Zkušenosti s AMT

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Odpovědět
Zpráva
Autor
alap
Příspěvky: 569
Registrován: 05 úno 2008 21:49
auto: RRC LSEi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#121 Příspěvek od alap » 04 bře 2008 13:29

Jenom jestli bych se jako zloděj nedostal k originál klíčku rychleji než jako majitel. Toť otázka.
ex. Range Rover Classic 4,2 LSE 93 LPG
ex. RR P38 4,0 A SE LPG

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#122 Příspěvek od motohanz » 04 bře 2008 18:37

to je taky fakt.... :)
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

alap
Příspěvky: 569
Registrován: 05 úno 2008 21:49
auto: RRC LSEi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#123 Příspěvek od alap » 04 bře 2008 18:41

Tak mi zase volali z Dordy. Udělají to šalamounsky. Nechají tělo z toho špatného klíčku a nechají udělat u někoho kopii přímo mého klíčku (jako u klíčníka) a pak to smontují dohromady abych měl ten můj klíček tak jak potřebuju. Tak jsem zvědavý jak to bude vypadat a fungovat.

Tak dám vědět hned jak to uvidím
ex. Range Rover Classic 4,2 LSE 93 LPG
ex. RR P38 4,0 A SE LPG

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

#124 Příspěvek od MOPADŽI » 06 bře 2008 14:01

Tak to jsem z toho PAF :roll: :idea: :idea: S klíčema takovéto problémy, to mě fakt hlava nebere :shock:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

alap
Příspěvky: 569
Registrován: 05 úno 2008 21:49
auto: RRC LSEi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#125 Příspěvek od alap » 06 bře 2008 15:12

Je otázka, jestli za to může ten klíč, nebo kvalitní služby v autorizovaných servisech
ex. Range Rover Classic 4,2 LSE 93 LPG
ex. RR P38 4,0 A SE LPG

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#126 Příspěvek od RudaK » 06 bře 2008 20:28

Pánové si myslíte,že jsou stejný jak klíče od chajdy ? :D
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#127 Příspěvek od motohanz » 06 bře 2008 21:48

neni chajda jako chajda... :)
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

alap
Příspěvky: 569
Registrován: 05 úno 2008 21:49
auto: RRC LSEi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#128 Příspěvek od alap » 07 bře 2008 17:30

Nejsou stejný, ale myslím, že pokud za to chtěji takové nekřesťanské peníze, měli by jim aspoň fungovat.
ex. Range Rover Classic 4,2 LSE 93 LPG
ex. RR P38 4,0 A SE LPG

Uživatelský avatar
Roger
Příspěvky: 245
Registrován: 20 bře 2008 21:13
tel.: 608464777
auto: Land Rover
Bydliště: Praha i jinde
Kontaktovat uživatele:

