CZECH LAND ROVER FORUM

Pro příznivce této anglické značky
Právě je pon led 16, 2017 18:18

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 62 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rychlo dotazy
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2017 20:26 

Citace:
Čurbes v něm není žádný měl jsem ho venku takže myslím že bude vpohodě. díra tam je ta origo tak snad by měla být dost veliká, nemám tam žádný kryt.
u td5 mam ovladni spojene mimo reostat jeste s lankem ktere ovlada jeste jednu klapku v topeni ktere ( to je ale pouze odhad ) bude uzavirat pristup vzduchu. nemel jsem rozebrane ale ... kdyz jsem ovladani presunul do uplne vypnuto pak a) se mne zdalo ze prestalo proudit z vydechu b) lanko spojene s ovladanim musi mit spravnou smycku aby otvirani bylo funkcni. jinak klapa byla porad zavrena. od te doby nedavam ovladani ventilatoru do minimalni polohy protoze vim ze prijdu o "smycku" a musim vlezt pod panel pristroju abych lanko dal do spravneho tvaru. tak zkus zde.. pokud shodne s td5

Předmět příspěvku: Re: Rychlo dotazy
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2017 20:37 

tel.: 775 173 983
auto: DEF-98+D2-00=2xTD5
já tu páčku s topenim nemám spojenou vubec nastavování se provádí při zvednuté kapotě přímo na topení, je to nejsnazší a zkušený jezdec před vzletem jistě ví, jakou polohu zvolit :-) minimálně jestli je zrovna léto nebo zima se dá odhadnout nic přesnějšího stejně na defovi nemá cenu řešit.

ted to teprv ctu poradne, ze ti nezlobi teplo vs. zima, ale ze ti to nefuni, to asi nezbude, nez zkontrolovat cestu vzduchu, jestli to neni nekde rozesazene, je to demontazne asi nejotravnejsi prostor na celem aute - paluboffka.

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 62 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4

Všechny časy jsou v UTC+01:00