Stránka 1 z 1

Indonésie off road 2019

Napsal: 19 srp 2019 11:28
od standa82
Ahoj všem, v listopadu s manželkou vyrážíme na dovolenou do Indonésie. Budeme tam pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Rád bych zjistil nějaké bližší info, nejlépe z osobních zkušeností o dopravě v Indonésii. Nějaké info už jsem našel tady https://www.bali-indonesie.cz/dovolena- ... at-na-bali. Doporučují tam spíš pronájem motorky, já bych stejně raději volil auto, přece jenom je to bezpečnější.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s dopravou v Indonésii. Zajímají mě jak turistické oblasti tak i off road cesty. Popřípadě, kdybyste měli kontakt na nějaký spolehlivý pronájem auta bylo by to super. :Pohoda:

Díky, Standa

Re: Indonésie off road 2019

Napsal: 19 srp 2019 21:01
od Duro1030
Ahoj.

My sme boli v indonezii cca pred 6rokmi.
Prešli sme celý ostrov Java, celé Bali. Boli sme tam mesiac. V jakarte sme si požičali auto a potom sme ho v dempasare vrátili. Všetko bolo ok. Premávka je tam masaker ale najazdili sme tam 2500km. A ani raz sme nemali žiadnu koliziu. Na začiatku treba byť opatrný a potom sa do toho dostaneš.
Netreba sa báť.

Re: Indonésie off road 2019

Napsal: 28 srp 2019 06:03
od habakuk
No jezdím tam pracovně doprava je tam hnus. Já bych tam za volant moc nelezl. No jedete v listopadu tedy v období dešťů tak počítejte, že každý den bude pršet a to jako dost. Proto vzít asi auto.