#129 Příspěvek od Roger » 25 bře 2008 11:14

Rad bych zde pridal svou zkusenost s AMT v Praze Kolbenova.
Zakoupil jsem si tam Freelander pred 2 roky. Mel jsem k nemu priplatkovou vybavu za 80 tis., mimo jine bocni listy, ktere se lepi na dvere.
Pri prebirani noveho vozu, a jeho prvni prohlidce jsem malem omdlel, kdyz jsem zjistil, jakym zpusobem tam ty listy prilepili. Vetsi cunarnu jsem nevidel. Nakonec jsem rezignoval, protoze pri predstave, ze to budou ztrhavat a znovu lepit... Navic muj vuz je cerne barvy, takze to na prvni pohled neni videt. Dale jsem si objednal spec. potahy, ktere se daji snadno vycistit v cene 10 tis. Byla mi dodana pouze predni polovina, zadni se pry nekde ztratila po ceste. Nemam je dodnes!!!!, ani po mnoha urgencich.
Rok jsem jezdil, vse bylo OK az do prvni garancky. Jelikoz nemam prvni auto, dukladne jsem se na ni pripravil a dolil vsechny tekutiny. Auto jsem tam odvez a odjel domu. Za par hodin jsem mel prvni telefon, ze je nutne vymenit brzdove deticky, pri dotazu kolik na ne jeste najedu, zaznela vyhybava odpoved neco okolo 2 tis. km, kdyz jsem pojal podezreni a rekl, ze je budu chtit videt, rekli, ze jeste zavolaji. Preci jen se nejedna o zavodni vuz a nejsem clovek, ktery jezdi stylem brzda - plyn. Mel jsem hodne ostry vuz a desticky na nem vydrzeli 30-40 tis.
Dalsi telefonat byl jiz umirnenejsi a desticky pry najezdi odhadem 5 tis. ale jelikoz dalsi garancka je za 20 tis., doporucuji je vymenit. Rekl jsem jim tedy, at je tam nechaji, ze pro me 5 tis. km je dost dlouha doba a ze pak prijedu na vymenu.
Pro vuz jsem si prijel a zaplatil neco malo pres 12 tis. korun. Vsiml jsem si, ze mezi provadenymi ukony bylo doliti tekutin do ostrikovacu. Na me upozorneni, ze nadrzka musi byt nejspis praskla, ji prijimaci technik zkontroloval a kupodivu praskla nebyla. Na muj dotaz, jak je mozne ze dolili nekolik litru tekutin, ktere jsem osobne dolil a nadobka pritom neni poskozena, me neumel odpovedet. Nicmene jsem to neresil a odjel jsem.
Na prvni krizovatce jsem se otocil a jel zpet. To co se ozyvalo z mych brzd se snad ani nedalo popsat. Bylo mi receno, ze to je normalni, ze si ty stare zajete desticky musi sednout. Nechal jsem si to radeji zapsat do protokolu a odjel zajizdet zajete desticky. Po nekolika dnech a najetych kilometrech tyto zvuky neprestavali. Proto jsem se vratil zpet do AMT a pozadoval napravu. Rekli mi, ze mi desticky vymeni za nove s cim jsem nesouhlasil, protoze vizualni kontrolou nebyly opotrebovane ani z 50%.
Na radu meho znameho (sefa servisu Alfa Romeo) jsem pozadoval jejich reklamaci. Na to mi rekli, ze by to v Anglii neproslo. Po mem nalehani a po tvrdem rozhovoru se sefem prodeje mi ty desticky ZBROUSILI!!!. Ano ve znackovem servisu mi desticky opravdu zbrousili a musim priznat, ze po te se zavada jiz neprojevila a po nekolika kilometrech si desticky opravdu sedly. Najel sem na nich pres 15 tis. kilometru. Nicmene kotoucum se vymena moc nelibila.
Mezi tim me prisel tesne pred vanocemi od AMT dopis, ze jim dluzim onech 80 tis. za priplatkovou vybavu. Kontrolou dokumentu, jsem zjistil, ze bylo vse zaplaceno, coz se po vanocich vysvetlilo. Dopis s omluvou jsem si musel vyprosit. Stastne a vesele. (To jen tak mimochodem :) )

Kdyz jsem se bavil s mym kamaradem, ktery se ucil autoelektrikarinu a byl na praxi v Autecu (stejny vlastnik jako AMT), bylo me to objasneno. Zpravne by se desticky nemeli vubec vyndavat a merit specialni merkou. Pokud k vyndani preci jen dojde, meli by se dat na misto presne v tom poradi, jak byly vyndany. Pro usnadneni prace se dela takova cunarna. Mezi kotouce a desticky se zarazi sroubovak a vydloubnou se ven. Tim se ale narusi vrchni vrstva. Takove desticky se ale nedaji dat zpet. Navic se desticky podmazavaji vazelinou, ta se nesmi dostat na jejich povrch, jinak se desticky zapecou. To se mimochodem take stalo u mych desticek.
To ale nebyl mym peripetiim konec :) Po asi ujeti 500 km me auto ztracelo vykon. Nakonec se rozsvitila kontrolka motoru. Musel jsem chca necha jet spatky do servisu, kde bylo zjisteno, ze prestalo fungovat palivove cerpadlo. Pri garance se ma delat i diagnostika motoru a je mi divne, ze se to na ni neprojevilo. Stane se :). Protokol s teto prohlidky se nenasel, i kdyz jsem za diagnostiku zaplatil :roll: Jelikoz jsem tam jiz znama firma, zavadu me odstranili na pockani!!!!!

