Spravne vyjadrovani gentlemana, aneb takovy jsem.

Moderátor: Miky_CZ

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#21 Příspěvek od Stavros » 30 pro 2010 15:25

napis kdo to je nebo at mi to napise kdokoli do sz, jsem proste zvedavej.
Doprava zboží a doplňků z a do Evropy - http://www.complexcargo.cz
tel:603145905
complexcargo@razdva.cz

Uživatelský avatar
Honzan
Příspěvky: 694
Registrován: 24 lis 2008 21:24
tel.: 728581532
auto: DI
Bydliště: Blansko

Re: Zmrd se najde i tady.

#22 Příspěvek od Honzan » 30 pro 2010 16:01

majkro píše:Prizdisraci maji potrebu nekoho kamenovat, aby si dokazali, ze nejsou takovy, jaci na ne cumej po ranu do zrcadla.Rozumnym lidem staci ukazat zkusenosti a zpusoby. Ty si pak aplikuji na podobne situace a pouci se. Neni proc se soustredit na jedno jmeno. Panuje tu mezi lidma velka duvera, je to dobre, ale chtel jsem ukazat hranice. Ukazat prstem na nekoho umi kazdej. Me ted ten clovek presvedcuje, ze je to souhra blbych nahod. Rad se necham presvedcit, lepsi jeden neutralni, nez deset proti.
Prizdisracum zdar!
Tak pis az si udelas nazor jasny... Vypada to ted, ze sam nevis co a blabolis, delas jen zlou krev... :!:
Prizdisracum Zmar ! :wink:
"třístovka" je spravna volba, i kdyz obcas zastavkuje :D

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#23 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 16:32

Honzan píše:
majkro píše:Prizdisraci maji potrebu nekoho kamenovat, aby si dokazali, ze nejsou takovy, jaci na ne cumej po ranu do zrcadla.Rozumnym lidem staci ukazat zkusenosti a zpusoby. Ty si pak aplikuji na podobne situace a pouci se. Neni proc se soustredit na jedno jmeno. Panuje tu mezi lidma velka duvera, je to dobre, ale chtel jsem ukazat hranice. Ukazat prstem na nekoho umi kazdej. Me ted ten clovek presvedcuje, ze je to souhra blbych nahod. Rad se necham presvedcit, lepsi jeden neutralni, nez deset proti.
Prizdisracum zdar!
Tak pis az si udelas nazor jasny... Vypada to ted, ze sam nevis co a blabolis, delas jen zlou krev... :!:
Prizdisracum Zmar ! :wink:
Nevis co rikas, to te omlouva :) Ja jasno mam, to ze te stve, ze si na nekoho nemuzes natahnout prst je tvuj osobni problem, ten si tu neres. Ja jsem rekl, ze to napisu, az uznam za vhodny. Napsalo sem dost lidi, kteri vede kdo to je, aniz bych jim to rikal a taky maji sve duvody, proc to hned nenapsali jako reakci.

Pak se najde par takovych, ktere napadne jen otazka "Kdo to je?", misto aby si uvedomili, proc to pisu. Je mi to lito, ale zlou krev mas asi jen u sebe.

Uživatelský avatar
jeanes
Příspěvky: 227
Registrován: 05 úno 2010 09:51
auto: Freelander TD4 2005
Bydliště: Česká Skalice

Re: Zmrd se najde i tady.

#24 Příspěvek od jeanes » 30 pro 2010 16:34

No tak jednou jsi ho, Majkro, oznacil za Zmrda a ted rikas, ze to asi mozna Zmrd neni. Myslim, ze tech Zmrdu je mezi nami (ted nemyslim cleny fora, myslim obecne mezi lidmi) bohuzel hodne, takze pravdepodobnost, ze bych narazil zrovna na toho tvyho je asi hodne mala...

