Indonésie off road 2019

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
standa82
Příspěvky: 1
Registrován: 16 srp 2019 08:02

Indonésie off road 2019

#1 Příspěvek od standa82 » 19 srp 2019 11:28

Ahoj všem, v listopadu s manželkou vyrážíme na dovolenou do Indonésie. Budeme tam pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Rád bych zjistil nějaké bližší info, nejlépe z osobních zkušeností o dopravě v Indonésii. Nějaké info už jsem našel tady https://www.bali-indonesie.cz/dovolena- ... at-na-bali. Doporučují tam spíš pronájem motorky, já bych stejně raději volil auto, přece jenom je to bezpečnější.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s dopravou v Indonésii. Zajímají mě jak turistické oblasti tak i off road cesty. Popřípadě, kdybyste měli kontakt na nějaký spolehlivý pronájem auta bylo by to super. :Pohoda:

Díky, Standa

Duro1030
Příspěvky: 126
Registrován: 03 srp 2015 22:55
auto: D2

Re: Indonésie off road 2019

#2 Příspěvek od Duro1030 » 19 srp 2019 21:01

Ahoj.

My sme boli v indonezii cca pred 6rokmi.
Prešli sme celý ostrov Java, celé Bali. Boli sme tam mesiac. V jakarte sme si požičali auto a potom sme ho v dempasare vrátili. Všetko bolo ok. Premávka je tam masaker ale najazdili sme tam 2500km. A ani raz sme nemali žiadnu koliziu. Na začiatku treba byť opatrný a potom sa do toho dostaneš.
Netreba sa báť.

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2559
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: Indonésie off road 2019

#3 Příspěvek od habakuk » 28 srp 2019 06:03

No jezdím tam pracovně doprava je tam hnus. Já bych tam za volant moc nelezl. No jedete v listopadu tedy v období dešťů tak počítejte, že každý den bude pršet a to jako dost. Proto vzít asi auto.
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Odpovědět