Od te doby auto jezdi jak ma a musim dodat, ze jsem s nim velice spokojen. Mozna je to i tim, ze jsem s nim od te doby nebyl v AMT
:lol:
A jake z toho plyne ponauceni? Pred garancni prohlidkou si auto zkontrolujte. Upozornete prijimaciho technika na doliti tekutin, a ze si neprejete menit desticky, kdyz maji 50% co jste si pred chvili zkontrolovali. Zadejte kopii protokolu z diagnostiky a poradne si zkontrolujte, jestli neni padelana. Ano i to se jim vyplati delat pro urychleni prace maji 1 original z jineho a lehkou upravou znej vyrobi vasi kopii. Kazdy ukon je pro technika urcity pocet bodu, za ktery je placen. Ulite tekutiny se daji znovu prodat. Cim vic toho technik za den stihne tim vic ma penez. To nemam z vlastni hlavy.
Do provozu servisu vidim, protoze se o jeden staram, takze celkem chapu, ze nekteri zakaznici jsou opravdu na zabiti. Doufam ale, ze mezi ne nepatrim :) Jinak clovek se tam citi mezi Range a Jaguary jako social. Bodejt by ne, kdyz si tam koupite socialni auto za 800 tis. Taky vam to daj pekne sezrat. To je alespon muj pocit z AMT. Na 2. garancni prohlidku jsem jiz nejel. Prijdu i o rok zaruky, ale myslim, ze se mi to porad vyplati.
Omlouvam se za velmi dlouhy prispevek. :oops:
Land Rover 90

Uživatelský avatar
Jan Kucera
Příspěvky: 678
Registrován: 11 bře 2007 09:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#130 Příspěvek od Jan Kucera » 25 bře 2008 11:19

...no tak to je síla
"I pád na držku je pohyb dopředu"

Disco 3 Beru3ka aneb Dukovany na kolech - co na me dnes blikne za fail? :o)

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

#131 Příspěvek od Jenda » 25 bře 2008 12:41

Ja do toho moc vstupovat nechci,neni snad uz co dodat a obrazek si kazdy udela sam.Ja zakaznik AMT a jeho odnozi nejsem,nemam novy vuz a na servis bych tam po tom co tu uz delsi dobu zazniva nejel.O jejich horskych prirazkach na vse ani nemluve.
Tohle vse je otazka na pravnika,jestli by se nedal napsat dopis do UK,kde by se tyhle pripady dolozili.Jestli by to neco bylo platne nevim,uz jednou se k tomu nepostavili celem(viz prodej D3-reportaz na nove).Minimalne by meli ostudu.
Co se zaruky tyce,mam pocit ze dnes uz je to nastaveno tak ze majitel neni povinen na servis do original zastoupeni a ze navstevou jineho servisu zaruka nepada.Otazkou je pak prokazovani zaruk a tak.Jestli o tom nekdo vite neco vic ,opravte me.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 202
Registrován: 13 čer 2007 22:02
Bydliště: Praga

#132 Příspěvek od Daniel » 25 bře 2008 13:47

Já měl podobnou zkušenost. Taky jsem si tady někde vyléval srdíčko. Je to banda padouchů. Mám kamaráda v Toyotě jako přijímací technik a potvrdíl mi, že autosalony žijou hlavně ze servisu, ale takovou prasárnu by si fakt nedovolili. Po záruce ještě nemám, ale další prohlídku udělám u Admina.
Freelander 2005 Td4, http://www.duluxpraha.cz" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.icolor.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#133 Příspěvek od Admin » 25 bře 2008 17:44

Myslím, že dát zprávu otom jak pracuje AMT je škoda snahy a času. Angláni to řešit nebudou. V minulosti to již bylo provedeno bez jakékoliv reakce Anglie.
Co se týká vozů v záruce. Myslím, že to má i zákazník ve smlouvě, že po dobu záruky musí být vozidlo servisováno u autorizovaného servisu. Je tam popsáno co si při servisních prohlídkách zákazník platí.
Pokud nedodržíš servisní interval km nebo měsíce je možné že ztratíš záruku.