Presto si myslim, ze jsi to mel napsat tedy az o ten den dyl (az bys vedel, ze jde opravdu o Zmrda) a to vcetne jeho jmena, aby jsi pomohl ochranit pripadne chudaky z fora, kteri by mu mohli tez naletet! Aniz sis ale byl jisty tim, ze jde o Zmrda (to ze sis tim nebyl - a stale asi nejsi - jisty dokazuje to, ze ho nechces ZATIM jmenovat) jsi ho Zmrdem oznacil, vylicil jsi tady jeho chovani a praktiky a jmeno ostatnim tajis, tudiz vedome riskujes to, ze mu naletime treba i my. To je myslim duvod toho, jake reakce ti tady ostatni pisou.

Vzhledem k tomu musim s ostatnima souhlasit. Bud bys to mel nechat cele smazat nebo napis jmeno. Pokud pak zjistis, ze o Zmrda nejde, to sem napis a aspon symbolicky se mu tady omluv. To je jen muj nazor na slusne vyrovnani se se vzniklou situaci :wink:
Jak se do lesa volá,...

Land Rover FREELANDER TD4, 2005, černá metalíza, světlá kůže, audio Harman/Kardon, 18"ALU, xenony, přední + boční rámy...

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#25 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 17:01

Si to smazte, ja uz to mam u :moon ... Pokud nekdo nepochopi, kdyz napisu, ze se o nick podelim, az uznam za vhodne, tak to je tezky. Cekal jsem nazory na to chvani co popisuju, treba takove "Hm, to neni moc presvedcive, co kdy to precejen chtel udelat tak a tak?"... Ale zatim mi psalo jen par rozumnejsich lidi do SZ a zbytek jen rve "kdo kdo kdo".


Nazdar.

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#26 Příspěvek od Stavros » 30 pro 2010 17:08

kdyz pise majkro, ze az uzna za vhodne, tak je to myslim vic nez jasny.
Doprava zboží a doplňků z a do Evropy - http://www.complexcargo.cz
tel:603145905
complexcargo@razdva.cz

Uživatelský avatar
jeanes
Příspěvky: 227
Registrován: 05 úno 2010 09:51
auto: Freelander TD4 2005
Bydliště: Česká Skalice

Re: Zmrd se najde i tady.

#27 Příspěvek od jeanes » 30 pro 2010 19:51

Resime tady pitomost! Takze za sebe rikam "Jako bych nic nenapsal"! :mrk
Jak se do lesa volá,...

Land Rover FREELANDER TD4, 2005, černá metalíza, světlá kůže, audio Harman/Kardon, 18"ALU, xenony, přední + boční rámy...

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#28 Příspěvek od Acon » 30 pro 2010 20:38

dnes na obed to tu malo byť, nie? Ja viem, že obed je v CZ o niečo neskôr ako na SK, ale nie o 8h :D
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: Zmrd se najde i tady.

#29 Příspěvek od hokulia » 30 pro 2010 21:27

majkro, zverejneni zmrda se jevi jako logicke vyusteni.....
Zacal jsi vlakno, tak ted musis poprat s reakcemi. Nez jsi vhodil rukavici do ringu, mel jsi domyslet dusledky. Pozval jsi nas ke stolu, tak ted bys nas mel nejak nakrmit, nebo to nejak inteligentne skoncit aby se vlk nazral.
Nezavidim Ti, ale preju abys to zvladl. :nerd
Všechno je jinak.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#30 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 21:30

hokulia píše:majkro, zverejneni zmrda se jevi jako logicke vyusteni.....
Zacal jsi vlakno, tak ted musis poprat s reakcemi. Nez jsi vhodil rukavici do ringu, mel jsi domyslet dusledky. Pozval jsi nas ke stolu, tak ted bys nas mel nejak nakrmit, nebo to nejak inteligentne skoncit aby se vlk nazral.
Nezavidim Ti, ale preju abys to zvladl. :nerd
Vsak ja hodlam reagovat jen na ty, kteri umeji cist a rozvedou diskuzi, ne na drzkovani.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Zmrd se najde i tady.

