BAZAR

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Navi
Příspěvky: 394
Registrován: 19 kvě 2010 17:45
auto: Range Rover
Bydliště: Praha

Re: BAZAR

#41 Příspěvek od Navi » 27 úno 2011 13:10

Nečtou? Nevadí.
Pošle se jedno upozornění, že inzerát není v souladu s pravidly.
Pokud ani po výzvě inzerát neupraví, tak se bez debat smaže. Oni se to lidi během chvilky naučí pokud budou chtít něco obchodovat.

Já jsem spíše liberál. Ale v některých věcech prostě musí být řád a pořádek :muscle :devil
Naposledy upravil(a) Navi dne 27 úno 2011 13:11, celkem upraveno 1 x.
Range Rover P38 2,5DSE r.v.98

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#42 Příspěvek od eliott » 27 úno 2011 13:11

low píše: a) uz ted tech pravidel je pomerne dost
b) ani ty co uz jsou nikdo necte
a) neřekl bych, že je jich moc
b) ještě aby jo, když jsou na prd...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#43 Příspěvek od eliott » 27 úno 2011 13:14

Navi píše:Nečtou? Nevadí.
Pošle se jedno upozornění, že inzerát není v souladu s pravidly.
Pokud ani po výzvě inzerát neupraví, tak se bez debat smaže. Oni se to lidi během chvilky naučí pokud budou chtít něco obchodovat.

Já jsem spíše liberál. Ale v některých věcech prostě musí být řád a pořádek :muscle :devil
Tak tak, je třeba rozlišovat demokracií a anarchií. A když už diktatura, tak osvícená :wink:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#44 Příspěvek od stan » 27 úno 2011 14:37

Sláma Karel píše:
stan píše:Tak jsem si trochu pohral a udelal jsem ten archiv, do ktereho jsem zkusmo presunul par veci z bazaru...

http://landroverforum.klape.cz/forum/viewforum.php?f=24" onclick="window.open(this.href);return false;

myslim, ze by to tak slo... kouknete na to a pisnete, co si o tom myslite...

pokud to hlavni admini schvali, tak myslim zbyva prodikutovat uz jen jedinou vec - jestli maji v archivu zustat prispevky natrvalo nebo pouze po nejakou dobu...

Počkat a nemělo by se tohle řešit spíš v tom tématu mazání příspěvků?
Tohle je spíš téma co a jak udělat z přehledností bazaru ne?
Jestli to jde, tak to tam kluci moderátorský přesuňte, nebo zkopírujte ať v tom neděláme bordel :Ja blb:

K :dance
Karle, přesun jednotlivého příspěvku z tématu nedává smysl - jednak to není možné a jednak by se ocitl samotný příspěvek někde mimo téma, což by asi nikdo nechápal - souvislosti a tak...
Takze zatím, když se bude odstraňovat téma, tak do archívu, tam bude pouze k prohlédnutí...
Ohledně příspěvků v tématech mne něco napadlo, ale musím napřed zjistit, jestli to vůbec je možné, do té doby vám tu nechci dávat falešnou naději ;)
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
Tonny
Příspěvky: 1449
Registrován: 03 pro 2009 16:28
auto: Def 110
Bydliště: Praha

Re: BAZAR

#45 Příspěvek od Tonny » 27 úno 2011 18:34

Dal jsem si tu práci a celý bazar jsem dneska prošel a to nejvíc vykukující (popsané SMAZAT a nahlášené příspěvky) jsem přesunul do nově vytvořeného archivu a nebo řešil právě zmíněná nahlášení.
U nahlášení příspěvku se trošku zastavím.. pravidla fóra jistě nejsou dokonalá, ale mají svůj důvod a chceme li tady udržet alespoň trochu pořádek a nějakou úroveň, musejí se dodržovat. Proto v případě že narazíte na příspěvek, který porušuje pravidla, nebo je jinak závadný, nahlaste ho a nezapomeňte dopsat důvod nahlášení, ať se máme od čeho odpíchnout... V případě že se autorovi nahlášeného příspěvku nelíbí naše rozhodnutí o přesunu vlákna nebo příspěvku, nemusíte to ventilovat s velikým popraskem celému fóru, ale stačí slušně odpovědět na naše upozornění, které vám přišlo do SZ. Proto byl vytvořen archiv, aby se tyto problémy daly zpětně řešit a nevznikaly zde pomluvy, mýty a hádky..

