Spravne vyjadrovani gentlemana, aneb takovy jsem.

Moderátor: Miky_CZ

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
WOYTA
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2010 10:58
tel.: +420 606 854 519
auto: Discovery ll td5
Bydliště: Tuchoměřice Praha-západ

Re: Zmrd se najde i tady.

#41 Příspěvek od WOYTA » 30 pro 2010 23:42

Koukám nové Kočičkovské téma.... :moon . Pidibi... nemáš novej nick?.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 602
Registrován: 30 zář 2009 11:35
tel.: 777 874 392
Bydliště: Dolní Přím 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#42 Příspěvek od Václaf » 30 pro 2010 23:43

WOYTA píše:Koukám nové Kočičkovské téma.... :moon . Pidibi... nemáš novej nick?.. :mrgreen:
taky mě to už napadlo,ale alespoň se mi nechce jít ještě spát :beer :Pohoda:
http://www.zprimskehopodzamci.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MRAK
Příspěvky: 218
Registrován: 15 bře 2008 21:56
Bydliště: Sever

Re: Zmrd se najde i tady.

#43 Příspěvek od MRAK » 30 pro 2010 23:44

majkro píše:
Sláma Karel píše:To je krásná pohádka. :roll:
A proč nenapíše o koho jde. Třeba aby se ostatní nenapálili. Tohle dost o ničem.

K :dance
To ma cas :) Az uznam za vhodny a on mi to nejak zkusi vysvetlit, tak hodim detaily. Ma cas do zitrka do obeda.
Klídek chlapci, trošku jste se už rozvášnili, ...... zbytečné se rubat navzájem, ne?
Ať se to kluci nezvrhne v nějakou válku , pls.

Majkro,
teď se tě neptám, kdo to je, jen reaguju na to cos napsal - Má čas do zítřka (dneška) do oběda ..... - zkusil to dotyčnej nějak "rozumně" vysvětlit?
(ten příběh se stát mě, taky bych se nasral .....)
LR DISCOVERY 3 2,7HSE (prodaná kamarádovi)
RR SPORT 3.0 SDV6 HSE (leštěnka)

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#44 Příspěvek od majkro » 30 pro 2010 23:51

MRAK píše: Majkro,
teď se tě neptám, kdo to je, jen reaguju na to cos napsal - Má čas do zítřka (dneška) do oběda ..... - zkusil to dotyčnej nějak "rozumně" vysvětlit?
(ten příběh se stát mě, taky bych se nasral .....)
Skoda, ze on si to tu jen cte, ale zase je to lepsi kvuli hadkam.
Prave, ze se snazil :) Hraje na nestastnou souhru nahod, tak uvidime.. Mne takova souhra nahod napadla, jeste nez jsem to resil s nim. Ja jsem mu do telefonu rekl, ze to tak teda budu zatim brat,ale ze by mohl dostat aspon necemu z toho, co jsme resili. To jestli tomu verim nebo neverim neni ted dulezite.

Ja nejsem nasranej na nikoho, nenecham se moc nasirat. Jen me zarazilo to, ze si nekdo mysli asi neco o blbech, kdyz neco takovyho zkousi.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#45 Příspěvek od Acon » 31 pro 2010 00:17

majkro píše: Nepsal jsem nic o hajzlovi.
Neustale se jen ptas. Odpovez mi tedy taky prosim na tu otazku "Jak bys nazval nekoho s kym by se ti stala takova prihoda?" abych mel duvod ti tez odpovedet.

Hlavne, ze te zajima jak moc nekorektni je to vuci tobe, ale na korektnost k dotycnemu a hlavne ke mne seres.
Zmrd, hajzel, nie je to jedno?

Ja viem, že o mňa nejde, ale vedia to aj ostatný? A tak isto o x iných. Že je dotyčný zmrd/hajzel nekorektný k Tebe, to už všetci vieme. Vlastne nevieme. Pretože si povedal, že ak sa to potvrdí a dotyčný nebude mať rozumné vysvetlenie, zverejníš ho dnes na obed. No, a keďže si ho nezverejnil, berieme Ťa za slovo a vychádzame z toho, že si sa zmýlil a nejde o žiadneho zmrda. OK?
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Zmrd se najde i tady.

