Oficiální samolepky LR Forum - viz. str. 6

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
kovář
Příspěvky: 346
Registrován: 16 čer 2013 19:21
tel.: 720355414
auto: Discovery Td5
Bydliště: Polabí

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#81 Příspěvek od kovář » 14 led 2020 20:38

Už se něco změnilo ohledně samolepek? Dělá je někdo jiný, nebo už žádné nikdy nebudou?
Máte někdo prosím nějaké navíc ze starých zásob?
Nějakou bych odkoupil. Předem díky.

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#82 Příspěvek od Rover » 15 led 2020 18:08

Mám pořád hromadu samolep na půdě, zatím se nic nového nedomluvilo, myslím kvůli tomu, že jsem nebyl schopný udělat inventuru kolik čeho je. Pokud by si někdo přijel tak jsou samolepy k dispozici. Pokud by to někdo chtěl vyrábět tak data mám a stávající samolepy jsem schopen poskytnout za něco dobrého tekutého.
Country boy...

omar
Příspěvky: 2715
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#83 Příspěvek od omar » 15 led 2020 18:11

Rover píše: 15 led 2020 18:08 Mám pořád hromadu samolep na půdě, zatím se nic nového nedomluvilo, myslím kvůli tomu, že jsem nebyl schopný udělat inventuru kolik čeho je. Pokud by si někdo přijel tak jsou samolepy k dispozici. Pokud by to někdo chtěl vyrábět tak data mám a stávající samolepy jsem schopen poskytnout za něco dobrého tekutého.
Poštou by jsi něco neposlal,přeci jenom mám to k tobě dost daleko.

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#84 Příspěvek od Rover » 15 led 2020 18:27

A tím jsme se vrátili zase k tomu co jsem psal dřív a to bylo to, že nemám čas a sílu se tím dál zabývat :lol:
Ale takhle přes zimu bych možná na poštu občas zvládl zajít, takže když mně napíšeš co bys chtěl, tak když to budu mít a pošleš platbu na účet tak by to mohlo klapnout.
Country boy...

kovář
Příspěvky: 346
Registrován: 16 čer 2013 19:21
tel.: 720355414
auto: Discovery Td5
Bydliště: Polabí

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#85 Příspěvek od kovář » 18 led 2020 18:18

Ahoj Rovere,
prosím tě dostals mého maila se seznamem samolepek co bych chtěl? Včera jsem ti to posílal zároveň s korunama na účet a nepřišlo mi jako obvykle potvrzení od admina o přeposlání, tak jen jestli ti to došlo, jinak nespěchám.
Díky, ahoj.

kovář
Příspěvky: 346
Registrován: 16 čer 2013 19:21
tel.: 720355414
auto: Discovery Td5
Bydliště: Polabí

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#86 Příspěvek od kovář » 28 led 2020 19:03

Samolepky
CZECH LAND ROVER FORUM <info@landroverforum.cz>

pá 17. 1. 20:19 (před 11 dny)

Dobrý den Rover,

Byl vám zaslán e-mail od uživatele kovář z fóra CZECH LAND ROVER FORUM.
Pokud tento e-mail obsahuje spam, hanlivé výrazy nebo jiné komentáře, které
pokládáte za nevhodné, kontaktujte administrátora na následující adrese:

http://landroverforum.cz/forum/memberli ... ntactadmin

Následuje celá zpráva (podrobnosti jsou v hlavičce). Pamatujte, že když
kliknete na odpovědět, odpovíte tomuto uživateli: kovář.