jestli má někdo něco konstruktivního, tak jako to napsal Karel, rádi se o tom pobavíme....
Def 110 ???, RR 3,6 TDV8, EX D2 TD5, EX Def 90 300TDi, EX Disco 300TDi
https://nove.landroverforum.cz/forum/vi ... hp?t=29054

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#46 Příspěvek od Sláma Karel » 27 úno 2011 19:43

:hmm: Tak všechny inzeráty co jsem označil jsou prostě neaktuální (až na jeden) a je to z nich jasně vědět, stačí se do nich podívat a přečíst si to. Jestli máme práci moderátorů suplovat úplně, tak to nemá moc smysl. Tak tam dejte rovnou víc předepsaných možností, ať to člověk který není líný ho označit nemusí vypisovat ještě důvody. :ne

Jinak Díky Lowe, Stane, Tonny a další moderátoři, že se to hnulo. :yes

Nicméně to pořád stejně není podle pravidel ani se to nijak nezpřehlednilo, jenom se to trošičku pročistilo.
Takže buďto začít řešit tu změnu pravidel nebo to dotáhnou do konce podle těchto, co jsou, jinak to nebude mít moc cenu a někteří to budou oprávněně cítit jako křivdu.

Dostal jsem vedle od Atola lekci o tom, že se snažím zlikvidovat konkurenci Lukáše (LukassoXP alias Lukaso007 alias Brutus66), ale on právě tady může být po pravdě ukřivděný, protože jsou tam další inzeráty, které taky nejsou podle pravidel. :ne

A jen tak pro upřesnění, nevím co se traduje (asi to budou stejné legendy jako ty o PavloviU/Mopadžim a Eliottovi)
ale já jsem s Lukášem (LuccasemXP alias další nicky) nikdy žádný osobní problém neměl, když něco nemám, tak o jeho vrakáči lidi většinou informuju, což vím, že on dělá taky. Já dělám Free jenom okrajově, na Disco je tu zákazníků dost pro oba a on zase nedělá Defíky ani RR (nebo taky jen okrajově) :yes
Mě se prostě jenom nelíbí styl jeho prezentace toho jeho vrakoviště. Nacpat to bezhlavě všude, dělat si další a další nicky, mi nepřijde moc slušné vůči ostatním. :ne Zase chápu, že neustálé masírování reklamou přináší své ovoce.
Rozdíl mezi mnou a Lukášem bude asi hlavně v tom, že mě to sice živí, ale hlavně je to moje celoživotní hobby (závody a Rumunskem počínaje, srazy v Anglii pokračuje a životním stylem konče), ale Lukáš to má prostě jako práci. Nechci mu křivdit, ale myslím, že nikdy nikde s nikým z nás si na žádné akci zajezdit nebyl. (což se třeba jednou změní)

To jenom vysvětlení a reakce na toto http://offroadforum.cz/viewtopic.php?f= ... 2&start=75" onclick="window.open(this.href);return false; což mě musím říci docela zamrzelo. :cry

Myslím si, že pokud si dole v nabídce zboží a služeb pro vozy Land Rover udělá svůj chlívek, a do inzerce bude dávat sem tam nějaké konkrétní doplňky a zajímavé věci, tak tady ani nikdo moc reptat nebude a ani já, ale pokud z toho tady bude chtít udělat třeba Sbazar http://www.sbazar.cz/hledej.html?sel=&k ... lik_show=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak to prostě začnu dělat taky a to tu bude v prdeli úplně. Prostě za sebe budu bojovat. :ninja

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: BAZAR

#47 Příspěvek od Dusan » 27 úno 2011 21:25

eliott píše:
Navi píše:Nečtou? Nevadí.
Pošle se jedno upozornění, že inzerát není v souladu s pravidly.
Pokud ani po výzvě inzerát neupraví, tak se bez debat smaže. Oni se to lidi během chvilky naučí pokud budou chtít něco obchodovat.