#46 Příspěvek od BlueJane » 31 pro 2010 00:22

Nechci nějak moc chytračit, jen bych sem přihodila svou malou vodu do mlýna... chodím na jedno maminkovské forum a tam byl podobný chytrák, jakého vzpomíná Majkro... teda chytračka... dokonce ji znám osobně z více srazů... příběh byl podobný, jen se mě nedotýkal osobně... ale o co mi jde... taky asi před rokem jedna z maminek měla podobnou zkušenost, taky se nechala tak trochu napálit, šlo o pár stokorun, tak si jen postěžovala, že mezi námi je jedna "potvora"... a dost... nic konkrétního... pak se objevila další, ta už jméno nakonec uvedla a strhla se lavina... najednou se začaly ozývat další maminky, které taky pěkně napálila a taky to nebylo tak strašné, takže nad tím mávly rukou... no a jak se do toho pustilo pár těch postižených hlouběji, tak se zjistilo, že ona dotyčná má pozastavené účty ma MMB, na aukru, na s-bazaru a kdoví kde ještě... a že měla i registrace na svého přítele a ty má pozastavené taky za podvůdky... poučení z toho? Kdyby hned ta první mamča napsala, o koho jde, asi by pak tu špatnou zkušenost mělo o dost méně dalších, už by si prostě na tu dotyčnou daly pozor a nic od ní nekupovaly... pointa je taková, že dotyčná zpronevěřené penízky vrací po troškách a jen těm, co si to pořádně vyřvou, nedají pokoj a jsou prostě neústupné... ty, které naivně čekají, až na ně dojde, ty se nejspíš svých prašulí tak brzo nedočkají, jestli vůbec... že by si z toho vzala ponaučení? No, vůbec, zkusila to pak ještě párkrát... a taky to chtěla uhrát na nešťastnou shodu náhod, pěkně uměla brečet, jak je na tom špatně, jak nemají co jíst a nemá pomalu ani na sunar pro mimčo... neznat ji a nevědět, jak na tom je a co vše si dopřává a jak žije, asi bych tomu uvěřila... no prostě herečka... a bez svědomí... ještě nadávala na ty, co po ní chtěly peníze zpět, jak jsou drzé a že nechtějí pochopit, že ona přece nic špatného neudělala, že ona přece ty peníze vracela, když se ozvaly... no a že to byl skoro rok, než vrátila třeba tři stovky? Jejich blbost, prostě měly pochopit, že ona je od přírody flegmatik a tak prostě nedělá všechno hned... ale třeba proč prodala jednu věc třem lidem, to vysvětlit neuměla... takže asi tak... ale prostě pokud má někdo problémy na jiných forech, inzertních serverech a aukcích, pozastavené registrace a ještě umí dojemně hrát na city, tak to asi nebude dobrá volba, ať už se jedná o věc za pár stovek nebo za mnohem víc... jo, blbost může člověk udělat jednou, nebo dvakrát, ale když už, tak se chytne za čumák a dá si zatraceně pozor, aby si příště neukousnul větší sousto, než je schopen sežvýkat... ale když to dělá tak nějak neustále, tak je to spíš o něčem naprosto jiném...
Discovery II TD5 "Drobek"

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#47 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 00:28

Acon píše:
majkro píše: Nepsal jsem nic o hajzlovi.
Neustale se jen ptas. Odpovez mi tedy taky prosim na tu otazku "Jak bys nazval nekoho s kym by se ti stala takova prihoda?" abych mel duvod ti tez odpovedet.

Hlavne, ze te zajima jak moc nekorektni je to vuci tobe, ale na korektnost k dotycnemu a hlavne ke mne seres.
Zmrd, hajzel, nie je to jedno?

