Mazani jednotlivych prispevku

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#61 Příspěvek od stan » 25 úno 2011 22:33

Sláma Karel píše:A proč není rubrika archiv, kam spadne každý smazaný příspěvek, jako je to na offroadforu. Je to snad stejná platforma ne?
http://offroadforum.cz/viewforum.php?f=74" onclick="window.open(this.href);return false;
A bylo by po hádání. Teda o tomhle. :chuckle

K :dance
to je o vytvoření rubriky a přesunu tématu ke smazání do této rubriky - jde to udělat ihned, jen je to otázka na vedoucí představitele a moderátory... :P
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#62 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 21:06

No a ještě když jsme u toho mazání, tak mě někdo smazal celou důležitou tému tady v připomínkách, kde se rozpoutala bitva o nová (dnes už stará) pravidla.
Myslím si, že to bylo dost důležité téma které tu mělo zůstat, aby si nově přicházejíci měli možnost udělat obrázek o všech zúčasněných.
Bylo tam třeba jasně vidět, že do doby než se to tu začalo tradovat, tak se určitě nehádali PavelU+Mopadži s Eliottem, ale PavelU+Mopadži s Roverem+Zanzibarem. Eliott zůstával mimo a přesto, že se asi nemuseli a nemusí do dnes tak to nebyla bitva mezi nimi jak to tu podává třeba LubošM nebo Acon.
Také by z toho tématu bylo jasné, že slova jako už je to tu zase jsou úplně mimo.
Bohužel je to celé pryč a už zůstanou jenom legendy, které se budou upravovat jak bude potřeba a vyženou spoustu lidí, kteří tomu tady udělali jméno. Někteří otrlejší tu zůstanou, třeba jako Já nebo Eliott (také protože je to pro nás bussines), ale většina odešla nebo odejde.

Je mi po tom sice hovno jak se to tu bude dělat, ale mrzí mě to co už jsem zdůrazňoval jinde ve smazaném tématu, že ti co sem pravidelně přispívají a radí a jezdí na srazy a znají se osobně nemají žádnou výhodu proti těm kteří se tu snaží dělat opravdu jen bussines a jinak je LR nezajímají.

Pro mě je to třeba skoro přímá konkurence LukassoXP alias Lukaso007 alias nenápadný současný Brutus66, kterého jsem nikdy neviděl a nečetl od něj žádný příspěvek nikde jinde než v bazaru.

Takže pokud to jinak nepůjde budu se chovat stejně jako on a inzerovat úplně všude a bez okolků. Stačí se podívat na jakýkoliv inzertní server a nejlepší je Sbazar. Ale když mu to trpí, tak to dělá dobře.

Jenže tady se takovým lidem bude zřejmě dařit. Protože kdo dodržuje pravidla tak je vlastně trestán za slušnost. :Ale fuuj:

Napsal jsem to sem protože témata ve kterých se to už probíralo jsou smazaná. :Ale fuuj:

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#63 Příspěvek od eliott » 26 úno 2011 21:44

Sláma Karel píše:No a ještě když jsme u toho mazání, tak mě někdo smazal celou důležitou tému tady v připomínkách, kde se rozpoutala bitva o nová (dnes už stará) pravidla.
K :dance
Když jsem před několika měsíci zjistil, že tohle téma zmizelo, tak jsem se pídil po tom kam a proč. LOW mi suše oznámil, že prostě uznal za vhodné to smazat a že se nemusí nikomu zpovídat. Pamatuju si to dodnes, jak jsem stál v kuchyni u okna a když jsem tohle slyšel, zůstal jsem tak jak opařený ještě několik minut civět z okna. Jak je možné, že tak důležité vlákno je smazáno bez jakéhokoli varování, nebo např. konzultace se zakladatelem vlákna :?:
Navrhoval bych, aby bylo zavedeno pravidlo, že před smazáním příspěvku z jiného důvodu než na žádost autora bude autor vyrozumněn a příspěvek smazán až po jeho souhlasu (samozřejmě pokud se do nějaké doby neozve, tak bez jeho souhlasu). Dále by mělo být takové téma na nějakou dobu označené aby se případně k vymazání mohl kdokoli vyjádřit.

