CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#61 Příspěvek od Zanzibar » 17 dub 2018 11:50

Jezdím v LR již 15 let. První byla D2 ještě od A.M.T. pak D4, nyní RRS, obojí od Dajbycha. Nemohu si stěžovat, jezdím na servis do Plzně, nebo do Prahy (časově to od nás vyjde na stejno) Buď jsem měl štěstí na dobré kusy (touch the wood) nebo je to servisem. Je pravda, že naposledy auto v Praze nestihlo na myčku (slíbil jsem, že jednou ročně ho umyju), ale to proto, že servis v Motole přestavují. Tak nevím, zda varianta zkusit jiný servis, kde více komunikují s rakušáckým dealerem je schůdná.
Gobey má dle mého oba Defíky z Cartec, navíc je to Pan právník, tak ho zkus. Taky ale myslím, že jezdí do Kosoře a ne do Brna.
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#62 Příspěvek od Libunda » 17 dub 2018 18:56

My měli Freečko, servis Mejznar Vrchlabí. Žádná sláva, ale přežili jsme to, pakRR L322 servis pan Hodboď Brno , jeho práci si nemůžu vynachválit.
Pak RR L405 servis Cartec a totální propadák.

Pamatuju na jednoho kamaráda motorkáře. Člověk, který neměl hluboko do kapsy, jezdil Audi TT a další spíš sportovnější menší obratný vozy.
Pak jsem ho viděl v nějaký obyč Mazdě a tak se ptám, co blbne.
Odpověď?: U Audi se vším problémy, cokoliv jsem chtěl, tak byl problém.
Japonci mu udělají všechno. Tečka.........

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#63 Příspěvek od Libunda » 17 dub 2018 19:13

Heh, ted jsem si vzpomněl na další maličkost.
Stěžuju si v servisu, že při odparkovávání v kopci se vždycky ozve rána.
( Jsem cíťa na techniku, tak mě to vadilo )
Jejich odpověď byla, že to prověřili, je to normální, že tam žádné vůle nejsou, ať to tak používám dál
Teprve na LE Experience v Kopřivnici, když jsem si na to stěžoval mi LOW vysvětlil,
že je potřeba nejdříve zatáhnout ručku, nechat celé auto o ni opřít a teprve pak dát "P".
V servisu Cartec to NEVĚDÍ !!!
Mě osobně to nenapadlo, protože jiná auta podobného typu mi to nedělala.

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#64 Příspěvek od Libunda » 18 dub 2018 16:35

Pamatujete na tu fotografii otočeného čalounění?? !!

Tak dnes mám za sebou další tragikomickou korespondenci s CARTEC Brno:
mimo jiné body:

kontrola a spasování čalounění dveří dle zaslané fotografie (můj klient zároveň očekává,
že již vozidlo dále nebude více rozebíráno ve svém interiéru za účelem hledání různých klepání a vrzání,
jak to doporučoval doposud a jak to doporučuje i nadále, neboť to může vést k dalším podobným důsledkům


Takže to chápu takto !!:
- je vlastně jedno, že se v autě v záruce jejich vinou všechno klepe. Je důležité, aby hlavně díly na sobě seděly a proto radši neopravovat a hlavně nerozebírat, neboť otočené díly jsou evidentně jasným důsledkem.
- pánové odborníci z Cartec si evidentně nevšimli, že je čalounění otočené, jinak by nepsali o spasování..........
- kdykoliv v budoucnu bude v interiéru problém, tak se vlastně od všeho do budoucna distancují

Uživatelský avatar
victom
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2016 21:41
tel.: 00421905467739
auto: Defender puma 110 SW
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#65 Příspěvek od victom » 18 dub 2018 23:35

Dnes mi prišiel zo Salzburgu dotazník , ze ako som bol spokojný z komunikaciou medzi mnou a pani Suzane. Tak som si zasa trocha posťažoval na ich ignoráciu mojej písomnej sťažnosti na "suprový" servis v Brne, a pridal link na moje foto po oprave defa, a aj na toto vlákno, aby videli, akého hada majú v bote.

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#66 Příspěvek od Libunda » 19 dub 2018 09:26

Tohle jsem už dělal taky a nebylo to nic platné, bohužel :-(

Uživatelský avatar
victom
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2016 21:41
tel.: 00421905467739
auto: Defender puma 110 SW
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#67 Příspěvek od victom » 19 dub 2018 22:12

Hold niekedy ten úradný systém jednoducho nefunguje, a pomôže len zml...ť.

