Auto JASE Nová Paka

D, TD, TDI, TD5
Odpovědět
Zpráva
Autor
Farmář

Auto JASE Nová Paka

#1 Příspěvek od Farmář » 26 led 2007 21:11

Máte někdo prosím zkušenosti s Auto Jase z Nové Paky? Má tam docela výběr jetých Defíků. Jenže… Při koupi svého posledního auta (teda úplně jiné kategorie) jsem se nechal napálit, ačkoliv jsem výběru a shánění informací dal poměrně dost času a najezdil dost kilometrů. Prostě klasika auto z Německa a stočenej tachometr, zfalšované zápisy v servisce… No teď si pohrávám s myšlenkou splnit si svůj sen a pořídit si Defendra 110. Nebo je lepší si auto dovézt sám z Německa?

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5087
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

#3 Příspěvek od DanoDEF » 26 led 2007 21:17

císař píše:Doporučuji právě od nich mám defika 90 .Velice seriozní jednání a rychlá domluva.Můj názor doporučuji co se týče jednání. :shock:
aj mne sa pacila ponuka auto Jase....no bohuzial neulahodili mi ceny
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto JASE Nová Paka

#4 Příspěvek od Admin » 28 led 2007 09:51

Farmář píše:.... jsem se nechal napálit, ačkoliv jsem výběru a shánění informací dal poměrně dost času a najezdil dost kilometrů. Prostě klasika auto z Německa a stočenej tachometr, zfalšované zápisy v servisce…
Jo to umí docela dobře.
Jestli chceš Defíka, tak opravdu najít si ho někde venku. Vidíš co kupuješ. Já osobně bych si v českém autobazaru už auto nekoupil. To si ho raději dovezu z německa, a opravím.

porosil

AUTOJASE

#5 Příspěvek od porosil » 12 črc 2007 21:28

bACHA NA NĚ ZKUŠENOSTIMÉ S KOUPÍ TERE'NÁKUHODNĚ ZLÉ,ZKUŠENOSTIKAMARÁDA S KOUPÍ JEŠTĚHORŠÍ,NEJDŘIVE JEDNÁNÍ :P A PAK :twisted:

porosil

JASE

#6 Příspěvek od porosil » 12 črc 2007 21:36

JO A JEŠTĚ ..VŠENECHAT OVEŘIT V SERVISU A SMLOUVU U PRÁVNÍKA VARUJI!!!!!!!!

Uživatelský avatar
zbynek
Příspěvky: 822
Registrován: 01 bře 2007 21:00
tel.: 724258113
auto: DII 99
Bydliště: Děčín Czech Republik
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od zbynek » 12 črc 2007 21:42

Teda Porsil...... Tohle se opravdu nedá číst. Brrrr. Nejsem žádný lingvista, ale tohle je síla. Možná jsem to nepochopil.
Všechno má svůj čas........

Uživatelský avatar
Kangaroo
Příspěvky: 703
Registrován: 18 led 2007 18:18

#8 Příspěvek od Kangaroo » 12 črc 2007 22:42

Určitě si dojeď do Německa. V Jase jsem vybíral 3 auta a ani jedno nakonec nekoupil a dojel si pro něj do Německa. V Jase potřebují levně koupit a dráž prodat jinak by to nemělo cenu (případně opravit bouračku).
Takže v Německu určitě levnější. Musím uznat, že jednání bylo celkem solidní a pokud šlo o opravenou bouračku hlásily to a nechali mě kouknout i na auto před opravou a v průběhu opravy.

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od eliott » 13 črc 2007 09:25

V Čechách koupit auto = sebevražda. Za stejné peníze venku koupíš úplně jinou kvalitu. A nekoukej na rok výroby, jako většina buranů, ale soustřeď se na historii a stav auta. Vím o čem mluvím...

Sam

#10 Příspěvek od Sam » 13 črc 2007 13:34

eliott píše:V Čechách koupit auto = sebevražda....
Taky jsem koupil v Čechách auto po staříkovi z Německa co s ním vůbec nejezdil... :roll: :evil: :evil: :evil: Bylo to naposled .......