Ja viem, že o mňa nejde, ale vedia to aj ostatný? A tak isto o x iných. Že je dotyčný zmrd/hajzel nekorektný k Tebe, to už všetci vieme. Vlastne nevieme. Pretože si povedal, že ak sa to potvrdí a dotyčný nebude mať rozumné vysvetlenie, zverejníš ho dnes na obed. No, a keďže si ho nezverejnil, berieme Ťa za slovo a vychádzame z toho, že si sa zmýlil a nejde o žiadneho zmrda. OK?
V cem presne jsem se mel podle tebe zmylit? To co pisu je pravdive a jasne podany pribeh, z nehoz vychazim. Jak se mohu plest v necem, z cehoz mam i nahrane zaznamy z tel. hovoru (predem rikam, ze po tech je kazdemu prd). Jina verze, nez ta moje neexistuje, neni pro ni v tom pribehu ani prostor. Jsou mozne jen ty nestastne nahody (ten chlap mi na kudlu spadl sam, 20x), ale pro ty nema nejak nikdo dukaz. Zaver je tedy zatim jen jediny a to takovy jaky pisu.

Ale ty jsi prvne neodpovedel na moji otazku, takze te ocividne nezajima ani moje odpoved na tvoji predchozi otazku. Pokud te samotneho nezajima to na co se ptas, tak uz prosim toto vlakno vynech z repertoaru. Dekuju

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#48 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 00:35

BlueJane píše:Nechci nějak moc chytračit, jen bych sem přihodila svou malou vodu do mlýna... chodím na jedno maminkovské forum a tam byl podobný chytrák, jakého vzpomíná Majkro... teda chytračka... dokonce ji znám osobně z více srazů... příběh byl podobný, jen se mě nedotýkal osobně... ale o co mi jde... taky asi před rokem jedna z maminek měla podobnou zkušenost, taky se nechala tak trochu napálit, šlo o pár stokorun, tak si jen postěžovala, že mezi námi je jedna "potvora"... a dost... nic konkrétního... pak se objevila další, ta už jméno nakonec uvedla a strhla se lavina... najednou se začaly ozývat další maminky, které taky pěkně napálila a taky to nebylo tak strašné, takže nad tím mávly rukou... no a jak se do toho pustilo pár těch postižených hlouběji, tak se zjistilo, že ona dotyčná má pozastavené účty ma MMB, na aukru, na s-bazaru a kdoví kde ještě... a že měla i registrace na svého přítele a ty má pozastavené taky za podvůdky... poučení z toho? Kdyby hned ta první mamča napsala, o koho jde, asi by pak tu špatnou zkušenost mělo o dost méně dalších, už by si prostě na tu dotyčnou daly pozor a nic od ní nekupovaly... pointa je taková, že dotyčná zpronevěřené penízky vrací po troškách a jen těm, co si to pořádně vyřvou, nedají pokoj a jsou prostě neústupné... ty, které naivně čekají, až na ně dojde, ty se nejspíš svých prašulí tak brzo nedočkají, jestli vůbec... že by si z toho vzala ponaučení? No, vůbec, zkusila to pak ještě párkrát... a taky to chtěla uhrát na nešťastnou shodu náhod, pěkně uměla brečet, jak je na tom špatně, jak nemají co jíst a nemá pomalu ani na sunar pro mimčo... neznat ji a nevědět, jak na tom je a co vše si dopřává a jak žije, asi bych tomu uvěřila... no prostě herečka... a bez svědomí... ještě nadávala na ty, co po ní chtěly peníze zpět, jak jsou drzé a že nechtějí pochopit, že ona přece nic špatného neudělala, že ona přece ty peníze vracela, když se ozvaly... no a že to byl skoro rok, než vrátila třeba tři stovky? Jejich blbost, prostě měly pochopit, že ona je od přírody flegmatik a tak prostě nedělá všechno hned... ale třeba proč prodala jednu věc třem lidem, to vysvětlit neuměla... takže asi tak... ale prostě pokud má někdo problémy na jiných forech, inzertních serverech a aukcích, pozastavené registrace a ještě umí dojemně hrát na city, tak to asi nebude dobrá volba, ať už se jedná o věc za pár stovek nebo za mnohem víc... jo, blbost může člověk udělat jednou, nebo dvakrát, ale když už, tak se chytne za čumák a dá si zatraceně pozor, aby si příště neukousnul větší sousto, než je schopen sežvýkat... ale když to dělá tak nějak neustále, tak je to spíš o něčem naprosto jiném...
No jenze pani ocividne neumela v tehlech vecech chodit. Kdyby ano, tak se ji jen tak nestane, ze by na ni nekdo prisel a uz vubec ne kvuli 300 korunam. Vystopovat nekoho kdo vi co dela je horsi, sice to neni muj uvedeny priklad, ale ty ktere jsem kdy resil jine sem nepatrej.