#31 Příspěvek od Safraporte » 30 pro 2010 21:50

majkro píše: Vsak ja hodlam reagovat jen na ty, kteri umeji cist a rozvedou diskuzi, ne na drzkovani.
No, tak číst umím, držkovat nedržkuju ... ale moudrej z toho nejsem :coze:

Přinejmenším jsi sem vnesl neklid a to velice nekonkrétní. Pochopil bych, kdyby v tvém příspěvku byla stížnost na to a to chování (bez těch zm*dů) a jmenování konkrétní osoby.
Soukromé zprávy mi zavánějí pomlouváním a navíc, ten kdo se odvolává na velké množství SZ nemívá většinou pořádné podklady pro svá obvinění a jen dělá vlny (naposledy to byl pidibi :wink: ).
Jinak hezkého Silvestra

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#32 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 22:09

Tyvole.... Jaka obvineni? Ja nikde nepisu, ze ten a ten me pozlobil a je to od nej osklive. Ja prece pisu konkretni priklad, zadne obvineni nekoho z neceho neurciteho, ja pisu presnej sled udalosti. Co ti na tom proboha neni jasny?
Vysvetli mi jaky pomlouvani, jak tim co jsem napsal muzu pomlouvat NIKOHO? Par lidi mi psalo do SZ jmeno, toho kdo to je, co nasledovalo pres SZ je soukroma vec a vetsinou se resilo neco uplne jineho. Jeden mi napsal, ze by to rad vedel a dovedl pochopit, proc jsem mu to nerekl. Nikoho z reagujicich nenapadne diskutovat o vznikle situaci, ani tebe i kdyz umis cist.

Vlny delate vy, kteri chcete nutne vedet kdo to je, nerespektujete me rozhodnuti zatim nerikat nick, jen abyste na nej mohli ukazat prstem umastenym od vysociny (mnam :devil ) a jit v klidu spat.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#33 Příspěvek od Acon » 30 pro 2010 22:21

majkro píše:...

Vlny delate vy, kteri chcete nutne vedet kdo to je, nerespektujete me rozhodnuti zatim nerikat nick, jen abyste na nej mohli ukazat prstem umastenym od vysociny (mnam :devil ) a jit v klidu spat.
Myslím, že hlavne Ty si nepochopil, že ak si nemienil povedať o koho ide = nemal si istotu, že je naozaj zmrd, nemal si vôbec zakladať podobnú tému. Pretože podľa toho, čo su TY napísal, okrem Teba môže byť ten zmrd ktokoľvek z tohoto fóra. A tebe to stále nedošlo. Preto je korektné buď povedať o koho ide, alebo povedať "zmýlil som sa, nie je to zmrd"
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#34 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 22:33

Za 1. vim o koho jde, mam v tom jistotu.
Za 2. ano napsal jsem to tak zamerne, je to tu taky jen internet a je potreba si uvedomit, ze neni mozne tu kazdemu verit. Ale to se uz opakuju.
Za 3. jestli ses svepravnej, tak si snad dovedes udelat obrazek podle toho co pisu, jestli jsem se zmylil nebo nezmylil. No povez... Jak bys nazval nekoho s kym by se ti stala takova prihoda? To oznaceni je dle meho subjektivniho nazoru, pro tebe to je treba hrdina a takovemu chovani take holdujes.

Ty nerozhodujes o tom co je korektni nebo neni. Je to jen tvoje prani a je ho respektuju, ale splnim ho az si to budu prat take. Uz vubec urcite nedovedes obhajit proc je korektni, abych prave tobe rekl nick. Nebo snad ano?
Naposledy upravil(a) majkro dne 30 pro 2010 22:37, celkem upraveno 1 x.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Zmrd se najde i tady.

