Ake pneu def 130 plošina?

D, TD, TDI, TD5
Zpráva
Autor
kubo
Příspěvky: 32
Registrován: 25 led 2017 19:59
tel.: +
auto: defender 130
Bydliště: TpH

Re: Ake pneu def 130 plošina?

#21 Příspěvek od kubo » 10 úno 2017 22:22

Ked myslíš v barci na lavo jak zvyknu merat tak tam su ojebovaci aspon co sme videli na firemných autách ešte pokial sme ich tam davali servisovat

Uživatelský avatar
dodooff
Příspěvky: 219
Registrován: 22 úno 2011 21:39
tel.: +421 915 965 965
auto: SII, Def, LR4, HZJ76
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake pneu def 130 plošina?

#22 Příspěvek od dodooff » 13 úno 2017 23:05

kubo píše: 10 úno 2017 22:22 Ked myslíš v barci na lavo jak zvyknu merat tak tam su ojebovaci aspon co sme videli na firemných autách ešte pokial sme ich tam davali servisovat
Neda mi nereagovat a dokonca premyslal som obdobnym urazlivym sposobom. Ale nie. Toto forum s tymito chalanmi od pociatku obdivujem ako jedno z mala for, kde sa neuraza a prave naopak, vzdy velmi radi pomozu. Preto ja to nebudem dehonestovat, prave naopak a vyzdvihnem kvalitu. Co sa teba Kubo tyka, tak od prveho prispevku pouzivas slova, doporucili mi, v dalsom vraveli mi, a vzaverecnom prispevku, videli SME na firemnych autach. Tak ja ta prosim o vyjadrenie vlastneho nazoru ako ked si si vsimol, vacsina ktora pomaha ma vlastne skusenosti s vlastnym názorom a nie kde co pocul. Co sa tyka firemnych aut. Predpokladam, ze si bol pripadne si zamestnancom firmy. Preto si dovolim pochybovat o tvojej kompetentnosti posudzovat sposob opravy, vysku opravy a procesi ktore s tym suvisia. Predsa si alebo bol si len zamestnanec bez moznosti rozhodovat. V barci servisujem s chlapcami uz sedem rokov, servisujeme kvanta firiem a fyzických osob. S rovnakym osadenim uz skoro devat rokov. Mame projekty o ktorych mnohi len snivaju. Mne staci takato referencia, praca ktora ostala za nami a som fakt spokojny a hrdy na nas servis, ale hlavne chlapcov. Na zaver Kubo ta poprosim, prezentuj vlastnu skusenost a hlavne vlastny nazor. Nie kde co si pocul. Ja ti prajem vela zdaru. Dodo

kubo
Příspěvky: 32
Registrován: 25 led 2017 19:59
tel.: +
auto: defender 130
Bydliště: TpH

Re: Ake pneu def 130 plošina?

#23 Příspěvek od kubo » 16 úno 2017 21:25

Ano dodo maš pravdu ja som majitelom defendra cca rok a do servisu sa nerozumiem aboslutne max vymenit olej filtre a nejake mališkosti .....ešte som naštasie nemal taky problem s ktorym by som musel vyhladat nejaky odborny servis a zatial len prijimam informacie co kde kto a jak a ked prišlo od vas auto tak mi naši “mechanci” hovorili pozri ževraj stym bolo daco robene a so šrubami ani pohnute nebolo....či trebalo či nie tak to fakt nemam ani šajnu lebo ja som stoho jelen a kedže som nikde ešte auto nemal tak nemam vlastny nazor len s počutia co kde zachytim no nikdy nehovor nikdy možna raz zavitam aj k vam a budem spokojny...čas ukaže...nech sa dari

Uživatelský avatar
dodooff
Příspěvky: 219
Registrován: 22 úno 2011 21:39
tel.: +421 915 965 965
auto: SII, Def, LR4, HZJ76
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake pneu def 130 plošina?

#24 Příspěvek od dodooff » 17 úno 2017 21:43

Som rád Kubo, že si to takto zobral. Prajem ti, aby si nikdy nemusel navštevovať autoservis so svojim Defíkom a myslím to fakt v dobrom. Preto že, Land rover si zaslúži dve veci a to, majiteľa ktorý k nemu pristupuje srdcom a servis ktorý ho opravuje srdcom, ale hlavne s rozumom.
Zdar...

Odpovědět