CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
rfuhrich
auto: D110 2012, D1 1997

Re: CARTEC BRNO – landrouvrákův nejhorší sen

#61 Příspěvek od rfuhrich » pon dub 16, 2018 10:24

Kokesek píše:
ned dub 15, 2018 12:59
Libunda píše:Chlapi, pokud máte na věc jiný názor, podělte se. Nelpím na ničem z těchto problémů, pokud to někdo
dokáže racionálně vysvětlit. A pokud máte pocit, že téma je jen moje, tak NE, NENÍ.
Tím že se rozepíšeme, budeme možná schopni oddělit kvalitní servisy, od těch.............................. co by neměli raděii nic opravovat.
POJĎME UDĚLAT REVOLUCI !!!
Proč by u nás v ČR měl mít servis navrch nad zákazníkem, když v okolním světě je to naopak??!!
Ja osobne si myslim ze znackovej servis v zadnem pripde nepuli ani motory natoz tak jeste prevodovky. Jsou radi ze to dokazou vymenit jako celek (skupinu). Land rover je stejny smejd ci kvalita jako jina znacka. Uz vubec se nikde nepise v obchodnich podminkach o priplatku za lepe opracovane ci jinak kvalitne provedene dily ci prace. Podle me se cena umerne stabilizovala od toho kolik zakaznik dokaze za onen produkt zaplatit. Tedy prizpusobila se prodejnosti trhu. Ale opakuji znovu to neni zarukou kavality ci jakosti vyrobku. U ostatnich znacek at uz srovnatelnych nebo ne je problematika uplne stejne. Procento reklamaci u LR je vysoke a snizuje se umele prave timto zpusobem ktery se ti deje a popravu se ti nelibi. Kdyz sem si koupil novy motor se spatne opracovanou klikou. Resil sem az v rakousku a bylo mi receno v prekladu do cestiny. Nas to nezajima u nas si to nekoupil. A neoficialne mi reklo zastoupeni. Podivej nas mechanik by na to ani neprisel. A kdyz by nahodou jo tak je to prece v zaruce 2roky. Jede to tak to neres....Kdyz se to pokazi tak se uvidi na koho se hodi vina. Ale jelikoz si to montoval sam tak nase vina to urcite nebude. Anglican napsal ze at to “poslu” (ha ha ha sundat kastli rozebrat opet motor na atomy)zpet ze se to pokusi reklamovat. Ale ze pokud to bude v toleranci......bla bla bla

Sent from my iPhone using Tapatalk

tak to s tým motorom môžem iba potvrdiť...problém u L322, strata výkonu...odvezené do autorizovaného servisu...jediné čo zistili bolo, že niektoré válce nemajú tlak...tým to skončilo...riešenie - výmena motora, nový za 30.000 EUR alebo nejaký "jazdený" za 7.000 EUR... o nejakej oprave sa nemienili vôbec baviť...

Zanzibar
tel.: +420602286657
Kontaktovat uživatele:

#62 Příspěvek od Zanzibar » úte dub 17, 2018 10:50

Jezdím v LR již 15 let. První byla D2 ještě od A.M.T. pak D4, nyní RRS, obojí od Dajbycha. Nemohu si stěžovat, jezdím na servis do Plzně, nebo do Prahy (časově to od nás vyjde na stejno) Buď jsem měl štěstí na dobré kusy (touch the wood) nebo je to servisem. Je pravda, že naposledy auto v Praze nestihlo na myčku (slíbil jsem, že jednou ročně ho umyju), ale to proto, že servis v Motole přestavují. Tak nevím, zda varianta zkusit jiný servis, kde více komunikují s rakušáckým dealerem je schůdná.
Gobey má dle mého oba Defíky z Cartec, navíc je to Pan právník, tak ho zkus. Taky ale myslím, že jezdí do Kosoře a ne do Brna.
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Libunda
auto: L322 TDV8, L405 SC

#63 Příspěvek od Libunda » úte dub 17, 2018 17:56

My měli Freečko, servis Mejznar Vrchlabí. Žádná sláva, ale přežili jsme to, pakRR L322 servis pan Hodboď Brno , jeho práci si nemůžu vynachválit.
Pak RR L405 servis Cartec a totální propadák.

Pamatuju na jednoho kamaráda motorkáře. Člověk, který neměl hluboko do kapsy, jezdil Audi TT a další spíš sportovnější menší obratný vozy.
Pak jsem ho viděl v nějaký obyč Mazdě a tak se ptám, co blbne.
Odpověď?: U Audi se vším problémy, cokoliv jsem chtěl, tak byl problém.
Japonci mu udělají všechno. Tečka.........

Libunda

#64 Příspěvek od Libunda » úte dub 17, 2018 18:13

Heh, ted jsem si vzpomněl na další maličkost.
Stěžuju si v servisu, že při odparkovávání v kopci se vždycky ozve rána.
( Jsem cíťa na techniku, tak mě to vadilo )
Jejich odpověď byla, že to prověřili, je to normální, že tam žádné vůle nejsou, ať to tak používám dál
Teprve na LE Experience v Kopřivnici, když jsem si na to stěžoval mi LOW vysvětlil,
že je potřeba nejdříve zatáhnout ručku, nechat celé auto o ni opřít a teprve pak dát "P".
V servisu Cartec to NEVĚDÍ !!!
Mě osobně to nenapadlo, protože jiná auta podobného typu mi to nedělala.

Libunda

#65 Příspěvek od Libunda » stř dub 18, 2018 15:35

Pamatujete na tu fotografii otočeného čalounění?? !!

Tak dnes mám za sebou další tragikomickou korespondenci s CARTEC Brno:
mimo jiné body:

kontrola a spasování čalounění dveří dle zaslané fotografie (můj klient zároveň očekává,
že již vozidlo dále nebude více rozebíráno ve svém interiéru za účelem hledání různých klepání a vrzání,
jak to doporučoval doposud a jak to doporučuje i nadále, neboť to může vést k dalším podobným důsledkům

Takže to chápu takto !!:
- je vlastně jedno, že se v autě v záruce jejich vinou všechno klepe. Je důležité, aby hlavně díly na sobě seděly a proto radši neopravovat a hlavně nerozebírat, neboť otočené díly jsou evidentně jasným důsledkem.
- pánové odborníci z Cartec si evidentně nevšimli, že je čalounění otočené, jinak by nepsali o spasování..........
- kdykoliv v budoucnu bude v interiéru problém, tak se vlastně od všeho do budoucna distancují

victom
tel.: 00436502741255
auto: Defender puma 110 SW
Kontaktovat uživatele:

#66 Příspěvek od victom » stř dub 18, 2018 22:35

Dnes mi prišiel zo Salzburgu dotazník , ze ako som bol spokojný z komunikaciou medzi mnou a pani Suzane. Tak som si zasa trocha posťažoval na ich ignoráciu mojej písomnej sťažnosti na "suprový" servis v Brne, a pridal link na moje foto po oprave defa, a aj na toto vlákno, aby videli, akého hada majú v bote.

Libunda

#67 Příspěvek od Libunda » čtv dub 19, 2018 08:26

Tohle jsem už dělal taky a nebylo to nic platné, bohužel :-(

victom
tel.: 00436502741255
auto: Defender puma 110 SW
Kontaktovat uživatele:

#68 Příspěvek od victom » čtv dub 19, 2018 21:12

Hold niekedy ten úradný systém jednoducho nefunguje, a pomôže len zml...ť.

Odpovědět