreen: . Snad s tebou při prodeji té bedny někomu nerupnou nervy :mrgreen: . Ale zas by jsi měl co napsat do tý tvojí práce :mrgreen: .
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#31 Příspěvek od Mira 101 » 19 úno 2017 16:08

Kluci nebuďte na sebe tak drsní,hlavně nadhled a zdravý rozum,bedna parádní,dobrý prodej,s Jirkou z Boskovic naprostej souhlas,z Toy LC 120 hodně pohody a najetých km,......a hlavně klíd vždyť jde vlastně o ....bednu :grin: .
Mira


jo jen pro klid facebook nemám, mají jed dcery a myslím si o tom svoje :roll:
:grin: :grin:

rozpas
Příspěvky: 64
Registrován: 18 říj 2011 22:11
auto: už LC120 4.0 VVTi...
Bydliště: Vysočina

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#32 Příspěvek od rozpas » 19 úno 2017 22:52

Honza_offroad píše: 19 úno 2017 15:12 takze ta bedna je porad volna? Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bedna je momentálně zamluvená, je třeba se dohovořit na předání. Jestli to není třeba Venca pod jiným nickem, tak by to mělo dopadnout :grin: . V případě, že to nedopadne, jsi v pořadí a ozvu se ti. Díky za po dlouhé době věcnou zprávu.

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#33 Příspěvek od lumberjack » 19 úno 2017 22:53

Nechápu Tvoje rozčarování nad reakcemi.... Ano, tohle není bazoš, servr primárně zaměřenej na prodej, tady jsme lrforum, takže holt už někdo nějakýho LR měl/má a tak se snaží normální cestou naznačit, co očekává nebo co si myslí. Ne že je to lama (nejen) z bazoše... Že napíšeš, že si proto sem raději nedal cenu, balabala... Bedna se mi líbila, po uvedené ceně ne. Chápu, že sis jí nechal za ty peníze udělat, ale mě tam vadilo pár konstrukčních věcí a 5apůl tyčky bych rozhodně nedal! Proto jsem to nechal v klidu a nereagoval, ale teď mi to nedá, pant stál litr?, něco jsem si už z piča plechu udělal a proto vím, že samotná tabule je celkem drahá a že za práci taky musíš zaplatit, ale dokázal bych si to sám udělat mnohem levněji... A o to tu jde, jsou tu i lidi, co si dokážou udělat něco navíc, co ty ne, tak proto ty reakce... Tak to nech bejt ne :mrk

edit: než jsem to naťukal, tak se sem přispělo, je to jedno a Tvoje věc, to je všechno... Hlavní je, že už na Defíka prdíš :grin: Ať se daří...

rozpas
Příspěvky: 64
Registrován: 18 říj 2011 22:11
auto: už LC120 4.0 VVTi...
Bydliště: Vysočina

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#34 Příspěvek od rozpas » 19 úno 2017 23:05

Mira 101 píše: 19 úno 2017 16:08 Kluci nebuďte na sebe tak drsní,hlavně nadhled a zdravý rozum,bedna parádní,dobrý prodej,s Jirkou z Boskovic naprostej souhlas,z Toy LC 120 hodně pohody a najetých km,......a hlavně klíd vždyť jde vlastně o ....bednu :grin: .
Mira


jo jen pro klid facebook nemám, mají jed dcery a myslím si o tom svoje :roll:
:grin: :grin:
Míro, díky za vlídná slova, ze kterých je vidět, že vždycky to asi tady nemusí dopadnout jako to dopadlo teď. Ale už se to snad chýlí ke konci...
Taky ti přeju špás s tvým auťákem :wink:
Velkým překvapením téhle docela zběsilé inzertní akce pro mě je ovšem ten fakt, že paralelně s touhle zoufalou veřejnou exhibicionistickou debatou běží zcela normální diskuse po SZ. Největším překvapení pak pro mě ale bylo zjištění, že se přes SZ na jistou věc dokáže zeptat úplně normálně i jeden z velkých kritiků mé inzerce (lhostejno kdo to je). Snažím se to nějak analyzovat, ale není to snadné. Každopádně zajímavá zkušenost, za kterou díky všem zúčastněným.

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: ALU box na Defender 110, ušitý na míru dozadu na blatník

#35 Příspěvek od lumberjack » 20 úno 2017 00:21

Hurá, konečně to dopadlo se šťastným koncem... Tak už to nech umřít... Nech to to umřít.. (rozuměj, nijak se k tomu nevyjadřuj, jseš spokojenej, povedlo se ti to...)

Zamčeno