Já jsem spíše liberál. Ale v některých věcech prostě musí být řád a pořádek :muscle :devil
Tak tak, je třeba rozlišovat demokracií a anarchií. A když už diktatura, tak osvícená :wink:
Tak to jsme na dobre ceste, protoze samozvaneho diktatora co nikomu nemusi nic vysvetlovat uz tu mame, akorat nejsem si uplne jist tou osvicenosti...
:Pohoda:
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#48 Příspěvek od Acon » 28 úno 2011 08:43

Babo raď. Tento inzerát je od člena http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =2&t=13162" onclick="window.open(this.href);return false; , ktorý inak neprispieva, len vkladá inzeráty. Podobne ako Lucasso a jeho iné nicky. Lucasov inzerát na motor som zmazal vzhľadom na pravidlá fóra. Tento inzerát absolútne spĺňa rovnaké kritériá, ale keď vidím záujem tunajších členov, tak ho určite nevymažem, pretože okrem toho, že by som nasral pána landroverdiliseženu, nasral by som aj Mikyho, Benjamina, Majkra, eliotta..... a ešte by som ich aj chápal. No vzhľadom na to, úplne pochopím aj Lukassa ak sa naserie (a že sa naserie je fakt), pretože minimálne v tomto má meter diametrálne rozlišné parametre. Pravidlá o komerčnej inzercii asi nebude jednoduché nastaviť tak aby pomáhali členom fóra a užívateľom značky Land Rover.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#49 Příspěvek od stan » 28 úno 2011 08:52

myslim, ze resenim bude vytvorit vice sekci, jak navrhoval Karel a pouze do par sekci nechat moznost prispivat vsem...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#50 Příspěvek od eliott » 28 úno 2011 08:53

Acon píše:Babo raď. Tento inzerát je od člena http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =2&t=13162" onclick="window.open(this.href);return false; , ktorý inak neprispieva, len vkladá inzeráty. Podobne ako Lucasso a jeho iné nicky. Lucasov inzerát na motor som zmazal vzhľadom na pravidlá fóra. Tento inzerát absolútne spĺňa rovnaké kritériá, ale keď vidím záujem tunajších členov, tak ho určite nevymažem, pretože okrem toho, že by som nasral pána landroverdiliseženu, nasral by som aj Mikyho, Benjamina, Majkra, eliotta..... a ešte by som ich aj chápal. No vzhľadom na to, úplne pochopím aj Lukassa ak sa naserie (a že sa naserie je fakt), pretože minimálne v tomto má meter diametrálne rozlišné parametre. Pravidlá o komerčnej inzercii asi nebude jednoduché nastaviť tak aby pomáhali členom fóra a užívateľom značky Land Rover.
Mě by si smazáním tohoto inzerátu rozhodně potěšil, protože jestli prodávající nemá potřebu komunikovat se zájemci, tak ať nedává inzerát, akorát to tady dělá bordel a vzbuzuje evidentně plané naděje...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#51 Příspěvek od Acon » 28 úno 2011 09:35

:shock: 8:43 som písal príspevok, ktorý citoval eliott. To, čo tam je teraz som určite nenapísal a dnes som ani nad ničím podobným nerozmýšlal. Kam sa podel ten citovaný eliottom? Ja som ho po sebe určite neupravoval a ak by som aj, tak nie tak aby úplne zmenil zmysel. Určite nikoho nepodozrievam zo zmazania alebo editácie, ale...
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#52 Příspěvek od Acon » 28 úno 2011 09:40

eliott píše:
Mě by si smazáním tohoto inzerátu rozhodně potěšil, protože jestli prodávající nemá potřebu komunikovat se zájemci, tak ať nedává inzerát, akorát to tady dělá bordel a vzbuzuje evidentně plané naděje...
Dotyčný nie je online a to môže byť s rôznych dôvodov. Ale tu nejde o to. Uvažujme tak, že by odpovedal. Čo s tým?
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#53 Příspěvek od Sláma Karel » 28 úno 2011 10:19

Takže jako chceš říct Acone, že někdo nejdřív změnil a pak smazal tvůj příspěvek? To že je smazaný bych pochopil když ho Eliott cituje a nikde nad ním není, ale že by ho i někdo nejdřív změnil?


K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#54 Příspěvek od low » 28 úno 2011 10:43

Sláma Karel píše:Takže jako chceš říct Acone, že někdo nejdřív změnil a pak smazal tvůj příspěvek? To že je smazaný bych pochopil když ho Eliott cituje a nikde nad ním není, ale že by ho i někdo nejdřív změnil?


K :dance
tak nastesti zadna kouzla. vysvetleni nasleduje v zapeti

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#55 Příspěvek od stan » 28 úno 2011 10:45

Sláma Karel píše:Takže jako chceš říct Acone, že někdo nejdřív změnil a pak smazal tvůj příspěvek? To že je smazaný bych pochopil když ho Eliott cituje a nikde nad ním není, ale že by ho i někdo nejdřív změnil?


