Koupě Defendera 110 TD5

D, TD, TDI, TD5
Zpráva
Autor
Fílias
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2015 10:47

Koupě Defendera 110 TD5

#1 Příspěvek od Fílias » 15 bře 2015 11:00

Ahoj, vím, že to tu bylo už vícekrát probíráno, tak prosím o trpělivost se mnou. Většina diskuzí (téměř všechny mám přečtené) je už staršího data, tak bych se chtěl zeptat jak je to s odstupem času. Abych nastínil situaci chystáme se koupit Defíka do stavební firmy, nečeká ho nijak náročný terén, spíše vožení dělníků a tahání nákladu. Na defíka sázíme z toho důvodu, že je obecně považován za TÉMĚŘ nezničitelného pracanta. Tak se chci zeptat jak je to se spolehlivostí TD5ek, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Zároveň bych se chtěl zeptat, jestli tu není nějaký zkušený Defíkař z Prahy, který by byl ochotný se při případné koupit jet se mnou na auto/a podívat a posoudit jejich stav :wink:

Uživatelský avatar
manjana
Příspěvky: 399
Registrován: 26 říj 2014 12:43
tel.: 737807393
auto: DI, DII, DIII
Bydliště: Mělník

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#2 Příspěvek od manjana » 15 bře 2015 19:27

Ahoj, klidne s tebou zajedem. V Praze jsme celkem casto. Muzem vzit diagnostiku :mrgreen:
Land Rover servis
737 807 393

Be strong, be happy, be merry land rover

merrylandrover@gmail.com
Diagnostika LYNX, Hawkeye Pro, Delphi

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7823
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#3 Příspěvek od Sláma Karel » 15 bře 2015 20:03

Já tam mám jednoho Defíka na prodej, který by ti mohl asi vyhovovat.
Má najeto 140tis km. Je po jednom členovy tady z fora, který ho měl skoro od nova, takže ty km sedí.
Je 9 ti místný, což by pro tebe byla asi výhoda. Karoserie je taková poškrábaná, jezdil i v terénu.
Mechanicky bych řekl, že ve velmi dobrém stavu. Mám mnoho doplňků, kvůli kterým jsem ho koupil já a chci si z nějaké nechat, protože jsou dost speciální a některé by tam po dohodě mohly zůstat.
Pokud by tě to zajímalo, tak můžeme dát podrobnější řeč.
Je kousek od Prahy u mě.

A můžeme ho spolu samozřejmě projet a i píchnout na diagnostiku :mrgreen:

K :dance
Přílohy
DSC_1053.jpg
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Fílias
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2015 10:47

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#4 Příspěvek od Fílias » 16 bře 2015 10:16

manjana: To by bylo super, pošleš mi pak na sebe kdyžtak nějaký kontakt?

Sláma Karel: No vypadá, že už má něco za sebou. Po tom, co jsem tady četl na fóru názory členů, tak varovali před auty, které jezdily převážně terén, protože je pravděpodobné, že bude zhuntovaný motor. Co je to za rok výroby a představa o ceně? Předpokládám, že je to TD5ka.

Jinak jaké jsou vaše názory na motor TD5? Co jsem četl, tak ve většině dost rozporuplné.. Neptám se na tolik probíraný průběh krouťáku, jako spíš na spolehlivost. O tu mi jde nejvíce...

Máme vybrané 2 kousky, které se nám líbí. Jsou to tyhle 2:

http://www.sauto.cz/osobni/detail/land- ... oFrom=list
http://www.sauto.cz/osobni/detail/land- ... oFrom=list

Nebyl jste se čirou náhodou na nich někdo podívat? A je ta cena adekvátní? Favorit je ten zelenej ;)

Uživatelský avatar
manjana
Příspěvky: 399
Registrován: 26 říj 2014 12:43
tel.: 737807393
auto: DI, DII, DIII
Bydliště: Mělník

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#5 Příspěvek od manjana » 16 bře 2015 10:31

Kdyz se o to staras jak mas a pravidelne menis oleje a tak, tak neni zadny problem.
Land Rover servis
737 807 393

Be strong, be happy, be merry land rover

merrylandrover@gmail.com
Diagnostika LYNX, Hawkeye Pro, Delphi

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6482
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#6 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 16 bře 2015 11:13

Ty dva odkazy, cos dal mají spolecneho predevsim prodejce, myslim, ze jsem ta auta videl obe, jedno urcite pred cca rokem. kdyz tady napisu svuj nazor (znovu), tak mi brzo nekdo rozbije drzku -za sebe bych je nedoporucil.
Myslim, ze jestli je ve voze neco, co netrpi jizdou v terenu, tak je to motor.

