Prodej aut zde na fóru

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Krasty
Příspěvky: 511
Registrován: 17 úno 2012 08:33
Bydliště: Vitorazsko

Re: Prodej aut zde na fóru

#21 Příspěvek od Krasty » 05 čer 2018 12:02

Asi chapu to rozcarovani...spise teda zklamani z toho, ze to byl nekdo z fora, ale jak je tu psano...otazkou je, jak tu dlouho ten clen je zaregistrovany, jaky ma prispevky, kdo ho zna atdatd.
Tyhle koupe/prodeje zanovnich veci jsou vzdycky o dukladnem provereni si jejich stavu. Kdyz budu mit treba na auto 100 tis kc, tak si nekoupim auto za 95, ale za 70. Taky je obcas lepsi koupit o par let starsi auto za 50 a dalsch 50 do nej dat a vedet, ze je v cajku, nez si myslet, ze novejsi auto bude v pohode. A nebo mit dobryho kamose mechanika, co to umi proverit, ale to je tak na pul den.
Freelander 1 2,0 Tcie, 5 dv. rok 1998
Volvo XC90 2,5 T (LPG) rok 2005
Honda Civic 1,5i16V rok 1993

Honda CBR954 RR, Jawa 250, Parez (predrenovacni stav bohuzel bez TP)

Ryba je nejslusnejsi tvor na zemi....NEBERE A NEBERE :-)

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej aut zde na fóru

#22 Příspěvek od Hunter » 05 čer 2018 12:55

Ten člověk - 68 příspěvků, členem od 2011. Ale jo, je to jen moje chyba.. Ponaučení pro příště.
Free Td4 2004 HSE automat

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Prodej aut zde na fóru

#23 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 05 čer 2018 13:54

Nojo, ale má to i druhou stránku, já mám nainzerovaných několik aut a všem popisuju detalně, co o nich vím po telefonu tak barvitě, že to většinou končí tím, že jim sám říkám, ať se radši podívaj po něčem jiném. Ale oni si nakonec nekoupí lepší auto, oni si nakonec jen koupí auto od někoho, kdo k tomu nedá "seznam slabých stránek" a tak jim v důsledku stejně nepomůžu.
A pak je prostě další věc, že opravdu jsou dost rozdíly, co kdo považuje za nějakou "vážnou" závadu, protože to může být něco, co tě někde zastaví na cestě, ale zároveň pokud to člověk odhalí včas, tak se to dá třeba opravit za pár korun. A pak se dohadujte jestli je náklad na takovou opravu těch pár korun, který to chtělo předem, nebo odtahovka a nějaký servis, který vidí LR poprvé a začíná se na něm učit a zmařená dovolená...

Je mi líto, ale prostě převzetím vozu to asi opravdu tak nějak končí, dokud je auto u mne na dvoře jsou to moje problémy, pokud si ho někdo odveze jsou to jeho problémy.

Ale popravdě, taky jsem už poslal (slevu) pár tisic jednohu kupci, protože se u něj něco objevilo druhej den po koupi ode mne (nakonec zřejmě konektor k čerpadlu v nádrži) a byl z toho uplně nešťastnej a já taky, protože mi to nezazlobilo ani jedinkrát... Přitom u mne byl přes hodinu auto jsme tu honili, jak chtěl, startoval mnohokrát atd atd... Ale typicky závada, že on pak vyhazoval peníze za nějaké diagnostiky a řešil deset jinejch problémů (300 km ode mne) a přitom se stačí zaposlouchat (běží - neběží)... Pro něj problém za tisíce, pro mne půlhodina se šroubovákem a kleštěma.

prostě u patnáct let starejch aut se něco vyskytne, buď druhej den nebo za pul roku, vlastně je to uplně jedno, proto už v podstatě kupuju auta nejradši se závadou, že to mám bez toho prvního překvapení, naopak, rovnou vim, co budu dělat jako první :-)
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Wiki
Příspěvky: 512
Registrován: 18 čer 2016 07:34

Re: Prodej aut zde na fóru

#24 Příspěvek od Wiki » 06 čer 2018 10:18

to klida, u starýho vojetýho caru se dá čekat šechno možný :grin: do smlouva napíšeš to a to a to , no a cestou domu ulítne to jiný :idea: to si može dovolit koupit jen fachman kerey ví do čeho de a to opraví si sám , a hned sa z toho neposere .
Co smlouva? no to kus papíra , to spíšh doklad žes tu vojetinu neukrad někde :mrgreen:

Odpovědět