Zna nekdo tento servis?

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
lenham3
Příspěvky: 457
Registrován: 19 led 2010 21:08
Bydliště: Zlin/Uherske hradiste

Zna nekdo tento servis?

#1 Příspěvek od lenham3 » 21 dub 2017 20:56

Zna nekdo tento servis?
http://www.autoservice-kv.cz/

lenham3
Příspěvky: 457
Registrován: 19 led 2010 21:08
Bydliště: Zlin/Uherske hradiste

Re: Zna nekdo tento servis?

#2 Příspěvek od lenham3 » 28 dub 2017 18:50

Musim se tu o neco s vama podelit .
Před dvěma tydny jsem prodal motor TD4 do freelandera ,pan ze servisu si pro neho prijel z K.Varu i když jsem mu řikal ,že h mužu poslat Toptransem.
Motor prohlidnul naložil a odvezl.
Za tyden v patek mě začal posilat MMS ky z fotkama stareho motoru a pak meho a že ten stary neni tak zaneseny od sazi jak ten muj a tak jsem mu
chtel zavolat ,ale telefon nebral .
Tak jsem napsal zpravu ,že jsem mu prodal pouzity a funkcni a že nemužu za to jaky se tam daval olej a jak casto se menil a ,6e jsem jeste nevidel naftovy motor ktery ma ERG ventil aby byl cisty a nabidl jsem mu pokud ho nechce tak at ho da do puvodniho stavu objednam si dopravu a jak bude doma na dvore tak ho prohlednu zda je v pořadku a poslu mu penize na učet.
Za nejakou hodinu volal ,že to nemohl vzit tak mu rikam at posle cislo uctu a jak motor prijde tak penize poslu a on že chce 5000kc za dopravu
tak jsem mu řekl že v žadnem připade tak me nazval ču.....,pi... a dalsi nadavky a že me prijede vypalit barak oznamil jsem mu ,že hovor nahravam
a jdu na policii tak to položil a už nevolal a psal jen normalni SMS.
Byl jsem to oznamit na policii a tam me řekli, že jsem se zachoval spravně .....
Napsal jsem mu že jsem to oznamil a on na to že s policii mužu jid tak na veverky a dokud nedostane penize i z dopravou tak nic neda.
Nakonec po nekolika zpravach jsme se nejak domluvili že tam pošlu dalši tyden dopravu a ta mu přiveze penize jen za motor ,ale pořad psal že mu budu
pořad dlužit za dopravu a že to neni všechno.
Ještě napsal že auto do ktereho brali tento motor šel na EKO likvidaci a pani čeka na penize.
Vcera pro motor jela spedice ,řidič přišel že jede nakladat tak mu řekl tam to leží a nalož si to jak chceš a odešel nejakou dobu čekal a pak ho šel prosit
at mu jde pomoci asi po pul hodine přišel a pomohl,ridic jeste zkontroloval cislo a jel
Pak prišla zprava že motor je naložen a že jak mu poslu penize za dopravu tak mě rěkne kde hodil do motoru ložiskovou kouli,
Vcera jsem to nekomentoval ,napsal jsem mu až dnes ,že pokud je to vtip tak hloupej a pokud to bude pravda tak se vpodstate přiznal k trestnemu
činu poškozovani cizyho majetku a že to tak nenecham .
A zase napsal pokud do tydne nepošlu za dopravu tak me rozmazne na finančnim uřadě že ma stahle moje inzeraty i na foru .
Motor mam doma udelal jsem vizualni kontrolu ulomen jeden žhavič a motorem jde zatočit tak max o pul otačky takže tam neco je asi nad pistem
Zitra mu napišu co jsem našel a jdu opět na policii .
Jinak fotka servisu neni zkutecna ,je to servis mezi panelaky a na dvoře auta za zenitem prohlidnul jeden naš člen .
Tož tak :Ja blb: nemohl jsem se o toto nepodělit stoji mě to vubec za to???????

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: Zna nekdo tento servis?

#3 Příspěvek od Mira 101 » 29 dub 2017 00:01

Hmm,tohle je strašný,jestli je to možný tak sem dej celé jméno toho prasete,tel. číslo a vše co na něj jde,třeba tady bude mít někdo páky to změnit,......tohle je fakt smutnej příběh......

Uživatelský avatar
Zizal
Příspěvky: 336
Registrován: 04 srp 2013 19:39
auto: Freelander TD4
Bydliště: Havirov

Re: Zna nekdo tento servis?

#4 Příspěvek od Zizal » 29 dub 2017 13:01

Je blbost vracet peníze před vracením zboží... Na proplacení cesty nemá nárok - chceš přijeď, nechceš nejezdi. Pokud máš nahraná o té kouli v motoru je to nejen poškozování, ale vydírání u kterého nemůže být pochyb o splnění skutkové podstaty. Takže optimální cesta je to celé předat PČR (ideálně sepsané právníkem) - skutkový děj máš podchycený nejdřív vyhrožování, pak vydírání - nic víc nepotřebují k uzavření a předání.
Inzeráty z letoška prostě zdaníš - nemáš problém, protože daňové přiznání je až příští rok. Pokud zapomínáš na daňovou povinnost, nebo podnikáš načerno, tak to máš blbé.

lenham3
Příspěvky: 457
Registrován: 19 led 2010 21:08
Bydliště: Zlin/Uherske hradiste

Re: Zna nekdo tento servis?

#5 Příspěvek od lenham3 » 29 dub 2017 20:30

Na policii jsem byl je to nahlasene ,cekam jeste az to sepise pravnik ,jinak inzeraty danim a dane platim ,vse co posilam postou nebo spedici je na papire

Uživatelský avatar
NOTIX
Příspěvky: 737
Registrován: 25 zář 2009 20:45
tel.: 601322634
auto: Def 90 Puma, RRE
Bydliště: Náchod

Re: Zna nekdo tento servis?

#6 Příspěvek od NOTIX » 25 črc 2017 18:16

Je to peknej zmrd, udelal jsi spravne. Jinak ta fotka je z nejakeho americkeho servisu. Podle aut co tam jsou a podle SPZ. :moon
Je to ubozak
Defender 90 Puma - táta do lesa a na chalupu
Karoq - to mi zbylo pro posun do rachoty

MOLON LABE !!! M.A.R.A.

Odpovědět