K :dance

MEA CULPA, sypu si popel na hlavu... chtěl jsem na jeho příspěvek odpovědět a místo na citace jsem klepnul na upravit....
Omlouvám se všem, nebyl v tom záměr ale pouze mechanická bezmyšlenkovitá činnost - ponaučil jsem se a už se to nestane, čestné pionýrské :)

Aconův příspěvek jsem opravil zpět...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#56 Příspěvek od stan » 28 úno 2011 10:46

Acon píše:
eliott píše:
Mě by si smazáním tohoto inzerátu rozhodně potěšil, protože jestli prodávající nemá potřebu komunikovat se zájemci, tak ať nedává inzerát, akorát to tady dělá bordel a vzbuzuje evidentně plané naděje...
Dotyčný nie je online a to môže byť s rôznych dôvodov. Ale tu nejde o to. Uvažujme tak, že by odpovedal. Čo s tým?
tak ještě jenou: ja myslim, ze presunutim do Archivu se inzerat neztrati.... a dotyčný může reagovat přes SZ nebo napsat moderátorovi...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#57 Příspěvek od Acon » 28 úno 2011 10:47

:wink: :yes
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: BAZAR

#58 Příspěvek od Miky_CZ » 28 úno 2011 10:48

stan píše:
Sláma Karel píše:Takže jako chceš říct Acone, že někdo nejdřív změnil a pak smazal tvůj příspěvek? To že je smazaný bych pochopil když ho Eliott cituje a nikde nad ním není, ale že by ho i někdo nejdřív změnil?


K :dance

MEA CULPA, sypu si popel na hlavu... chtěl jsem na jeho příspěvek odpovědět a místo na citace jsem klepnul na upravit....
Omlouvám se všem, nebyl v tom záměr ale pouze mechanická bezmyšlenkovitá činnost - ponaučil jsem se a už se to nestane, čestné pionýrské :)

Aconův příspěvek jsem opravil zpět...
stane, me se to taky jednou stalo, neslo by pro to upravit pridelat hlasku chcete opravdu upravit tento prispevek? to by me pak trklo hned ze sem se preklik
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: BAZAR

#59 Příspěvek od Acon » 28 úno 2011 10:54

stan píše:...

tak ještě jenou: ja myslim, ze presunutim do Archivu se inzerat neztrati.... a dotyčný může reagovat přes SZ nebo napsat moderátorovi...
OK, ale kto to bude hladať v archíve. Myslím tým prípadných záujemcov. Ide o to, že komerčná inzercia môže byť aj v záujme členov, nie len predávajúceho. Tým chcem povedať, že Karlov nápad o kategóriách v bazáre nie je úplne od veci. Síce bude bežné, že inzeráty budú nahádzané kade tade, ale je nás tu dosť moderátorov, tak to presunieme tam kam treba a bude v tom poriadok.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Tonny
Příspěvky: 1449
Registrován: 03 pro 2009 16:28
auto: Def 110
Bydliště: Praha

Re: BAZAR

#60 Příspěvek od Tonny » 28 úno 2011 11:02

Acon píše:
stan píše:...

tak ještě jenou: ja myslim, ze presunutim do Archivu se inzerat neztrati.... a dotyčný může reagovat přes SZ nebo napsat moderátorovi...
OK, ale kto to bude hladať v archíve. Myslím tým prípadných záujemcov. Ide o to, že komerčná inzercia môže byť aj v záujme členov, nie len predávajúceho. Tým chcem povedať, že Karlov nápad o kategóriách v bazáre nie je úplne od veci. Síce bude bežné, že inzeráty budú nahádzané kade tade, ale je nás tu dosť moderátorov, tak to presunieme tam kam treba a bude v tom poriadok.
já pro větší dělení bazaru nejsem, tím že se řada dílů dá použít univerzálně bych pak musel procházet třeba tři kategorie...
dám příklad... pevnostní ramena.. můžou být na defa, disco i RRC... a ted kam to dáš, někdo to dá třeba třikrát aby to bylo víc vidět a z toho se pak stane ještě větší bordel.... bazar mi ted nepřijde nepřehledný, už jsem ho více méně probral, tak by to ted mělo být lepší...

ještě teď řešíme eventuální menší úpravy pravidel, tak strpení, než se na nich dohodneme :-)
Def 110 ???, RR 3,6 TDV8, EX D2 TD5, EX Def 90 300TDi, EX Disco 300TDi
https://nove.landroverforum.cz/forum/vi ... hp?t=29054

Odpovědět