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hunter » 13 črc 2007 14:31

Jak pise Sam, to jsou ty zarucene informace, jako ma to malo najeto - treba 43Tkm, jezdil v tom jenom stary pan po meste, v terenu urcite nejezdene, zadna koroze... Po pul roce jezdeni se zacnou objevovat puchyre na laku, zacne se hlasit motor, a kdo vi, co jeste :roll: A to stari, uz se tu nekde probiralo, dulezity je SKUTECNY stav kilometru. To mluvi za vse, a samozrejme servisni historie. Ale vse je dnes problem, ono se to uz falsuje i venku :evil:
Free Td4 2004 HSE automat

Uživatelský avatar
Martin_H
Příspěvky: 526
Registrován: 19 led 2007 12:35
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Martin_H » 13 črc 2007 16:51

Sam píše: Taky jsem koupil v Čechách auto po staříkovi z Německa co s ním vůbec nejezdil... :roll: :evil: :evil: :evil: Bylo to naposled .......
Tak mám pocit, že se do čech vozí pouze po německých stařících. Neznám auto Jase, ale zkusili jste kupovat někdy auto na Libeňském ostrově, třeba u mašína ? To sou věci :twisted:

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od eliott » 14 črc 2007 09:34


Sam

#14 Příspěvek od Sam » 17 črc 2007 16:34

Sam píše:..... koupil v Čechách auto po staříkovi z Německa .......

No a pak jsem koupil v UK Disko na ND. Kupoval jsem ji kvůli převodovce po repasi a ND. Nakonec měla po repasi i motor (najeto pár stovek mil), novou spojku, ložiska, předky ........atd 8) Ale na předních poloosách byly obráceně daná gufera :shock: Nikdo není dokonalý....


Takže rada na závěr: Kdybych si měl kupovat dalšího LR. Tak z UK a případně předělat na řízení vlevo.

Josef
Příspěvky: 254
Registrován: 30 kvě 2007 09:31
tel.: 605235192
auto: L322, Def110,Disco 2
Bydliště: Krakonošovo... Stred
Kontaktovat uživatele:

zase me nezklamali

#15 Příspěvek od Josef » 31 srp 2007 18:26

tak jsem byl v auto jase jiz po pate a chlapci me nezklamali.......trikrat jsem se tam byl v minulosti podivat na diskoky pro sve kamarady, no nepovazuji se za vsevedce a vseumela, ale land rovery me zajimaji jako konicek docela dlouho a nejakeho jsem jiz videl a nejakeho jsem jiz spravoval a to nescetnekrat, tak si myslim, ze trosicku o nich neco malo vim, no a sem tam me my kamaradi poslou abych se jim mrknul na auto ktere chteji koupit. Tak jsem vyrazil se podivat na nebourane auta v auto jase, no po nekolika minutach jsem vzdycky na kazdem nebouranem aute nasel cast , ktera byla bourana a to nekdy i vice nez mene, nebo ze tam chybeli nejake casti, ktere dle obsluhy jsou velmi levne - za par korun - treba tlumici gumova podlozka do kufru, po nekolika ukazkach uznali ze bourane bylo, ale dal bylo inzerovano ze nebylo. No tez nebylo koupenou mymi prateli. Pak jsem se tam ze zvedavosti stavil s jednou diskoskou TD5 r.v. 99 a jednim defikem TD5 r.v. 2001, kolik by mi za ne dali, tak za diskosku v dobrem stavu pred rokem a pul mi nabidli 200 tisic, ze je to neprodejna barva - svetle zelena, kupodivu prodejna byla a to velmi rychle kdyz jsem to nabidl na webu. Dneska jsem tam byl s bilym defikem ve velmi peknem stavu s novou stk na papirech a bylo mi receno ze takova auta vozi za 280 tisic, zakolik pak kupuji r.v. 1998? no tak jim jen poprat hodne stesti do dalsich dobrych nebouranych nakupu a jejich prodeju, ze na nich pak jsou schopni vydelat vice nez sto tisic na aute ....jo zlata auta z Anglie od Eliotta....

kokoska.jan

RE : Krakonošovo - Bílý Defender

#16 Příspěvek od kokoska.jan » 04 říj 2007 17:03

Pokud se mohu vyjádřit k panu z Krakonošova jeho bílý 90 Defender ve stavu jakém ho předvedl, to by nekoupil nikdo - rezavé plechové disky atd. ten stav příšerný, když dokáže jen kritizovat, ale chápu ho pokud mu někdo nevyjde vstříc s jeho odjetým Defikem, může okolo sebe kopat ... Já mám od tam již druhého ve firmě jsem spokojený, a chlapy chápu, nebudou brát zárukuza takové auto na kterém aby bylo v pořádku byla práce ještě na dlouho za dlouhý peníze ... jeho názory o výdělku sto tisíc na uatě jsou bláboly, každý když se koukne co mají v SRN či jinde za auta a jaké jsou ceny a stav, jistě uzná, že se takový výdělek ani nedá udělat ...