DolphinXXL
Příspěvky: 3
Registrován: 12 dub 2010 09:10

Re: Zmrd se najde i tady.

#49 Příspěvek od DolphinXXL » 31 pro 2010 01:24

Tak jsem to přelouskl, ale nějak nechápu co tím chtěl básník říci :roll:

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: Zmrd se najde i tady.

#50 Příspěvek od hokulia » 31 pro 2010 09:08

majkro, evidentne mnoho z nas, vetsina ( mozna vsichni) nechapeme.....

Zatim jsi vsechny kdo na Tvoje vlakno prispeli bud nasral nebo zklamal.

Opakuju, dluzis nam rozuzleni. :hand
Všechno je jinak.

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#51 Příspěvek od stan » 31 pro 2010 09:25

Pánové, zklidněte hormony. Je to Majkrovo vlákno a jen on může rozhodnout dle svého svědomí, jestli toho dotyčného zmrda odhalí nebo mu dá ještě šanci situaci srovnat. Rozumím mu, protože se potýkám s jedním, který mi vrací dluh a má tolik výmluv, že už jsem mu nevěřil a najednou se zmátořil a začal platit, tak jak má, a dokonce popředu... Prostě dokud šance žije, je nekorektní ho obvinit. Dobré jméno se zkurví velmi snadno...

Na druhou stranu by tu Majkro mohl alespoň dát další díly reportáže - jak se domluvili dál, co mu dlašího nasliboval...

Celé to má sloužit k tomu, že když se nachomýtnu k podobnému jednání, tak si dám kurevský pozor, abych nepřišel o prachy, jako třeba Václaf...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
jeanes
Příspěvky: 227
Registrován: 05 úno 2010 09:51
auto: Freelander TD4 2005
Bydliště: Česká Skalice

Re: Zmrd se najde i tady.

#52 Příspěvek od jeanes » 31 pro 2010 10:07

Uz jsem tady jeden prispevek psal a rekl jsem si ze dalsi uz psat nebudu, ale neda mi to...

Nekdo tady rika, "Je to Majkrovo vlakno, tak at si tady pise co chce"... Majkro, preci jsi mohl predpokladat, ze kdyz tady uvedes danou situaci, ze bude POCHOPITELNE ostatni zajimat, o koho jde. Nebo snad ne?? Myslim, ze kdybys byl v nasi roli, ze by te primarne taky zajimalo o koho jde! Takze nasi otazku "KDO?" nepovazuj za "drzkovani", ale za naprosto pochopitelnou otazku!

Predpokladam, ze tady jde ostatnim (vcetne me) o jedno. Ty mozna znas krivaka (tim myslim toho, co jsi oznacil Zmrdem), ktery muze nejak "ublizit" i nam a tajis ho, protoze ty si myslis, ze mozna neni.

Docela by me zajimalo jak by ses postavil k situaci, kdyby ten tebou oznacovany Zmrd (a zaroven tebou pred nami ostatnimi kryty Zmrd) nekoho z nas tady treba dnes obral, ten obrany by tady napsal jmeno a ty bys zjistil, ze je to on (ten pred kterym jsi nas treba mohl ochranit). Myslim, ze tohle je to, o co ostatnim hlavne jde!