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#68 Příspěvek od Libunda » 03 kvě 2018 10:05

Pánové, je mi normálně zle z toho, co je možné zažítat při reklamaci vozu v autorizovaném servisu. :cry

Právníci obou stran si vyměňují maily...... protože se snažíme před avizovaným servisem 15.5.2018
všechny problémy uvézt na správnou míru, tak aby bylo vše připravené, oni byli seznámeni s tím co budou opravovat a aby nevznikali prostoje.

Ale co čtu od jejich právničky mě opět vyvádí z míry, respektive přivádí k dost značné nasranosti !!

Posuďte sami:
Na videu je zachyceno pískání při jízdě, ale Váš klient si stěžoval na pískání při brždění, takže podle nich to vlastně uplně jiná závada a né reklamace. Takže když mi u předání auta řekli " brzdy nepískají", tak tím asi mysleli uplně něco jiného, než všichni ostatní.

Když mi píšou, že očekávají, že už se nebude interier rozebírat, že upozorňovali na možné uvolňování, tak jsem odpověděl, že Nejvyšší z nejvyšších v rámci servisu mě osobně tvrdil, že k žádnému uvolňování nedojde, teprve jiný technik po roce řešení problému mě na toto upozornil.
Jejich odpověď?? není na místě rozbor zaměstnanecké situace na pozici přijímacího technika a vliv takových změn na názor na vhodnost rozebírání interiéru

Odpověď k fotce, kde je jasně vidět, že interier poskládali opačně, tzn vrchní část do spodu!!
Úvahy o nevhodnosti opakovaného rozebírání interiéru můj klient uvádí zejména .........................., ale hlavně s přihlédnutím k tomu, že pak mohou nastat následky, které jste zasílal ve fotografiích (tj. následné výpadky čalounění po opakovaném rozebírání interiéru
Já ale žádné výpadky nereklamoval, bouchnout dlaní do čalounění, aby zpátky zapadlo, umím i já.

Reklamace foukání kolem dveří při rychlostech nad 180 Km/hod : Při rychlosti 180 km/h při zvážení aerodynamických vlastností a tíhy předmětného vozidla, je nutné počítat s aerodynamickým hlukem a pokud toto označuje Váš klient za závadu, pak lze pouze a jenom konstatovat, že se neseznámil s povahou vozidla, které si zakoupil.
Můj klient je otevřen tomu, aby při rychlosti max. 130 km/h při jízdě dálnicí či rychlostní komunikací vnímal a zjistil případně, zda auto vydává nějaký neobvyklý zvuk, ovšem půjde o opakování již provedeného.

Tak to je skvělýýýýýýýýýýýý, já reklamuju průvan ve 200 stovce a oni nabízejí svezení ve 130 !!! Já reklamuju průvan kolem gum a oni píšou aerodinamický hluk !!

Při domlouvání servisního zásahu si kladou podmínky !!! Tak to jsem ještě neviděl.
Můj klient je ochoten absolvovat zkušební jízdu............................., ovšem s tou podmínkou, že budou dodrženy veškeré dopravní předpisy, hodlá-li řídit Váš klient (tj. můj klient nehodlá absolvovat zkušební jízdu při rychlosti 180 km/h, která v ČR není rychlostí povolenou a
můj klient nemá jediný důvod navodit tuto rychlost, natož pak na Masarykově okruhu, který není volně přístupný) a s tím, že tato jízda nebude ve své délce dosahovat 300 km.



:Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb:

Uživatelský avatar
DjALF
Příspěvky: 1805
Registrován: 26 dub 2007 02:34
auto: Toyota LC 100
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#69 Příspěvek od DjALF » 03 kvě 2018 16:22

Hezky pěkně :Ale fuuj:

Řeknu ti jen jedno - směřuj vše k vrácení vozidla a odstoupení od kupní smlouvy.
po dalším servisu jak si budeš auto přebírat tak požaduj zkušební jízdu aby jsi se ujistil, že je vše odstraněno. A klidně bych investoval :cash a :time a zajel do DE kde je povolená rychlost vyšší jak 130km "když se jim nelíbí okruh" a ukaž jim jak ti fučí do auta. "pokud jsi si nekoupil auto se kterým můžeš jezdit jen v ČR :lol:
Předpokládám, že vše nebude odstraněno "dle předchozího průběhu" tak auto nepřebírat a vrátit. A jestli je tam nějaká závada, která se několikrát opakuje tak se nabízí ono odstoupení od smlouvy.