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2869
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

#134 Příspěvek od erik » 25 bře 2008 17:55

Admin píše:Myslím, že dát zprávu otom jak pracuje AMT je škoda snahy a času. Angláni to řešit nebudou. V minulosti to již bylo provedeno bez jakékoliv reakce Anglie.
Co se týká vozů v záruce. Myslím, že to má i zákazník ve smlouvě, že po dobu záruky musí být vozidlo servisováno u autorizovaného servisu. Je tam popsáno co si při servisních prohlídkách zákazník platí.
Pokud nedodržíš servisní interval km nebo měsíce je možné že ztratíš záruku.
Jsou to asi zbytecne narky- Anglani nic neudelaji...zmena zadna , ja jsem si tez postezoval.no zanechal jsem narku..
Ale admine, jedno mne napada... Co se stat pobockou "autorizovaneho" , ale zahranicniho. I na tento detail anglani kaslou a preccedence jiz existuje. A celkem blizko... :!:
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Uživatelský avatar
Jarys
Příspěvky: 911
Registrován: 29 pro 2006 13:39
Bydliště: Broumov

#135 Příspěvek od Jarys » 25 bře 2008 19:03

Dnes mi nabídli v AMT kardanku na Discovery II za 18500,- :D snad šlo o omyl či vtip, ale v Pace ji mají za mnohem lepší peníze. Hurá... Koukam jakou mám ještě nakonec radost z toho jak jsem zase vybruslil z další z mnoha závad.
Disco mi zachránilo život

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

#136 Příspěvek od Jenda » 25 bře 2008 20:26

...ze si to nekdo da smluv(servis-garance)jeste nemusi znamenat ze pres to nejede vlak.Nepolemizuju,jen se mi to zda dost kratkozraky kdyz si nekdo(AMT) vyrobi v podstate nezakonou smlovu.Cojku na ne :!:
A co se tyce anglanu,napada me jen jedno.S prodejem znacky firme TATA uz asi neni zajem o cokoliv :(
To s tim servisem nemam ze sebe,na to musela pristoupit i SKODA.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Neklan
Příspěvky: 2894
Registrován: 07 lis 2007 10:30
Bydliště: Praha

AMT apod.

#137 Příspěvek od Neklan » 25 bře 2008 23:22

V Anglii mi někdo prohodil cihlu oknem do kufru mé Discovery 3. Na potvoru ten den, na kdy jsem měl zabukován lodní lístek na trajekt. Vydal jsem se tedy do nedalekého autorizovaného, velkého, stylového, nablýskaného a luxusního centra LR v Lutonu. Bylo mi řečeno, abych to tam nechal, že okno objednají, do 3 dnů ho dostanou a další 2 dny ho budou lepit. Na můj dotaz zda by mi nedali aspoň kus folie, kartonu a lepící pásku, abych si to provizorně zalepil, protože musím za 3 hodiny mazat směr Dover, se usmáli, něco blekotali, že veškerý odpad dávají na recyklaci a proto mi nemohou nic poskytnout a pak už jen krčili rameny.
Kdepak, ryba smrdí od hlavy a kdyby bylo v Solihullu všechno jak má být, nebyly by Škodovky spolehlivější a často kvalitněji vyrobeny než současné Land Rovery a Jaguary... :( :twisted: .
Jo a že se na vás s Freelandery dívají v AMT jak na socky, z toho si nic nedělejte. Já jsem taky socka, protože moje D3 je S verze za 1,3 milionu, zatímco našlapaná HSE se může vyšplhat i na 2 mega. Navíc nenosím boty z krokodýlí kůže, ani oblek od Versace nebo Yves Sant Laurent, ani hodinky za 100 litrů, takže nejsem dostatečně FREE, COOL, ani IN (česky FRIKULÍNA :D ), ale jenom obyčejnej, proplešlej, letos už čtyřicátník. A tedy v očích AMT socka.
Už mě to nebaví, příští jaro bude moje Discovery čtyřletá, s cca 165 tis.km na tachometru a půjde do světa. Začínám pomalu shánět náhradu, protože hodlám koupit nějaký pěkný kousek poctivého starého mechanického LR Discovery nebo RRC, totálně ho rozhodit a postavit znova. Věřím, že pak to bude lepší a spolehlivější LR než současné kybernetické hračky na kolečkách...
Jo a abychom se ještě nedivili, až Anglánům Indové tak zdvihnou mandle, že budou LR i jaguary lepší auta než dneska.
Ale abyste si nemysleli, já Anglii jinak miluji a jezdím tam strašně rád. No a ve vztahu k Land Roverům jsem pacient... :oops:
Aktuálně: 1979 SIII 88" 2,25 l Petrol, 1983 two-door Range Rover V8 a 2021 Defender 110 SE D250; Dříve navíc: 1969 SIIa 88" 2,5 l Petrol, 2003 Discovery 2 TD5, 2005 Discovery 3 TDV6 S, 2011 Discovery 4 SDV6 SE, 2016 Discovery 4 SDV6 HSE

Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#138 Příspěvek od motohanz » 26 bře 2008 15:41

myslim ze by indove ted mohli vnest cerstvej vitr do LR...ale je to dobrej paradox...Anglanum predtim patrila indie a ted indove skupujou anglany....
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
Neklan
Příspěvky: 2894
Registrován: 07 lis 2007 10:30
Bydliště: Praha

Indie a spol.

#139 Příspěvek od Neklan » 26 bře 2008 17:06

On už totiž svět není co býval. A když si vezmete historii, vždycky byly některé oblasti světa v rúzných etapách historie úspěšnější než jiné a po třeba 500 letech se situace obrátila. Indie, Čína, Persie, Egypt, to bývaly v historii velmoci, třeba opět nastává jejich éra.
Aston Martin mají Arabové a vypadá k světu. Ulrich Bez zůstal šéfem a Arabové si jenom jmenovali svého reprezentanta, aby na něj dohlížel. Nemohli si vybrat lépe - Dave Richards, šéf Prodrive, majitel televizních práv na WRC, bývalý šéf BAR/Honda F1.
Nebojím se proto ani indického vlastnictví Land Rover/Jaguar.
Když si vemete bývalý úspěšný team Jordan F1, tak když Eddiemu Jordanovi začaly docházet prachy, prodal team ruskému kanaďanovi, ten to přejmenoval na Midlands, team jezdil s ruskou licencí a šel dolů. Po roce to prodali holandskému Spykeru a team šel pořád dolů. Teprve před letošní sezonou team koupili Indové, přejmenovali to na Force India a vypadá to, že team se odrazil ode dna.
Přejme Land Roveru a Jaguaru, aby se mu pod Tatou dařilo.
Aktuálně: 1979 SIII 88" 2,25 l Petrol, 1983 two-door Range Rover V8 a 2021 Defender 110 SE D250; Dříve navíc: 1969 SIIa 88" 2,5 l Petrol, 2003 Discovery 2 TD5, 2005 Discovery 3 TDV6 S, 2011 Discovery 4 SDV6 SE, 2016 Discovery 4 SDV6 HSE

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 202
Registrován: 13 čer 2007 22:02
Bydliště: Praga

#140 Příspěvek od Daniel » 27 bře 2008 21:08

Dnes jsem se zmínil svému švárovi, který bydlí střídavě v Anglii a Španělsku o způsobu jednání AMT. Docela mě prekvapil když řekl, že je to normální jev i v Anglii a Španělsku. Nemají prostě úroveń. Proto si prý raději koupil Q7 4,2tdi než RR aby si ušetříl starosti. Ještě že je tady pár fandů co AMT dokáží zastoupit.
Freelander 2005 Td4, http://www.duluxpraha.cz" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.icolor.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět