samolepka na LR s Tazzem

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Lidpet
Příspěvky: 2
Registrován: 07 lis 2016 21:05

samolepka na LR s Tazzem

#1 Příspěvek od Lidpet » 30 lis 2016 11:18

Ahoj,

nevíte někdo, kde sehnat a hlavně jak vypadá samolepka s Tazzem, kde je napsáno..."Toto je výsostní území tasmánského čerta" (nebo tak něco). Předem moc díky za radu...na netu hledám, ale nic mi to nenachází.

Uživatelský avatar
22lukas277
Příspěvky: 715
Registrován: 01 kvě 2016 15:47
tel.: 0915354378
auto: RRC OM606 SuperTurbo
Bydliště: Horovce Pri Púchove

Re: samolepka na LR s Tazzem

#2 Příspěvek od 22lukas277 » 30 lis 2016 11:56

Lidpet píše:Ahoj,

nevíte někdo, kde sehnat a hlavně jak vypadá samolepka s Tazzem, kde je napsáno..."Toto je výsostní území tasmánského čerta" (nebo tak něco). Předem moc díky za radu...na netu hledám, ale nic mi to nenachází.
Skus hladat nieco ako: Tasmanian devil sticker .. Alebk tak naslo mi tam toho hodne, ale nechce sa mi to listovat. Po priprade neni problem si dat nalepku vyrobit.

Lidpet
Příspěvky: 2
Registrován: 07 lis 2016 21:05

Re: samolepka na LR s Tazzem

#3 Příspěvek od Lidpet » 30 lis 2016 14:15

22lukas277 píše:
Lidpet píše:Ahoj,

nevíte někdo, kde sehnat a hlavně jak vypadá samolepka s Tazzem, kde je napsáno..."Toto je výsostní území tasmánského čerta" (nebo tak něco). Předem moc díky za radu...na netu hledám, ale nic mi to nenachází.
Skus hladat nieco ako: Tasmanian devil sticker .. Alebk tak naslo mi tam toho hodne, ale nechce sa mi to listovat. Po priprade neni problem si dat nalepku vyrobit.
Díky za radu, net toho najde spoustu, ale tu samolepku ne a ne najít :-( Asi si to budu muset nechat vyrobit, jen potřebuji inspiraci, jak to vypadalo. :-)

Odpovědět