Taky jsem uz byl v situaci, ze mi kamarad dluzil par tisic a dlouho se nemel k tomu aby mi prachy vratil. Nikomu jsem o tom nerekl, cehoz dodnes lituju, protoze jsem VEDOME vystavoval ostatni kamarady, ze je taky muze obrat. Ale rozdil je v tom, ze tys tady nam vsem oznamil, ze o takovem problemovem cloveku vis, ze je to jeden z nas a ze nam zatim nereknes o koho jde. Ty nas tady vedome vystavujes MOZNEMU nebezpeci, ze se dostanem do stejne situace. Jestli jsem napsal neco, co neni pravda, tak mi to kdyztak osvetli. Mrzi me, ze nedomyslis dusledky svyho jednani... :ne
Jak se do lesa volá,...

Land Rover FREELANDER TD4, 2005, černá metalíza, světlá kůže, audio Harman/Kardon, 18"ALU, xenony, přední + boční rámy...

Steve
Příspěvky: 1157
Registrován: 29 bře 2008 02:33
auto: D.I manuál 1997
Bydliště: Zlínsko

Re: Zmrd se najde i tady.

#53 Příspěvek od Steve » 31 pro 2010 10:39

Majkro, naprosto ti věřím, že se to stalo, jak jsi napsal, není důvod nevěřit. Vzhledem k tomu pátrání, které jsi udělal, to vypadá, že hledat a zjišťovat umíš. Já bych asi byl snadnou kořistí, buď bych dal na jeho slova nebo bych to ukončil. Spíš ale to první, pokud by to bylo zajímavé.

Nicméně pochop, že jsi v situaci, že dojdeš do hospody (nebo jiné společnosti - svatební hosté, oslava narozenin, nebo kdokoliv, kdo se nesetkává pravidelně a často osobně) a řekneš: "Chlapi", jeden z vás je pěkný zmrd, který mě podvedl, ale neřeknu, kdo to je."
V podstatě tím označíš kohokoliv, potažmo všechny. Tak se nediv, že to každý chce vědět, třeba i proto, že pak každý z nás může podezřívat kohokoliv z fóra, pokud ho nezná osobně. nehledě na situaci, kterou tady ostatní popsali - může to zopakovat, takoví lidi nemají skrupulí a zatím je vlastně neznámý, nic mu nehrozí.
Rozhodně to nedělá dobrotu.
Nejdřív jsem si myslel, že je to třeba někdo, kdo sem nepíše, ale přečetl si to - pro něj ideální, nikdo by ho neznal. Ale z dalších příspěvků to vypadá na aktivního člena, což je mnohem horší.
Ani jsem nechtěl reagovat, prostě jsem čekal, až z tebe vypadne Nick a prostě si dám bacha, případně budu varovat jiné, kdyby hrozilo, že s ním budou třeba něco řešit.
Ale teď budu nad každým druhým příspěvkem přemýšlet, jestli to není "ON", u inzerátů ještě častěji.
Tak to pochop a nečerti se.
My to chceme vědět, protože jsi to nakousl, tak se nediv, ale "nenadávej" nám. Slíbil jsi termín, tak se nediv. Já klidně můžu žít i bez toho, ale je to fakt blbá situace, víš, že jsi ve společnosti (třebaže virtuální), kde je někdo zmrd a nevíme kdo, odkud to přijde.
Tož asi tak.... :mrk
Discovery je životní styl.

Uživatelský avatar
Discovery1
Příspěvky: 783
Registrován: 21 srp 2009 15:11
auto: Dender 300 Tdi 110SW
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#54 Příspěvek od Discovery1 » 31 pro 2010 10:44

:ty jeden...: Kluci nekažte si novej rok. Je za dveřma tak ať do něj vstoupíme jako skupina lidí, kteří mají stejnej koníček. Je to zbytečný já o tom moc nevím jsem tady chvilku, ale je to zbytečný. Doufám, že se nenaserete i na mě :rofl Tak štastnej novej rok všem lanďákům. :party
Defender 110 SW 300 Tdi splněný sen :-)

Ex Disco 300 Tdi naviják 5,4t, trocha železa okolo, lemy, zahrádka nějaké světlo navíc a 255/85 R16 BF KM2

Uživatelský avatar
WOYTA
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2010 10:58
tel.: +420 606 854 519
auto: Discovery ll td5
Bydliště: Tuchoměřice Praha-západ

Re: Zmrd se najde i tady.