přeju hodně štěstí :hand
Discovery I 300TDI "Užovka" - lehka OFF kosmetika "už EX"
Toyota Land Cruiser 100 "želva"
http://www.djalf.cz/ http://sportrescue.cz/

Uživatelský avatar
NOTIX
Příspěvky: 737
Registrován: 25 zář 2009 20:45
tel.: 601322634
auto: Def 90 Puma, RRE
Bydliště: Náchod

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#70 Příspěvek od NOTIX » 03 kvě 2018 20:38

To je fakt v pr :moon, co je mozny zplodit za blabol. A to chce clovek jen aby auto za cenu baraku dosahovalo standardu auta, ktere stoji jak sada kol z L405 ky :puke :puke
Preju hodne stesti a pevne nervy
Defender 90 Puma - táta do lesa a na chalupu
Karoq - to mi zbylo pro posun do rachoty

MOLON LABE !!! M.A.R.A.

Uživatelský avatar
NOTIX
Příspěvky: 737
Registrován: 25 zář 2009 20:45
tel.: 601322634
auto: Def 90 Puma, RRE
Bydliště: Náchod

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#71 Příspěvek od NOTIX » 04 kvě 2018 08:34

Tak me napadlo, v technickych parametrech je uvedena max rychlost,ale nevim zda je to garantovany udaj. Tak to zkusit pres to
Defender 90 Puma - táta do lesa a na chalupu
Karoq - to mi zbylo pro posun do rachoty

MOLON LABE !!! M.A.R.A.

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#72 Příspěvek od Libunda » 14 kvě 2018 09:43

Pokud se nepletu, tak se tento model vyrábí již 5 let.
Jak dlouho tedy budou dolaďovat SW?? Co myslíte??

https://youtu.be/n1hNCxa64_U


Mimochodem, zítra jedu do CARTEC, tak jsem moc zvědavej...........

Uživatelský avatar
Addnye
Příspěvky: 562
Registrován: 28 zář 2017 11:09
tel.: +420775472255
auto: D1, D110
Bydliště: Skryje

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#73 Příspěvek od Addnye » 14 kvě 2018 10:13

Co ten pořad Černé Ovce, jak to pokračuje?
Discovery 300Tdi 96
Defender 110 300Tdi 93

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#74 Příspěvek od Libunda » 14 kvě 2018 11:02

Mají zájem o příběh,
ale já čekám na poslední servis, který bude probíhat tento týden.

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#75 Příspěvek od Libunda » 23 kvě 2018 14:16

Tak ..................... stále čekám na termín zhotovení oprav.
Auto je tam od minulého úterý, přislíbený termín pátek 18.5.
Dnes je 23.5. a stále nemám žádné info.... :-/

Uživatelský avatar
victom
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2016 21:41
tel.: 00421905467739
auto: Defender puma 110 SW
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#76 Příspěvek od victom » 24 kvě 2018 01:05

Libunda píše: 23 kvě 2018 14:16 Tak ..................... stále čekám na termín zhotovení oprav.
Auto je tam od minulého úterý, přislíbený termín pátek 18.5.
Dnes je 23.5. a stále nemám žádné info.... :-/
si neaký nadržaný???
ja som dal auto po nehode z decembra 2017 do opravi, a stale to nemám doriešené. Asi vlastním horúci zemiak a nie Defendra.

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#77 Příspěvek od Kokesek » 24 kvě 2018 12:19

Ohledne tech piskacich brzd na l405. To neni chyba ale vlastnost. Piska to na kazde druhe l405 sem vypozoroval


Sent from my iPhone using Tapatalk
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#78 Příspěvek od MadTom » 24 kvě 2018 12:42

Takže když něco dělají všechny kusy, tak je z toho vlastnost? To snad ne. Maximálně tak, že je to běžné, a ať se výrobce to snaží vyřešit, protože to rozhodně není popsané v manuálu. Možná je tam, že ve vlhku mohou krátce zapískat, než se obrzdí, ale to je asi tak vše.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
Libunda
Příspěvky: 135
Registrován: 12 led 2011 10:50
auto: L322 TDV8, L405 SC
Bydliště: Náchodsko

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#79 Příspěvek od Libunda » 24 kvě 2018 13:17

MadTom: souhlasím

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#80 Příspěvek od Kokesek » 24 kvě 2018 13:36

To bylo pouhe konstatovani,ze to auto ma hromadu dobrych vlastnosti, ktere si vyrobce mozna ani nepral. A zrejme tvrdost smesi originalnich brzdovych desek bude prilis vysoka. Mysleli to dobre, chteli at se to malo spini ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Odpovědět