Servis LR,novinka ..IMO L322 + OPRAVA GMIII

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...chiptuning 2.7TDV6 a 3.6TDV8

#21 Příspěvek od Kokesek » 15 úno 2015 21:10

zeptej se Milunaka, delal sem mu TDV8 po nekom kdo uz to zkousel. Myslim ze byl spokojen. Klasickej spodek a chlup vykonu navic.
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Uživatelský avatar
desmosedici-rr
Příspěvky: 256
Registrován: 04 dub 2014 17:55
auto: free
Bydliště: Plzeň-Blatná

Re: Servis LR,novinka ...chiptuning 2.7TDV6 a 3.6TDV8

#22 Příspěvek od desmosedici-rr » 15 úno 2015 21:22

ahoj a něco nového ohledně 4,2 SC ?
díky :wink:

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...chiptuning 2.7TDV6 a 3.6TDV8

#23 Příspěvek od Kokesek » 15 úno 2015 21:26

desmosedici-rr píše:ahoj a něco nového ohledně 4,2 SC ?
díky :wink:
vubec sem to nemel na cem resit. vybaveni uz je ale poptavka na tyto vozy velmi mala.
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Uživatelský avatar
Lion
Příspěvky: 68
Registrován: 23 lis 2013 18:50
tel.: 603198517
auto: RR P38 4,6, RRC 3,5
Bydliště: Brno

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#24 Příspěvek od Lion » 30 kvě 2015 09:36

Ahoj, měl jsem chybu na ABS a TC na své P38 4,6 V8 r.v. 1999, pro případné další pacienty LR popíšu co to dělalo a co se s problémem provedlo :-)

Tak zaprvé, hlásil PC že je chyba na ABS a TC. Ok, nechal jsem smazat chybu, ale netrvalo dlouho a objevila se znovu. Vždy stejná chyba na diagnostice a to - levé přední čidlo (2x na diagnostice). Vyměnil jsem za jiné (z použitého auta od), ale chyba byla stále (předpokládám, že ta stejná, nebyl jsem od té doby znovu na pc).

Jenže největší sranda byla: nastartoval sem, na diplaji vyhodí ABS fault a po chvíli Traction failure, pak se jede kousek, než se auto zahřeje, pak zhasnu motor, na dipleji vypíše Traction failure, pak sem nastartoval znova, vypsalo zase Traction failure, ALE kontrolky už shasnou po rozjezdu a vše frčí jako by se nechumelilo (ABS funguje, TC taky). Když se auto nechalo stát dýl, cca 2-3 a více hodin, tak se stejný postup opakuje. Pokud se jeli s autem jen pojezdy (zhasnout, nastartovat a znova), tak je vše ok. Zajímé bylo, jak se později ukázalo, že tento postup těsně před opravou ECU jednotky nebyl :-D

Řešení problému proběhlo nakonec tak, že sem poslal ECU jednotku Pěťovi na opravu, a od té doby zatím nic :-) Takže doufám, že to byl na dlouho zase jeden problém a budem opět ok :clap tak jako před tím :angel

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#25 Příspěvek od Kokesek » 14 čer 2015 14:57

Lion píše:Ahoj, měl jsem chybu na ABS a TC na své P38 4,6 V8 r.v. 1999, pro případné další pacienty LR popíšu co to dělalo a co se s problémem provedlo :-)

Tak zaprvé, hlásil PC že je chyba na ABS a TC. Ok, nechal jsem smazat chybu, ale netrvalo dlouho a objevila se znovu. Vždy stejná chyba na diagnostice a to - levé přední čidlo (2x na diagnostice). Vyměnil jsem za jiné (z použitého auta od), ale chyba byla stále (předpokládám, že ta stejná, nebyl jsem od té doby znovu na pc).

Jenže největší sranda byla: nastartoval sem, na diplaji vyhodí ABS fault a po chvíli Traction failure, pak se jede kousek, než se auto zahřeje, pak zhasnu motor, na dipleji vypíše Traction failure, pak sem nastartoval znova, vypsalo zase Traction failure, ALE kontrolky už shasnou po rozjezdu a vše frčí jako by se nechumelilo (ABS funguje, TC taky). Když se auto nechalo stát dýl, cca 2-3 a více hodin, tak se stejný postup opakuje. Pokud se jeli s autem jen pojezdy (zhasnout, nastartovat a znova), tak je vše ok. Zajímé bylo, jak se později ukázalo, že tento postup těsně před opravou ECU jednotky nebyl :-D

Řešení problému proběhlo nakonec tak, že sem poslal ECU jednotku Pěťovi na opravu, a od té doby zatím nic :-) Takže doufám, že to byl na dlouho zase jeden problém a budem opět ok :clap tak jako před tím :angel

to je tak slozite ze ani nevim co jsem tam opravoval... :mrgreen:
Kazdopadne fakt je ten ze pokud bude jednotka ABS vykazovat chybu nektere z cidel a cidla i vedeni jsou ok, pak umime pomoct opravou abs jednotky. A to nejen na P38
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#26 Příspěvek od Kokesek » 14 čer 2015 14:58

Moznost nahozeni imobilizeru RR P38 do motorove jednotky BOSCH - Thor. Staci mi jednotky postou nepotrebuji auto. projev je takovy ze auto startuje a nechytne. popr startovalo a nechytlo a tedka uz ani netoci (zablokovana i becm).
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Uživatelský avatar
Lion
Příspěvky: 68
Registrován: 23 lis 2013 18:50
tel.: 603198517
auto: RR P38 4,6, RRC 3,5
Bydliště: Brno

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#27 Příspěvek od Lion » 15 čer 2015 08:32

Víš jak, v jednoduchosti je síla a proto mám rád Range rover :-D :D

Uživatelský avatar
manjana
Příspěvky: 399
Registrován: 26 říj 2014 12:43
tel.: 737807393
auto: DI, DII, DIII
Bydliště: Mělník

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#28 Příspěvek od manjana » 29 říj 2015 22:33

Diky za velice profesionalni a pratelsky pristup. Nikdy jsem si nemyslela, ze ma d2 dokaze tak vyborne jet. Opravdu vsem doporucuji. Jinde by se nam nikdo takhle nevenoval a rovnou doporucil novou ECU. Diky za zprovozneni. I s malym menicem auto dokaze jet jako z praku!
:clap :yes
Dekujeme
Land Rover servis
737 807 393

Be strong, be happy, be merry land rover

merrylandrover@gmail.com
Diagnostika LYNX, Hawkeye Pro, Delphi

Uživatelský avatar
Tomy
Příspěvky: 272
Registrován: 20 úno 2009 12:41
tel.: 0904875396
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#29 Příspěvek od Tomy » 19 lis 2015 16:03

Ahoj kolko u teba vyjde chip na TD5 flesovaciu? A ake su zhruba parametre? Dakujem,

Tomy
Range Rover Sport TDV6 HSE, 2010
Ex - Defender 110 Crew Cab TD5
Ex - Disco I 300 TDI

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#30 Příspěvek od Kokesek » 19 lis 2015 21:22

4500kc, vykon plus 15%, ale nejde jen o naftu ale taky o polozeni do spodni oblasti rozsahu otacek. Nejlepe muzou poreferovat ti co jsem jim to delal. Myslim ze tady nekde je i srovnani stage 1 a stage 2.
treba tady viewtopic.php?f=2&t=23239&hilit=hifi&start=20
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Uživatelský avatar
radekd
Příspěvky: 305
Registrován: 01 pro 2013 12:50
tel.: 608337230
auto: DII 2x 01 04, D4
Bydliště: Pec pod Sněžkou

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#31 Příspěvek od radekd » 19 lis 2015 21:38

Kokesek píše:4500kc, vykon plus 15%, ale nejde jen o naftu ale taky o polozeni do spodni oblasti rozsahu otacek. Nejlepe muzou poreferovat ti co jsem jim to delal. Myslim ze tady nekde je i srovnani stage 1 a stage 2.
treba tady viewtopic.php?f=2&t=23239&hilit=hifi&start=20
jj musím potvrdit, velká spokojenost. Obě Td5ky výkon super :muscle , berou pěkně odspoda (pájecí a flash) ........ i moje žena, říkala že se z manuálu stal automat a vše pobere 5ka :mrgreen:
Ubytování v Krkonoších www.chatasohajka.cz, www.chataboubelka.cz

slunickoooo
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2016 00:46

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#32 Příspěvek od slunickoooo » 23 lis 2016 20:32

na žádost autora vlákna smazáno

slunickoooo
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2016 00:46

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#33 Příspěvek od slunickoooo » 07 pro 2016 17:58

slunickoooo píše:na žádost autora vlákna smazáno
a tady mi admin maze prispevky a asi u nej maka na dilne to jinak neni mozne !! hihi. ci chleba jis toho pisen spivej!! hihi. Úvodem napíši o koho se jedná a pak jak jsme se u něj nechali napálit.
Fa: CAR PRESTIZ s.r.o.
PETR KONEČNÝ
odkaz justice: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... typ=PLATNY
IČO: 24271721
Tel: 774 290 683
e-mail: info@car-prestiz.cz

www.car-prestiz.cz

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Car-Pres ... 6133167203

fórum přezdívka Kokesek : http://www.landroverforum.cz/forum/view ... hp?t=11789
Pro vše mám důkaz foto a nahranou konverzaci přes telefon i sms, tady je odkaz kde si vše můžete stáhnout a přehrát: https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Volal jsem P. Konečnému kterého jsem našel na bazoši s prosbou o kontrolu kompresoru popřípadě opravu. Ptal se proč kontrolu popřípadě repas, tak sem mu řekl že podvozek vyhazuje chybu ( vedení čidla tlaku pro regulaci úrovně nevěrohodný signál ) a že když chci auto zvednout na nejvyšší polohu tak mi spadne při 205 stupních celsia do nouzáku a že náš elektrikář z autorizovaného servisu nám řekl že je kompresor přetížený a je třeba ho vyměnit nebo repasovat a to p. Konečný odvětil tak ho dovezte. Předem jsem P. Konečnému než ho rozebral nabídl 1500 až 2000kč za to že když bude kompresor v pořádku že ho zase složí a řekne mi že chyba je jinde což si myslím že je velmi štědré ale je to odborník a dle mého si každý kdo své práci rozumí zaslouží být zaplacen! Já hold kompresorům nerozumím tak raději zaplatím odborníka hlavně ať můj zákazník je spokojen. Po rozdělání kompresoru P. Konečným mi volal jak jsem ho žádal a sdělil mi že kompresor je před smrtí a že je dobře že jsme to odhalily tak včas a že musí projít repasem ale že si není jist že to vyřeší náš problém z vozem tak jsem souhlasil z repasem za ranec a nesmlouval jsem o ceně. Kompresor po repasu P. Konečným nám stále vyhazoval chybu a náš elektrikář říkal že si myslí že je i po veškeré pc kontrole kompresor vadný tak jsem ho nereklamoval a nechal elektrikáře rozebrat a ejhle světe div se kompresor nebyl dobře zrepasovaný, granulát který P. Konečný nahradil vysoušecími kuličkami byl skoro všude místo tam kde patří a málem ucpal vzduchový systém, miska kterou udajně měnil byla po týdnu rezavá a starou mi dal do krabičky aby doložil že ji vyměnil kterou posléze zapřel že ji vlastně ani neměnil, pružinu v misce nahradil nějakým ocelovým pérem řezaným bůh ví z čeho, a pístní kruh měl po týdnu používaní vyjeté dráhy jako by běhal 5 let, ventil ani neotevřel se slovy ( to se běžně nekazí ) a v něm bylo viz foto rozlámané perko a vše zaneřáděné a rezavé plně nepoužitelné. No a ve finále P. Konečný měl tolik drzosti mi říci že když jsme ho rozdělali bez něho tak nám padá záruka a když jsem chtěl aspoň nový pístní kruh tak si řekl o dalších 1500kč. Tak myslím že P. Konečný neví kde je hranice slušnosti a dělá ostudu svému řemeslu, a zneužívá nevědomosti lidí. Nechal si zaplatit téměř za nic!! A to říkal že lapoval válec a ani to vlastně neudělal. Tak všechny varuji před tímto „opravářem“ a vyhněte se mu obloukem a ať bude reagovat jak chce tak si můžete stáhnout nahrané rozhovory a fotky a udělat si obrázek sami a bohu dík že je rok 2016 a vše se dá dokázat když je člověk připraven 


Dodatek:
Po zveřejnění výše uvedené recenze (5/2016) se pan Konečný obrátil na Policii ČR s návrhem na trestní oznámení z důvodu pomluvy. Byl jsem předvolán k podání vysvětlení a na základě mnou předložených důkazů, Policie ČR tuto věc uzavřela s tím, že se nejedná o trestný čin.
Následně pan Konečný opět podal trestní oznámení, kdy celá záležitost byla předána přestupkové komisi. Přestupková komise ze dne 16. 5. 2017, rozhodla takto: osobní omluva panu Konečnému za hanlivé výrazy, stažení hanlivých výrazů ze sociálních sítí a neodkladná veřejná omluva na sociálních sítích.
Tímto se panu Konečnému veřejně omlouvám, za výrazy, kdy jsem jej označil podvodníkem, nepoctivým opravářem a zlodějem. Veškeré tyto hanlivé výrazy jsem odstranil z recenzí na sociálních sítích.

Veškeré dotazy zodpovím na tel: 776 63 63 63
Naposledy upravil(a) slunickoooo dne 16 kvě 2017 18:28, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#34 Příspěvek od Kokesek » 16 pro 2016 16:34

pozadal bych znova o vymaz...dekuji
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

slunickoooo
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2016 00:46

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#35 Příspěvek od slunickoooo » 17 pro 2016 14:04

Kokesek píše:pozadal bych znova o vymaz...dekuji
ja jsem vas taky zadal o kvalitni praci abych nemel s opravou problem a vy ste mne poslal do haje a jeste jste mne podvedl.

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#36 Příspěvek od Kokesek » 17 pro 2016 18:10

slunickoooo píše:
Kokesek píše:pozadal bych znova o vymaz...dekuji
ja jsem vas taky zadal o kvalitni praci abych nemel s opravou problem a vy ste mne poslal do haje a jeste jste mne podvedl.
Dej si do Googlu význam slova REKLAMACE, a přestaň mě sledovat a reagovat do témat, kde jsem někdy byl. Dekuji a pěkné svátky :grin:
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

slunickoooo
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2016 00:46

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#37 Příspěvek od slunickoooo » 18 pro 2016 10:20

Kokesek píše:
slunickoooo píše: ja jsem vas taky zadal o kvalitni praci abych nemel s opravou problem a vy ste mne poslal do haje a jeste jste mne podvedl.
Dej si do Googlu význam slova REKLAMACE, a přestaň mě sledovat a reagovat do témat, kde jsem někdy byl. Dekuji a pěkné svátky :grin:
vy pane nemate vysadu mi tykat ja vam take vykam! a reklamovat ste odmitl je to i v nahrane konverzaci a jeste jste drze prodal dily na vami spatne repasovany kompresor. ste nepoctivy obchodnik a podvodny opravar! snad se zmenite aby vasi zakaznici nemuseli stale plakat nad vasima opravama za balik a spatne udelanou praci!

Uživatelský avatar
desmosedici-rr
Příspěvky: 256
Registrován: 04 dub 2014 17:55
auto: free
Bydliště: Plzeň-Blatná

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#38 Příspěvek od desmosedici-rr » 18 pro 2016 11:06

slunickoooo píše:
Kokesek píše:
Dej si do Googlu význam slova REKLAMACE, a přestaň mě sledovat a reagovat do témat, kde jsem někdy byl. Dekuji a pěkné svátky :grin:
vy pane nemate vysadu mi tykat ja vam take vykam! a reklamovat ste odmitl je to i v nahrane konverzaci a jeste jste drze prodal dily na vami spatne repasovany kompresor. ste nepoctivy obchodnik a podvodny opravar! snad se zmenite aby vasi zakaznici nemuseli stale plakat nad vasima opravama za balik a spatne udelanou praci!
hele slunickoooo musíš to tady zasírat ? nemůžeš si to řešit soukromě ? nikdo tu není zvědavej na tvoje plky!!!
admini smažte ho......

slunickoooo
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2016 00:46

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#39 Příspěvek od slunickoooo » 18 pro 2016 13:10

desmosedici-rr píše:
slunickoooo píše: vy pane nemate vysadu mi tykat ja vam take vykam! a reklamovat ste odmitl je to i v nahrane konverzaci a jeste jste drze prodal dily na vami spatne repasovany kompresor. ste nepoctivy obchodnik a podvodny opravar! snad se zmenite aby vasi zakaznici nemuseli stale plakat nad vasima opravama za balik a spatne udelanou praci!
hele slunickoooo musíš to tady zasírat ? nemůžeš si to řešit soukromě ? nikdo tu není zvědavej na tvoje plky!!!
admini smažte ho......
svet to musi vedet at se nenapali vic lidi. nastesti i kdyz mne pan konecny obvynil a policie i statni zastupce mi dali za pravdu ze jsem nic protizakoneho neudelal tak jen delam to aby lidi jako ja netrpely jeho lajdackou praci.

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis LR,novinka ...TD5 z Disco na TD5 pro DEFA

#40 Příspěvek od Kokesek » 18 pro 2016 13:42

Normální jedinci jsou schopni při nějakém problému či nespokojenosti danou věc dořešit osobně. Tebe jsem nikdy neviděl a vše řešíš přes internet jako slaboch, vytvoř si své téma a tam si plkej a stěžuj.

Znovu tě tímto žádám o smazání veškerých aktualit o mně ve spojení s tebou a pokud chceš být až tak drzý a odvážný a nerespektovat mou výzvu, tak si aspoň oprav všechny hrubky, ať se to dá aspoň číst.

Tebou vytvořené stránky jsou dokonalým obrazem tvé osobnosti.
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

Odpovědět