#55 Příspěvek od WOYTA » 31 pro 2010 12:11

Tohle je vážne zbytečný téma..... :hmm: Když Majkro napíše,že to jméno prozradí do oběda a pak hlásá : "povím to,až uznám za vhodné" (taky třeba nikdy), tak buď prestřelil s tím označením dotyčného zm..em, nebo je posera,co se bojí důsledků svého nařčení. Takže pro příště,když chceš něco zdělit,rozmysli si,než to napíšeš a když už to napíšeš........ tak to dotáhni do konce.
Jsem pro smazání tématu,co tu akorát lidi na Nový Rok :party zbytečně prudí. :ne

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#56 Příspěvek od Acon » 31 pro 2010 12:13

majkro píše:
To ma cas :) Az uznam za vhodny a on mi to nejak zkusi vysvetlit, tak hodim detaily. Ma cas do zitrka do obeda.
To si napísal pred 2 dňami. A preto, že si v avizovaný termín nič nezverejnil, vychádzam z toho, že Ti to pán akceptovateľne vysvetlil a tým pádom si sa mýlil. Alebo sa mýlim ja?
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Zmrd se najde i tady.

#57 Příspěvek od cyril » 31 pro 2010 12:14

Já se domnívám, že jestli šlo ze strany údajného "Zmrda" o nedorozumění a souhru nešťastných náhod, měl by se přihlásit sám a problém popsat ze svýho pohledu. Myslím si, že je to možná jeho poslední šance na důstojnější odchod z fóra. I když totiž Majkro nezveřejní jeho nick, časem se jeho jméno stejně proflákne. A mezitím se možná zbytečně ublíží i jiným členům fóra, kteří dostanou nálepku "Zmrd" podle zaručeně ověřené informace od dalšího nejmenovaného člena fóra. :nech. Jsme přeci jenom lidi....
Celá tahle záležitost se již společným přičiněním všech, kteří jsme do vlákna přispěli nafoukla tolik, že smírným přáním "štěstí do Nového roku" nebo vyhlášením míru ve snaze o uklidnění situace, protože "Jsme tady přeci kamarádi sdruženi zájmem o společnou značku" už prostě nebude fungovat. A kdo tvrdí že ano, podezřívám jej, že je pokrytec. :chuckle .
No a pokud se dotyčný nepřihlásí, vlákno smažte. :Pohoda:

Uživatelský avatar
diskous
Příspěvky: 188
Registrován: 15 pro 2010 19:16
tel.: 731479461
auto: Disco I 300 Tdi
Bydliště: Podhradí nad Dyjí a Vysočina

Re: Zmrd se najde i tady.

#58 Příspěvek od diskous » 31 pro 2010 12:28

Tak to sem nepiš když neřekneš kdo!!!!! Akorát Nás tím můžeš jenom nas..at a pokut někoho kryješ tak s ním souhlasíš . To chceš :clap :clap ????
hotel-a-restaurace-zatisi tel: 731 479 461

Uživatelský avatar
Discovery1
Příspěvky: 783
Registrován: 21 srp 2009 15:11
auto: Dender 300 Tdi 110SW
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#59 Příspěvek od Discovery1 » 31 pro 2010 12:41

Já mám rad klid Cyrile :Sorry: Snaha byla je to zbytečný tak už mlčím :D
Defender 110 SW 300 Tdi splněný sen :-)

Ex Disco 300 Tdi naviják 5,4t, trocha železa okolo, lemy, zahrádka nějaké světlo navíc a 255/85 R16 BF KM2

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Zmrd se najde i tady.

#60 Příspěvek od cyril » 31 pro 2010 13:16

Discovery1 píše:Já mám rad klid Cyrile :Sorry: Snaha byla je to zbytečný tak už mlčím :D
:hand :mrgreen:

Zamčeno