Výše uvedený postup by se samozřejmě netýkal příspěvků v rozporu s pravidly, ty by naopak měly být mazány mnohem operativněji, protože smazat někomu inzerát po několika týdnech je trochu zbytečné a chybí ''výchovný efekt''.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2724
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#64 Příspěvek od masar » 26 úno 2011 21:53

Sláma Karel píše:No a ještě když jsme u toho mazání, tak mě někdo smazal celou důležitou tému tady v připomínkách, kde se rozpoutala bitva o nová (dnes už stará) pravidla.
K :dance
To bylo to, kde se řešilo když Mopadži s PavlemU založili svůj e-shop? Není to tak dlouho co jsem ho hledal a chtěl si ho přečíst...
Land Rover Discovery 2 Td5

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#65 Příspěvek od MadTom » 26 úno 2011 21:54

Patriku, dobrý nápad, ale ve vztahu na šetření práce všech zúčastněných bych začal tím zamknutím daného tématu. Je to méně práce, než někomu psát nějakou zprávu a potom hlídat, jestli včas odpověděl. Nežádoucí efekt by totiž mohl být přehlédnutí odpovědi, nebo jenom nepohlídání si termínu.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#66 Příspěvek od eliott » 26 úno 2011 21:59

MadTom píše:Patriku, dobrý nápad, ale ve vztahu na šetření práce všech zúčastněných bych začal tím zamknutím daného tématu. Je to méně práce, než někomu psát nějakou zprávu a potom hlídat, jestli včas odpověděl. Nežádoucí efekt by totiž mohl být přehlédnutí odpovědi, nebo jenom nepohlídání si termínu.
Myslíš zamknout a nemazat?
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
michal-7610
Příspěvky: 205
Registrován: 25 pro 2010 11:21
tel.: 603155250
Bydliště: Pilszcz/ PL

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#67 Příspěvek od michal-7610 » 26 úno 2011 22:01

To by asi nebylo to správné řešení.

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#68 Příspěvek od low » 26 úno 2011 22:03

tak mam tak nejak pocit, ze at udelam co udelam, vzdy je to spatne.

ono neco kritizovat je strasne jednoduche, ale rict jak to delat spravne, pripadne rict, tak ja to budu delat, to uz se tak casto nevidi.

byly tu napr vykriky jak zmenit design fora, ale jak se reklo, jak se to ma udelat a at se nekdo posnazi tak od te doby je ticho po pesine.

ad mazani: vznesl jsem dotaz na moderatory zda bylo v posledni dobe neco mopadzimu smazano a pry nebylo, ostatni viz vyse.

sekci archiv jsem se zabyval, ze by se tam presouvala temata, jen se musi technicky doladit, aby se to nezobrazovalo v listovani novych prispevku. nicmene to nepomuze tam, kde se maze jeden prispevek, ten presunout do archivu nejde

administrativne je slozite kazdy presun, mazani apod sdelovat via SZ kazdemu uzivateli.

pokud mate nekdo pocit, ze to dokazete delat lepe nez ja, tak se prosim prihlaste.

(mazani starsich inzeratu bylo tak jak se proklamovalo a delal to nakonec PavelU, cimz mu dekuji)

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#69 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 22:10

Ale Low já sem dávám nějaké podněty, ale asi se nehodí. Já bych to tu taky chtěl udělat přehlednější.
Ale to téma co bylo smazáno o těch prvních pravidlech si myslím, že bylo dost důležité a zásadní pro další vývoj až do současnosti.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
michal-7610
Příspěvky: 205
Registrován: 25 pro 2010 11:21
tel.: 603155250
Bydliště: Pilszcz/ PL

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#70 Příspěvek od michal-7610 » 26 úno 2011 22:11

A kdo se ted bude starat o bazar ?

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#71 Příspěvek od Dusan » 26 úno 2011 22:13

Me by se zase libilo, kdyby to mazani melo hlavu a patu..... proc tu treba porad je tema "..." od Pidibiho, ktery je naprosto k nicemu a podstatna temata se smazli, mozna to proto ze nebyly politicky pohodlna :-))))
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#72 Příspěvek od low » 26 úno 2011 22:18

Sláma Karel píše:Ale Low já sem dávám nějaké podněty, ale asi se nehodí. Já bych to tu taky chtěl udělat přehlednější.
Ale to téma co bylo smazáno o těch prvních pravidlech si myslím, že bylo dost důležité a zásadní pro další vývoj až do současnosti.

K :dance
tak je zrealizuj a pak hlidej dodrzovani.
ja jsem si to tehdy nemyslel, proto jsem ho smazal. (bylo to v dobe kdy se oteviraly nejake upravy a ja jsem potreboval aby ty nova temata (moderovani, promazani bazaru) byla transparentnejsi.
po bitve je kazdy general, kdyz vidim, jak zlou krev to dela i po takove dobe......
nicmene myslim, ze by slo neaktualni temata v teto sekci znacit jako archivovana ( z dnesniho pohledu se mne to zda jako rozumnejsi reseni).

