smazat

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
autoland
Příspěvky: 50
Registrován: 16 dub 2009 18:46

Re: Servis

#21 Příspěvek od autoland » 27 čer 2009 16:06

Zdravím Vás
Omlouvám se za nepřijaté hovory tento týden,ale člověk můsí někdy trochu odpočinout. Už jsem zpět z dovolené a mohu se vám naplno věnovat. Děkuji za pochopení a mnoho šťastných kilometrů

Uživatelský avatar
Tatar
Příspěvky: 627
Registrován: 22 dub 2008 00:53
Bydliště: LITOMĚŘICE

Re: Servis

#22 Příspěvek od Tatar » 29 čer 2009 02:05

Mirek70 píše:posuzovat lidi podle toho jak uměj psát je fakt ubohost a zvláště pak lidi tak říkajíc dělnického původu. :ty jeden...: :ty jeden...:
jen pro zasmání měl jsem přítelkini VŠ , Česky uměla fakt super , ale v kuchini uměla zapnout akorát mikrovlnku a o úklidu ani nemluvě.

Ale měla tytul předsedo. :D
a já jí to asi řeknu :D
SUPER KÁRA
Mob. 739 491 743

Uživatelský avatar
Tatar
Příspěvky: 627
Registrován: 22 dub 2008 00:53
Bydliště: LITOMĚŘICE

Re: Servis

#23 Příspěvek od Tatar » 29 čer 2009 02:17

kubes píše:
autoland píše:Jak píšeš je to jen otázkou pár vteřin. Ale těch pár vteřinek tvoří spoustu času,když mám dílnu zaplněnou prací. Ale co si budem povídat, zase tak královsky neplatíte,abych si mohl dovolit sekretářku. A jak povídáš, tak to nevypadá,že by to někoho odradilo. Já pouze nabízím svoji práci a né že ji někomu vnucuji. Všem ostatním se omlouvám, ale chlape ty se prober a nehledej problémy v maličkostech. Mysli na to, že jednou taky od někoho budeš potřebovat pomoc. Já to nedělám jen pro sebe, já se uživím tak i tak co mám práce, ale především to dělám pro vás tady na forum co mají problém.
Vážený pane "autoland", mrzí mě, že jste nepochopil, co jsem svoji připomínkou k Vašemu inzerátu chtěl říci. Pokusím se to říci jasněji.
Každý, kdo si dává inzerát nabízející práci, alespoň dle mého mínění, chce tímto inzerátem oslovit neznámé potenciální zákazníky a prezentovat se, například zde na foru. Způsob, jakým to udělá, předznamenává do jisté míry odezvu. Vzhledem k tomu, že Vás většina účastníků fora nejspíš zatím nezná, je toto jediný způsob, jak si o inzerujícím učinit jakous takous představu. Je to obecně platné pravidlo a je lhostejno, zda s tím souhlasíte nebo ne.
Sám za sebe vlastně nerozumím důvodu, proč jste sem vlastně inzerát dával. Píšete : " mám dílnu zaplněnou prací " a " zase tak královsky neplatíte ", takže mě připadá, že kdyby přeci jen někdo z fora projevil o Vaši nabídku zájem, tak by Vám způsobil velké problémy.
A úplně na závěr. Nepotřebuji se probírat a ani nehledám problémy v maličkostech. Jestli jste napsal inzerát tak jak jste jej napsal a ještě to obhajujete a považujete za maličkost,je to zejména Vaše věc.
Možná by stačilo inzerát opravit a případně se účastníkům fora omluvit.
no jasně ať se omluví a usekne si pálec na nóze páč bez toho ani neusnu :D
SUPER KÁRA
Mob. 739 491 743

Uživatelský avatar
Jan Ikl
Příspěvky: 144
Registrován: 10 úno 2008 21:39
tel.: 608859665
Bydliště: Kopřivnice,Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#24 Příspěvek od Jan Ikl » 22 črc 2009 18:11

Chci se podělit s ostatními účastníky tohoto skvělého fora s vlastní zkušeností s 'Autolandem'...Nedávno se mi nadobro odporoučela IRD(vydržela 139500km).Na novou jsem momentálně neměl,do starší jsem nechtěl jít,navíc momentálně nebyla k sehnání...takže jsem kontaktoval tel.Autolanda,a vylíčil mi svůj problém.Po tel.domluvě jsem se rozhodl pro opravu IRD u něj a následně mu ji dovezl.Ještě na místě setkání a předání IRD zhruba prohlédl a řekl,že se ještě téhož dne na ní podívá a zjistí,co a jak.Na druhý den mi volal,že IRD je rozebraná,zjistil závady a vadné části,a řekl,co je třeba dodat.(Vše mi odborně vysvětlil,doporučil mi ložiska atd).Ložiska zajistil sám,pro zbývající části jsem si zajel k Eliottovi do Č.B.Asi po dalších dvou dnech mi telefonoval,že je IRD opravená,že si pro ni můžu přijet.Já v daném termínu nemohl,tak pro ni jela moje přítelkyně.K Opravené IRD ještě obdržela i potřebný olej,pár rad a přání hodně ujetých kilometrů s oprav.IRD...A že kdyby jsme něco potřebovali,máme se kdykoliv ozvat.Ještě v den montáže jsem vše s Autolandem konzultoval po tel.,a hned na druhý den se p.Autoland sám tel.ozval,zda je s IRD vše v pořádku.Na závěr chci říct,že dotyčný nechtěl žádnou zálohu,ač jsem mu ji sám nabízel.Na opravu po dodržení jeho rad dal záruku.Cena opravy,vzhledem k ceně nové IRD velice přijatelná.Ikdyž jsem kvůli špatné IRD najel spoustu km(cestování mezi Kopřivnicí,'Ustí n.O.,a Č.Budějovicemi)vůbec nelituji,že jsem se rozhodl pro Autolanda.Naopak.Jsem rád,že jsem jej poznal.Má své zaměstnání,své starosti jako každný z nás,opravy LR jej neživí a provádí jej ve svém volném čase.Jestě jednou mu touto cestou děkuji.J.I.Kopřivnice.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Servis

#25 Příspěvek od Acon » 24 črc 2009 09:21

chápem, čo asi chcel povedať Kubes. Jedna vec je gramatika v bežnom kecaní o čomkoľvek a iné je ak ide o text inzerátu. Osobne mi je to jedno, viem, že drvivá väčšina automechanikov a vôbec ľudí, čo sa živia remeslom je dobrá v úplne iných veciach ako je gramatika. Tiež mi ujde nejaký ten "y" alebo "i" tam, kde nemá byť a fórum volnejšia forma aj inzercie a reklamy.
ak nejde o život ide o hovno. Kam sa hrabe nejaký Y
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#26 Příspěvek od MOPADŽI » 03 bře 2010 08:22

Ahoj dal jsem na tebe kontakt v Autodílně Peřina v ÚO. Mají tam free z roku 99 a stále jim to hlasí na diagnostice chybu 16. Když ji vymažou, za čas (nepravidelně), se objeví znovu.
Zřejmě se jedná o nějaký ventil na ABS ???
Můžeš pomoci ?
Tel. 608 829 943 - Michal Peřina
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Carp13
Příspěvky: 36
Registrován: 02 zář 2007 07:34
Bydliště: Dallas

Re: Servis

#27 Příspěvek od Carp13 » 23 bře 2010 20:01

Před pár dny jsem si dovezl od pana Autolanda opraveného Freelandera.Tento servis mohu všem jen doporučit,slušné a velmi vstřícné jednání,zkouška vozidla,zjištění závady a řešení.Zbytek veškeré detaily a konzultace po telefonu,vše na 1.Maximální spokojenost.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Servis

#28 Příspěvek od Safraporte » 23 bře 2010 21:46

Mates píše:...Místo visní spojky mě zapůjčil převodovku vlastní výroby,kterou jde přiřadit zadní náprava do záběru. Najel jsem s freel. asi už 80 tisíc km před opravou, ale až teď jsem si vychutnal tu volnost, krásně se sním lehce zatáčí prostě nemá to chybu a je zachována čtyřkolka. Řekl bych,že tohlo je pravé vyřešení problému u tohoto auta. Ale nemějtě strach prý si už připravuje dálší,tahle co mám je testovací,protože hodně najedu a pan autolend na to už moc času nemá....
Autolande, tohle by mne (a nejen mne) do budoucna zajímalo. V jaké fázi vývoje se to nachází?

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Servis Ústí nad Orlicí

#29 Příspěvek od Safraporte » 08 kvě 2010 12:10

Jak bývá dobrým zvykem tohohle fóra, podělím se i já o zkušenost s opravou IRD od Autolanda.

Jím zrepasovanou IRD mám v autě cca týden a jsem nad míru spokojený.
Komunikace suprová. Vstřícnost též.

Autolanda všem velice doporučuji :D

Uživatelský avatar
Mišák z PV
Příspěvky: 17
Registrován: 18 lis 2010 20:23
auto: Freelander 1999
Bydliště: Prostějov

Re: Servis Ústí nad Orlicí

#30 Příspěvek od Mišák z PV » 08 pro 2010 22:20

Myslim ,že když je pan Autoland tak dobrý, tak by si zasloužilo napsat sem tam nějaký ten příspěvek.
Já zítra ,na doporučení pana TAGRta ,zavolám a objednám se na kontrolu IRD.
Tak potom vám taky napíšu jak jsem byl spokojenej.
Tímto zdravím a zítra zavolám. :yes

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Servis Ústí nad Orlicí

#31 Příspěvek od majkro » 08 pro 2010 22:25

Budes spokojenej, u mne sice neslo o nic sloziteho, ale byl jsem spoko s pristupem, o zkusenostech nepochybuju ;)

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Ústí nad Orlicí

#32 Příspěvek od PavelU » 08 pro 2010 23:30

Taky máme pozitivní reference na tento servis... :yes
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Zamčeno