Josef
Příspěvky: 254
Registrován: 30 kvě 2007 09:31
tel.: 605235192
auto: L322, Def110,Disco 2
Bydliště: Krakonošovo... Stred
Kontaktovat uživatele:

auto jase

#17 Příspěvek od Josef » 04 říj 2007 21:35

No nevim kdy a jak jste videl meho bileho defika a jak dopodrobna jste si ho prohledl a odjeteho?asi jste videl jineho a jelikoz ho videli zblizka pouze 4 lide a to jeden z autojase - ktery ho omrkl jen na par sekund, jeden kamarad,jeden slovak a jeste jeden pan od Liberce, a rezave disky? bohuzel jste se asi spletl, disky byly obrousene a nastrikane na cerno a rezate tudiz nejsou. nejste nahodou z te firmy??? Slovensky moc nemluvite, muj kamarad asi taky nejste, na toho pana od Liberce nevypadate, jenz jsem s nim v kontaktu. Ja zbytečně věci nekritizuji, a rozhodne si nevymyšlím, jak někteří prodejci.... I tak, je to muj nazor a stojím si za ním, neb jsem tu zkusenost mel a vy mužete mít svůj a též ho mate a je na ostatních o čem se přesvědčí ostatní, ale už jsem se setkal s velmi podobným nazorem na tuto firmu i od jiných lidí, jen je nepublikovali. Veřím že kritizovat jakoukoilv firmu je neprijemne hlavne pro lidi z te firmy a jeste k tomu kdyz administrator tohoto fora je u ni zamestnan, takze by to nemuselo byt ani pusteno do eteru, avsak toho si na druhou stranu cenim, ze nemaze prispevky ikdyz jsou proti "jeho" firme. A vezmu-li v potaz ze se v nemecku se stestim da koupit slusne nabourany defik kolem sta tisic a v pripade nakupu nahradnich dilu treba v anglii, tak se oprava az na tak velke castky nevysplha, ja nemam nic proti tomu , kdyz clovek vydelava penize, ale nelibi se mi jednani nekterych zamestancu teto firmy a hlavne kdyz si vymysli, bud ze to nebylo bourane, nebo ze by se to neprodalo kvuli barve a tim cenu muzu nabidnout o stopadesat tisic mene nez by ho oni sami prodavali a nasledne vychvalovali, jak se v nem vozil stary pan ....

Uživatelský avatar
večerníček
Příspěvky: 35
Registrován: 07 říj 2007 08:31
Bydliště: Skoromorava

#18 Příspěvek od večerníček » 07 říj 2007 10:23

Pěknou neděli všem ,Admine děkuji moc za pomoc s mazlíčkem a zdravím kluky v Nové Pace, nemá to chybu.Vzkaz,že slivovička je již vypálená a stavíme se.Kolegové tam už byli pro autíčko,slivovičku nechali doma,ale fotili jako reportéři ,mně nechali doma makat.Pusu mi zacpali fotkama.To mně štve,mám špatný den i dnes musím makat a vy si spíte., :twisted: defíček je jinak rodinný mazlíček, na práci i na potěchu.Ahojki ,musím budovat cestičku pro karkulku .
večerníček

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Admin » 09 říj 2007 19:40

večerníček píše:Pěknou neděli všem ,Admine děkuji moc za pomoc s mazlíčkem a zdravím kluky v Nové Pace, nemá to chybu.Vzkaz,že slivovička je již vypálená a stavíme se.Kolegové tam už byli pro autíčko,slivovičku nechali doma,ale fotili jako reportéři ,mně nechali doma makat.Pusu mi zacpali fotkama.To mně štve,mám špatný den i dnes musím makat a vy si spíte., :twisted: defíček je jinak rodinný mazlíček, na práci i na potěchu.Ahojki ,musím budovat cestičku pro karkulku .
Díky za zprávu, tak ať Defík slouží a hodně najetých k?lometrů :wink:

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Služby

#20 Příspěvek od MOPADŽI » 13 říj 2007 22:38

Ja mám pouze kladnou zkušenost :lol: Takže kluky chválím :mrgreen: Admin je ochotný a je v obraze, rozumí tomu co dělá a to je dobře. :!: Prostě i zde o Auto Jase zřejmě platí: "Není na světě člověk ten, aby se zalíbil a zavděčil lidem všem"... Přeberte si to každý jak chcete :D :D :D
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Odpovědět