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#73 Příspěvek od MadTom » 26 úno 2011 22:22

Patriku, myslím zamknout jak první věc. Smazat - k tomu se vyjadřovat nebudu, nevím. Jenom mi přišlo složité = pracné (a lidi nejsou jak píše LOW) řešit ke každému takovémuto tématu nějaké dotazy a hlídání, jestli a jaká přide odpověď.
Low - to že se lidi nehrnou, je možná i tím že neví, co by se po nich chtělo. A neví, co vlastně je pro chod fóra nutné. Ale to už jsem psal jinde. Já o tom mám představu jenom velmi matnou a to mě počítače z části živí, takže k nin mám docela blízko.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#74 Příspěvek od low » 26 úno 2011 22:22

Dusan píše:Me by se zase libilo, kdyby to mazani melo hlavu a patu..... proc tu treba porad je tema "..." od Pidibiho, ktery je naprosto k nicemu a podstatna temata se smazli, mozna to proto ze nebyly politicky pohodlna :-))))
ad tema ... zeptej se moderatora prislusne sekce
http://www.cestoffka.cz expedice po celém světě, offroadskola, firemni akce, eventmanagement http://www.offroadskola.cz

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#75 Příspěvek od Dusan » 26 úno 2011 22:29

Ty temata ktera mam namysli jsi mazal primo v sekci PRIPOMINKY A ZLEPSENI, kde moderujes jen ty.... a prave ty :-) protoze v cui bono mazani jsi prebornik :-)
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#76 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 22:55

Dusan píše:Me by se zase libilo, kdyby to mazani melo hlavu a patu..... proc tu treba porad je tema "..." od Pidibiho, ktery je naprosto k nicemu a podstatna temata se smazli, mozna to proto ze nebyly politicky pohodlna :-))))
No mě se líbí, že je to tu téma od Pidibiho, aspoň částečně se dá dohledat co byl (a je) zač.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#77 Příspěvek od stan » 26 úno 2011 22:57

Sláma Karel píše:
Dusan píše:Me by se zase libilo, kdyby to mazani melo hlavu a patu..... proc tu treba porad je tema "..." od Pidibiho, ktery je naprosto k nicemu a podstatna temata se smazli, mozna to proto ze nebyly politicky pohodlna :-))))
No mě se líbí, že je to tu téma od Pidibiho, aspoň částečně se dá dohledat co byl (a je) zač.

K :dance
no priznam se, že na jeho příkladu je vidět, že by možná nebylo na škodu, kdyby si uživatelé nemohli měnit příspěvky... Takto jsou teď všude ...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#78 Příspěvek od Sláma Karel » 26 úno 2011 22:58

low píše:
Sláma Karel píše:Ale Low já sem dávám nějaké podněty, ale asi se nehodí. Já bych to tu taky chtěl udělat přehlednější.
Ale to téma co bylo smazáno o těch prvních pravidlech si myslím, že bylo dost důležité a zásadní pro další vývoj až do současnosti.

K :dance
tak je zrealizuj a pak hlidej dodrzovani.
ja jsem si to tehdy nemyslel, proto jsem ho smazal. (bylo to v dobe kdy se oteviraly nejake upravy a ja jsem potreboval aby ty nova temata (moderovani, promazani bazaru) byla transparentnejsi.
po bitve je kazdy general, kdyz vidim, jak zlou krev to dela i po takove dobe......
nicmene myslim, ze by slo neaktualni temata v teto sekci znacit jako archivovana ( z dnesniho pohledu se mne to zda jako rozumnejsi reseni).
Dlouhá odpověď http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 11&t=13528" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:

K :dance
Naposledy upravil(a) Sláma Karel dne 27 úno 2011 09:21, celkem upraveno 1 x.
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#79 Příspěvek od Dusan » 27 úno 2011 00:08

Jeste k mazani, kdyz uz sem PavelU nechodi, nechces lowe si trosku pomazat tady, at je to k uzitku

http://landroverforum.klape.cz/forum/viewforum.php?f=22" onclick="window.open(this.href);return false;

:-P

je tam toho celkem dost ke smazani. :ty jeden...:
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Mazani jednotlivych prispevku

#80 Příspěvek od Acon » 27 úno 2011 09:16

stan píše:
Sláma Karel píše:
No mě se líbí, že je to tu téma od Pidibiho, aspoň částečně se dá dohledat co byl (a je) zač.

K :dance
no priznam se, že na jeho příkladu je vidět, že by možná nebylo na škodu, kdyby si uživatelé nemohli měnit příspěvky... Takto jsou teď všude ...
To je jeden človek. Zatrhnúť editáciu vlastných príspevkov bude mať zmysel vtedy,ak sato tu stane pravidlom a témy stratia význam. Našťastie sme tu všetci duševne ako-tak OK, takže by som tu také veci nezavádzal.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Odpovědět