UKRADENÉ AUTO - pastvina LOJOVICE - UPDATE SITUACE!!!!!

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Krasty
Příspěvky: 511
Registrován: 17 úno 2012 08:33
Bydliště: Vitorazsko

Re: UKRADENÉ AUTO - pastvina LOJOVICE - UPDATE SITUACE!!!!!

#21 Příspěvek od Krasty » 26 říj 2018 05:19

To je masakr! Auto se sice naslo, ale vlastne je to skoro horsi, nez kdyz by se nenaslo. Radeji bych chtel verit tomu, ze ho proste nekdo ukradl na blbnuti nez tomu, ze jsem ho "nasel", vim kdo ho ukradl, ale nemuzu s tim skoro nic delat. A ze Policie bude neco delat? Tomu moc neverim...to by uz delala. A pokud by nekoho opravdu chytla na zaklade biologickych stop, tak mu prisijou kradez toho auta, co je tak za podminku (mozna).
Sorry za ten pesimismus. Neberte to tak, ze tim nejak kritizuju praci Policie. Maji co delat resit velky ryby.

Ty jo, ale stejne...verejne se vi, ze vari, kradou, pytlaci a ono nic? To je na domobranu, pokud to je nejaka znama bandicka, ktera to tam takhle "administruje".

Fujtajbl...
Freelander 1 2,0 Tcie, 5 dv. rok 1998
Volvo XC90 2,5 T (LPG) rok 2005
Honda Civic 1,5i16V rok 1993

Honda CBR954 RR, Jawa 250, Parez (predrenovacni stav bohuzel bez TP)

Ryba je nejslusnejsi tvor na zemi....NEBERE A NEBERE :-)

Uživatelský avatar
Michell Disco
Příspěvky: 187
Registrován: 21 lis 2012 08:00
tel.: 777228165
auto: LR Disco 300 tdi
Bydliště: H.a S.kraj

Re: UKRADENÉ AUTO - pastvina LOJOVICE - UPDATE SITUACE!!!!!

#22 Příspěvek od Michell Disco » 26 říj 2018 08:07

Mám podobnou zkušenost, ženě vykradli auto,noťas a jiné blbiny sumasumárum kolem 30ti tis.stalo se to na dvoře před firmou pod kamerama,přijel stříbrný superb,vystoupili 2 chasníci bum do okna otevřeli,vybrali nasedli odjeli,policie zapsala sepsala ptali se i na jméno matky za mlada a na co umřela prababička prababičky (ano,mají nějaký postup který musí dodržet) za nějaký čas se stalo co bohužel zná skoro každý případ odložen ...údajně záznam z kamery nelze přiblížit že je nekvalitní.
To mě docela naštvalo,tak pres jednoho chlapíka na off foru jsme ten "nekvalitni" záznam normálně přiblížili,takže jsem viděl spz auta a tak trochu i ty ksichty,druhý den jsem vyrazil do Boleslavi a toulal jsem se kolem zastaváren no a asi po hodině a půl se objevil ten superb,no a co teď?!vystopit a se slovy hej vy zloději vraťte mě to HPéčko co jste včera ukradli!!! No asi nemusím být einstein abych věděl jak by to dopadlo ale určitě bych neodešel s noťasem.
Zavolat policii??! Nevěřím na scifi...
No,takže závěrem jsem odjel nas.anej že akorát policie z nás dělá idioty.
(Kdyby mě vzal stranou a řekl,hele my o té partě víme a teď když tam půjdem tak možná noťas dostaneš ale pak ho stejně pustíme a oni si s tou "jinou trestnou činností" dají pozor a už je nechytnem,tak já to pochopím)
http://www.offroad-krkonose.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
,,Landrover buď miluješ,nebo nesnášíš,nic mezi tím neexistuje"

Odpovědět