Celá zpráva
~~~~~~~~~~~

Ahoj Rovere,
Když bude přívětivá konstelace a ty v dobrém rozmaru, pošli mi prosím tě
nějakou tu samolepku.

"Czech fórum" 2 x malá, 1 x velká

"Mé druhé auto je Land Rover" 2 x malá

"Tlaky pneu" 2 x malá

500 ti posílám na účet a předem moc děkuju.

Kovář.


Škoda že neumíš při svých minimálně pěti přístupech na LRF denně alespoň zabučet, nicméně ponižovat se tu s prosíkem pro pár samolepek dál určitě nebudu.

Ty peníze dej třeba do psího útulku.

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#87 Příspěvek od Rover » 28 led 2020 19:21

SZ jsem zahlédl a přečetl jsem z ní jen začátek, že jde o více samolepek, víc jsem neměl čas to řešit. Informaci o platbě jsem si nevšiml, zrovna tak jsem nezaregistroval příchozí platbu. Tuto jsem před chvílí odeslal zpět jako okamžitou platbu.

Takže se tím jen znovu potvrdilo to, že samolepky dál ani náhodou řešit nebudu. Nemám na to čas a ani sílu a ani nechci dávat další peníze do toho, aby mně doma ležely skladové desítky samolep různých druhů. A nebudu poslouchat, že jsem něco hned neposlal a kolikrát denně chodím na forum a tak. Tohle jsem řešil o stránku dřív a prostě to opravdu nejde.

Až se vrátí Low tak jsme předjednali, že by se o samolepky staral nějakým způsobem on. Já můžu samolepky co mám na hromadě na půdě předat max. tak osobně. Na víc nemám kapacitu, znova a znova se to potvrzuje i přes jakýsi pokus o dobrou vůli.

A ještě jednou děkuji všem kdo si samolepy v minulosti objednali protože se zisk z toho dával na dobročinnost.
Country boy...

Uživatelský avatar
marwak
Příspěvky: 422
Registrován: 08 led 2016 12:44
auto: DIII 2.7 TDV6 SE
Bydliště: Hraběšice

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#88 Příspěvek od marwak » 28 led 2020 20:42

Na jednu stranu se dá leccos pochopit, každý máme omezené množství času a chceme ho vynakládat na věci, které nám dávají smysl a někdy je člověk z určitých věcí prostě unavený. Na druhou stranu pořád úplně nerozumím tomu, co je tak extrémně časově náročného na tom spočítat kupu samolepek, kterou máš někde v šuplíku na půdě a říct za ně nějakou cenu, aby se ti vrátilo, co jsi do toho dal. Takto jsme myslím byli domluveni cca před rokem (poslední zprávu k tomu jsi mi psal 27. února loňského roku). Byl jsem ochoten to celé převzít, nálepky koupit, dodělat a prodávat.

Chápu, že to není hned, ale to fakt za ten rok nebyla ani chvilka, kdy bys mohl tohle udělat? Nehodlám nikomu sahat do svědomí, ale na druhou stranu mi to přijde škoda. Nálepky jsou dobré, je v tom spoustu práce z dřívějška (a v neposlední řadě taky těch peněz), zájem o ně by určitě byl a stojí to na... čem vlastně? :wring Přišlo mi taky hloupé se o to znovu připomínat. Moje nabídka stále platí, ale doprošovat se mi asi taky moc nechce... Je to tvoje volba.
DIII 2.7 TDV6 SE-2007

Uživatelský avatar
zde.
Příspěvky: 164
Registrován: 28 zář 2010 20:28
auto: Freelander TD4

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#89 Příspěvek od zde. » 28 led 2020 22:56

Pokud by to pomohlo, tak klidně celý balík vyzvednu a někomu pošlu, z Jičína to k Roverovi fakt nemám daleko. Distribuce nevím co obnáší a přeci jen mám jen free, tak by to měl dělat asi někdo zasloužilejší :grin:

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#90 Příspěvek od Rover » 29 led 2020 11:17

Pokud by byl někdo ochotný si pro to co tady mám přijet a nějak to rozdistribuovávat tak ať přijede. Data pro další výrobu předám tomu koho určí Low (buď to bude dělat sám nebo si to zájemce s ním domluví). Beru to tak že data jsou majetkem fora a to i ty co jsem dělal osobně. Jsem 12-14 hodin 7 dní v týdnu v poklusu kolem statku (ale baví mně to) a samolepky jsou to poslední na co mám čas a sílu. Prostě má život úplně naruby proti té době kdy jsem si mohl zabývat takovýma věcma. A zcela upřímně, když se řekne samolepky fora, tak se mně už z toho zvedá pajšl a uleví se mně až nebudu mít doma jedinou samolepu a data odeslaná novému "distributorovi".
Country boy...

Norton
Příspěvky: 225
Registrován: 19 črc 2019 14:51

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#91 Příspěvek od Norton » 29 led 2020 16:29

jak se toho elegantně zbavit ?- tak lukrativní to není, to už je zcela jasný, -to by se čas určitě našel...

Tak brát to prostě jako nepovedenou neboli odepsanou investici
Navrhoval bych nálepky rozdělit mezi dodavatelé n. dílu např. Litep4x4 a další ,prostě kdo by si objednal u nich náhradní díly na LR , tak by měl v dodávce dílu jako bonus i nálepku LRfora. :yes

kovář
Příspěvky: 346
Registrován: 16 čer 2013 19:21
tel.: 720355414
auto: Discovery Td5
Bydliště: Polabí

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#92 Příspěvek od kovář » 29 led 2020 19:32

No tak Low má o to viditelně zájem taky obrovskej, dostupnost samolepek už roky v nedohlednu.
Jednoduše a prostě, jelikož provozovatel fóra strká hlavu do písku, tak pokud jste někdo schopen to navrhnout na tisk a chce se vám do toho, tak to prosím udělejte, vždyť stačí, když to bude podobný.
Je mi šumafuk, jestli ta "oficiální samolepka fóra" bude stát 200, nebo 300 kč./kus a jestli si na tom někdo vydělá xx peněz.
Kupuješ to jednou za čas a vyjadřuješ tím příslušnost a sympatie k nějaké skupině lidí, tak by to mělo mít nějakou úroveň a určitě by to nemělo být zrovna nejlevnější.

Norton
Příspěvky: 225
Registrován: 19 črc 2019 14:51

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#93 Příspěvek od Norton » 29 led 2020 19:52

dobrá ,pokud tedy, vermomoci chceš samolepku LRfora a nejde ti ani o to co bude stát tak , si její zhotovení zadej grafikovi a on to vytvoří jako grafickou předlohu pro tiskárnu, myslím že by to vyšlo na řekněme 300-1000kč? -asi jak kdo : :mrgreen: ,
-to není opravdu složitý pro toho kdo se v tom pohybuje-
a pak bys sis těch samolepek mohl nechal vytisknout kolik hrdlo ráčí a vyšla by tě kus na pár Kč

kovář
Příspěvky: 346
Registrován: 16 čer 2013 19:21
tel.: 720355414
auto: Discovery Td5
Bydliště: Polabí

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#94 Příspěvek od kovář » 29 led 2020 20:12

To je mi jasný, já jen normálně chtěl koupit za peníze "oficiální samolepku LRF" a pokud je ta samolepka vedená jako oficiální, domníval jsem se, že existuje někdo, kdo dohlíží na to, aby se k lidem, kteří o ně mají zájem dostaly.
Nic víc, nic míň.

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#95 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 29 led 2020 22:34

low je f africe, jestli se nemýlím, a trochu se obávám, že se jednou i vrátí a nebude to trvat asi moc dlouho.
Tak pokud někdo myslíte, že je tu efektivní autoritou, tak si ty dva týdny počkejte na jeho vyjádření a činy.
Zas tu dělat nějaké převraty a atentáty zrovna v jeho nepřítomnosti je trochu zbytečný, to se dá udělat hezky v klidu až bude zpátky, ať o to nepřijde :-)
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

kovář
Příspěvky: 346
Registrován: 16 čer 2013 19:21
tel.: 720355414
auto: Discovery Td5
Bydliště: Polabí

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#96 Příspěvek od kovář » 30 led 2020 20:10

No nevim nevim, jestli se hned tak vrátí. Podle tohodle vlákna už je tam dva roky :lol:

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#97 Příspěvek od eliott » 05 úno 2020 16:53

Rover píše: 29 led 2020 11:17 Pokud by byl někdo ochotný si pro to co tady mám přijet a nějak to rozdistribuovávat tak ať přijede. Data pro další výrobu předám tomu koho určí Low (buď to bude dělat sám nebo si to zájemce s ním domluví). Beru to tak že data jsou majetkem fora a to i ty co jsem dělal osobně. Jsem 12-14 hodin 7 dní v týdnu v poklusu kolem statku (ale baví mně to) a samolepky jsou to poslední na co mám čas a sílu. Prostě má život úplně naruby proti té době kdy jsem si mohl zabývat takovýma věcma. A zcela upřímně, když se řekne samolepky fora, tak se mně už z toho zvedá pajšl a uleví se mně až nebudu mít doma jedinou samolepu a data odeslaná novému "distributorovi".
Ivane, jestli chceš, já se ujmu distribuce toho zbytku. Kolik toho je? kila, desítky kil ?
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#98 Příspěvek od low » 30 zář 2020 21:36

Samolepky budou ku porizeni napr jiz tento vikend na srazu v Zabrehu a to u mne :)
Přílohy
IMG-20200929-WA0029.jpg
http://www.cestoffka.cz expedice po celém světě, offroadskola, firemni akce, eventmanagement http://www.offroadskola.cz

Uživatelský avatar
fugín
Příspěvky: 2271
Registrován: 13 lis 2011 21:56
tel.: 777001161
auto: ex free 1,8/Disco2
Bydliště: opatovice nad labem

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#99 Příspěvek od fugín » 30 zář 2020 22:44

Tak to se pro jednu stavím :yes
EX: Freelander 1 1,8 benz. 2002
Akt.: Discodvojka Td5 2004 Žoffka-strašně drahá

Uživatelský avatar
marwak
Příspěvky: 422
Registrován: 08 led 2016 12:44
auto: DIII 2.7 TDV6 SE
Bydliště: Hraběšice

Re: Oficiální samolepky LR Forum - distribuce pozastavena

#100 Příspěvek od marwak » 30 zář 2020 22:58

low píše: 30 zář 2020 21:36 Samolepky budou ku porizeni napr jiz tento vikend na srazu v Zabrehu a to u mne :)
Ahoj, cca před týdnem jsem objednával mailem podznačky (netuším, zda už případně nejsou v poště, ale pokud ne...) a měl bych zájem i o nějakou tu nálepku. Rád bych se v Zábřehu stavil, ale víkend mám dost nabitý a jestli mi to vyjde, tak se tam dostanu jen na otočku. Kdy tě tam bude možné nejlépe zachytit? V rozpětí sobota ráno - neděle odpoledne? A je případně možné se nějak potkat, aniž bych musel do areálu a platit vstupné na celý víkend? :wring Díky...
DIII 2.7 TDV6 SE-2007

Odpovědět