#35 Příspěvek od Safraporte » 30 pro 2010 22:36

majkro píše: Ty nerozhodujes o tom co je korektni nebo neni.
A ty o tom rozhoduješ? :shock:
Koukám, že se nám zde rodí nová hvězda :ty jeden...:

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#36 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 22:39

Safraporte píše:
majkro píše: Ty nerozhodujes o tom co je korektni nebo neni.
A ty o tom rozhoduješ? :shock:
Koukám, že se nám zde rodí nová hvězda :ty jeden...:
Mluv konkretne, nebo vubec, nezasirej to tu dik. Ja jsem na hvezdu jeste moc mladej, hvezdy jsem videl odjizdet z kocarku a nekteri pry plakali ;)

Odpovim: Ano ja rozhoduju o tom, jestli zverejnim to co jsem ja zjistil a o tom jak napisu svuj prispevek. Problem?

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#37 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 22:44

cyril píše:
pablo.gs píše:V tom případě tedy asi bylo lepší toto téma vůbec nezakládat....
Tohle je alibizmus, který mi připomíná postup ČOI v (ne)zveřejňování benzínek kde se pančuje. Akorát to nasere lidi a jinej efekt není. :ne
Sorry.
Taky bych rád věděl, na koho si dát pozor. Když jsi řekl nahlas "A", možná by neškodilo i to "B". :ty jeden...:
Nejde o to "na koho", ale "na co" a jak se tomu vyhnout. Takovych lidi potkas urcite hodne, vedet kazdeho jmeno je ti na prd, stejne si to neapamatujes. Lepsi je znat ruzne pripady a jak se jim branit/predchazet.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#38 Příspěvek od Acon » 30 pro 2010 23:21

Tak kto je ten hajzel? Ja? Karel Sláma? Safraporte?.... kto z nás to je? Ano, dovolím si tvrdiť, že síce neurčujem čo je a nie je korektné, ale povedať, že niekto z nás je hajzel, nekorektné rozhodne je. Sme celkom uzavretá komunita a minimálne virtuálne sa skoro všetci poznáme. A niekto z nás je hajzel a povedal si to Ty. Je to korektné?
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#39 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 23:30

Acon píše:Tak kto je ten hajzel? Ja? Karel Sláma? Safraporte?.... kto z nás to je? Ano, dovolím si tvrdiť, že síce neurčujem čo je a nie je korektné, ale povedať, že niekto z nás je hajzel, nekorektné rozhodne je. Sme celkom uzavretá komunita a minimálne virtuálne sa skoro všetci poznáme. A niekto z nás je hajzel a povedal si to Ty. Je to korektné?
Nepsal jsem nic o hajzlovi.
Neustale se jen ptas. Odpovez mi tedy taky prosim na tu otazku "Jak bys nazval nekoho s kym by se ti stala takova prihoda?" abych mel duvod ti tez odpovedet.

Hlavne, ze te zajima jak moc nekorektni je to vuci tobe, ale na korektnost k dotycnemu a hlavne ke mne seres.

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 602
Registrován: 30 zář 2009 11:35
tel.: 777 874 392
Bydliště: Dolní Přím 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#40 Příspěvek od Václaf » 30 pro 2010 23:40

Nepsal jsem nic o hajzlovi.
Neustale se jen ptas. Odpovez mi tedy taky prosim na tu otazku "Jak bys nazval nekoho s kym by se ti stala takova prihoda?" abych mel duvod ti tez odpovedet.

Hlavne, ze te zajima jak moc nekorektni je to vuci tobe, ale na korektnost k dotycnemu a hlavne ke mne seres.[/quote]

To ne,psal jsi o zmrdovi,a ten příběh je šíleně podobný tomu mému,akorád mě tedy vznikla škoda a jméno jsem tu po Tvém příspěvku zveřejnil,páč svět je malej a co kdyby to byl zrovna můj ,,bývalý švagr Roman Pavel,, tak ať nenaletíte jako já de.il :devil . Neměl jsi to nakusovat,když nechceš varovat na koho si dát bacha. Jinak nazval bych ho tak jak jsi uvedl ve své pohádce
Naposledy upravil(a) Václaf dne 30 pro 2010 23:42, celkem upraveno 1 x.
http://www.zprimskehopodzamci.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamčeno