Servis - Presov, Kosice, Blava

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mco
Příspěvky: 203
Registrován: 19 zář 2010 23:41
auto: D2 po FL,TD5,ZF-4
Bydliště: Čergov, SK

Servis - Presov, Kosice, Blava

#1 Příspěvek od mco » 23 zář 2011 09:05

Zdravim pani!

Viete poradit / odporucit servis LR v Presove/Kosiciach - okoli a tiez v Blave - okoli? ... seriozny pristup, odbornost a prijatelna cena. Zatial som sa dopatral len k LR Parts v Stupave. Uz som tam aj bol, ale ako tu uz bolo spomenute nie su najlacnejsi ...

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5087
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

Re: Servis - Presov, Kosice, Blava

#2 Příspěvek od DanoDEF » 23 zář 2011 09:54

... skus http://www.all4x4.sk" onclick="window.open(this.href);return false; v Kosiciach
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Servis - Presov, Kosice, Blava

#3 Příspěvek od Acon » 23 zář 2011 10:44

servis LR v pravom slova zmysle,tzn, nejaké garáže, sklad ND (nie prázdny) mechanici, účtovníčka, vrátnik.... nemôže byť za 200sk/h a na dieloch 10-20%. To by vydržali tak mesiac. Ak lacný servis, tak sa poobhliadni po niekom, kto to robí vo vlastnej réžii. Skrátka šikovný mechanik. Na aut. prev. mám doporučenie odtialto, nápravy snáď zvládne akýkoľvek servisák, na motor tu tiež niekto bude (napr. Danovidef teraz niekto robil TD5ku) a na el. treba diagnostiku a to sa dá zaplatiť aj v autorizovaných servisoch.Resp. mnohý tu majú Nanocom, potom už len nájsť elektrikára.
Ale tzv. servis vo všeobecnom vnímaní nemôže byť lacný ani keby chcel.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Odpovědět