poradíte kam na víkend?

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mesany
Příspěvky: 222
Registrován: 21 bře 2011 18:49
auto: DII, modely LR 1:10
Bydliště: Brno

poradíte kam na víkend?

#1 Příspěvek od mesany » 11 čer 2017 20:54

Ahoj, chtěl bych v létě vyjet poprvé s manželkou naší Diskoškou někam na víkend. Chceme do kempu (spíš na hory, třeba východní Čechy?), potřebujeme vyzkoušet nový rodinný stan. Taky aby se odtam dalo někam buď vyjet autem, nebo jít na pěší výlet.
Poradíte prosím? Dík Laďa
rc modely 1:10- 3x Defender, 1x Samurai, 1x Jeep, ve stavbě RRC 2door
Discovery II - Lojzík pro radost

Uživatelský avatar
hrochado
Příspěvky: 877
Registrován: 08 led 2015 11:20
auto: LC 78
Bydliště: Brno

Re: poradíte kam na víkend?

#2 Příspěvek od hrochado » 12 čer 2017 12:14

mesany píše: 11 čer 2017 20:54 Ahoj, chtěl bych v létě vyjet poprvé s manželkou naší Diskoškou někam na víkend. Chceme do kempu (spíš na hory, třeba východní Čechy?), potřebujeme vyzkoušet nový rodinný stan. Taky aby se odtam dalo někam buď vyjet autem, nebo jít na pěší výlet.
Poradíte prosím? Dík Laďa
Zdar, já jsem si z Brna zamiloval kemp "Na kopci" mezi Vírem a Bystřicí nad Pernštejnem (bůhví, proč se to jmenuje Na kopci, kdž je to v ďolíku). Na víkend z Brna mně to přijde ideální, je to tak hoďku a půl cesty, krásná krajina kolem Svratky, plno zřícenin, hradů. Je to bývalý táborový areál Jitřenka, je tam potok, bazén, vlastní to teď párek Holanďanů, takže se tam mluví anglicky, ale česky se taky domluvíš ... mně se to místo moc líbí i ten příběh za tím, takové rodinné místo ... Kousek je přehrada, skály - lezení, feraty ... na víkend myslím ideální program :)

Ale asi jsi myslel něco vzdálenějšího?!
2023 LC 78 – Troopyna
ex 2003 D2 Td5 – Offina
ex 2004 Freelander TD4 – Edoušek

Nasoska
Příspěvky: 111
Registrován: 24 dub 2014 21:11
tel.: 776790714
auto: D4 SDV6, Def 130 TD4

Re: poradíte kam na víkend?

#3 Příspěvek od Nasoska » 12 čer 2017 14:32

Dolce u Trutnova - koupání, 25 km od Sněžky, 25 km Adršpach (pískovcové skály), zoo Dvůr Králové n/L atd.

Uživatelský avatar
mesany
Příspěvky: 222
Registrován: 21 bře 2011 18:49
auto: DII, modely LR 1:10
Bydliště: Brno

Re: poradíte kam na víkend?

#4 Příspěvek od mesany » 12 čer 2017 15:41

hrochado píše: 12 čer 2017 12:14
mesany píše: 11 čer 2017 20:54 Ahoj, chtěl bych v létě vyjet poprvé s manželkou naší Diskoškou někam na víkend. Chceme do kempu (spíš na hory, třeba východní Čechy?), potřebujeme vyzkoušet nový rodinný stan. Taky aby se odtam dalo někam buď vyjet autem, nebo jít na pěší výlet.
Poradíte prosím? Dík Laďa
Zdar, já jsem si z Brna zamiloval kemp "Na kopci" mezi Vírem a Bystřicí nad Pernštejnem (bůhví, proč se to jmenuje Na kopci, kdž je to v ďolíku). Na víkend z Brna mně to přijde ideální, je to tak hoďku a půl cesty, krásná krajina kolem Svratky, plno zřícenin, hradů. Je to bývalý táborový areál Jitřenka, je tam potok, bazén, vlastní to teď párek Holanďanů, takže se tam mluví anglicky, ale česky se taky domluvíš ... mně se to místo moc líbí i ten příběh za tím, takové rodinné místo ... Kousek je přehrada, skály - lezení, feraty ... na víkend myslím ideální program :)

Ale asi jsi myslel něco vzdálenějšího?!
Jitřenku znám, ve Víru jsme měli chatu. Leč okolí neznám, přestali jsme tam jezdit, když mi bylo tak 11. A jinak máš pravdu, myslel jsem něco dál.
rc modely 1:10- 3x Defender, 1x Samurai, 1x Jeep, ve stavbě RRC 2door
Discovery II - Lojzík pro radost

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: poradíte kam na víkend?

#5 Příspěvek od kryten » 12 čer 2017 22:27

Přijeďte k nám :wink:
https://www.facebook.com/Khulna-kaava-1 ... =bookmarks
Dobroty k jídlu a pití zajištěny,místa na stan dost,jako bonus spoustu Land Roverů a Jaguarů ke kouknutí,kousek za domem motokrosová trať pro Lanďáky ideální,krásná příroda Křivoklátska,nedaleký hrad,řeka Berounka a doporučíme spoustu dalších krásných míst v okolí :Pohoda:

Odpovědět