Nema cenu hodnotit motor TD5 nejak obecne. Je potreba hodnotit motor td5 a jeho uzivatele, pristup a naroky, jako spolecny celek. Ten motor muze byt pro nekoho prokleti a pro nekoho odmena.
Asi vic bych ti rekl po tel, ale dneska urcite nee, muzem si zavolat zitra. hanys
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Fílias
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2015 10:47

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#7 Příspěvek od Fílias » 16 bře 2015 12:16

Hanys a Káča: To by bylo fajn, nerad bych pořídil nějakou past.. Kdyžtak moje číslo je 776 55 33 11, stačí napsat zprávu a zavolám zpět.

Na těch autech mě hlavně zaujalo, že mají být po 1. majiteli se serviskou z Německa, tak jsem si říkal, že by historie mohla být poměrně snadno dohledatelná. S prověřením Cebií nebo něčím obdobným vůbec váhat nebudu, chci mít o kupovaném autě jasno...

Co se týče koroze rámu a oxidace hliníkových plechů vypadají taky celkem zdravě, ale foťák dokáže lecos skrýt.

STANO
Příspěvky: 59
Registrován: 27 črc 2010 15:08
tel.: 00421904398619
auto: Defender 110 Td5
Bydliště: Stará Bystrica

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#8 Příspěvek od STANO » 16 bře 2015 13:16

Volaj :dance .S Karlom S.je super dohoda

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6482
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#9 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 16 bře 2015 13:21

Ta auta mají za sebou zkrášlovací kůru. Kdyby jejich stav šel od nového k současnému plynule, bylo by to ok. Ale troufám si říci, že v německu byly na spodním okraji stavu i ceny a u nás se je podařilo vylepšit - a to především pro foťák. Neříkám, že jsou to nějaké uplné mrtvoly, ale tak lákavě jak na fotkách, ve skutečnosti nevypadají.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
mr-tomas
Příspěvky: 2458
Registrován: 10 čer 2012 23:45
auto: Def 110 300Tdi
Bydliště: Praha 10

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#10 Příspěvek od mr-tomas » 16 bře 2015 13:51

Taky jsem koupil pěkné auto z Německa v bazaru v Čechách. A jak mi pěkně po roce rozkvetlo do krásy. :grin:
O stočeném tachometru nemluvě. Prostě nevěř tomu co vidíš na fotkách a už vůbec nevěř bazarníkům. Pokud si pro to auto do Německa nezajedeš sám a nekoupíš ho přímo od prvního majitele, tak nejspíš koupíš nakašírovanou předraženou šunku. :wink:
Deformační zóna Defendera je vozidlo stojící před ním.

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6482
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#11 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 16 bře 2015 13:59

taky je to celé dost otázka rozpočtu, ale jestli ti přicházejí v úvahu ty dva odkazy, tak je v podstatě daná cenová relace kolem 250 - a to už se dá koupit slušný def td5, myslim. když má někdo na defa 150, tak se mu v podstatě poradit nedá, při 250 má cenu vybírat.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#12 Příspěvek od cyril » 16 bře 2015 14:11

Osobně si myslím, že kdybys koupil tohle, viewtopic.php?f=4&t=26899 tak neprohloupíš. Přivezl jsem ho sám, i se serviskou od statkáře z bavorska a v česku na něm Lochy udělal docela dost práce. Rozdíl mezi TD5 nebo 300 tdi ve spolehlivosti nemá cenu řešit. Spíš cenu dílů, které jsou na Tdi za pětinu. Minulý týden jsme řešili opravu na motoru Tdi - prasklý vodící hřídel ventilů, oprava za 2800,- včetně nových dílů a práce. Zároveň máme na dvoře dvě auta s kleklým motorem Td5. Disco2 - klasika, povolený šroub olejové pumpy - zadřená klika, písty, válce a td...pán už je (jen) v použitých dílech na 30k. Druhé auto Defender Td5 - příčina - prasklá hadice chladiče, důsledek - prasklá hlava. Mimoto jsme při preventivním sundání olejové vany, abychom zalepili onen nepovedený šroub olejové pumpy zjistili, že je vydřená klika - vypadl na nás půlměsíc/podložka axiální vůle kliky. Takže oprava kliky a oprava/výměna hlavy. Cena použitých dílů do teď asi 35.000,-. To samé by se u Tdi nestalo. A kdyby ano, díly by stály zlomek ceny toho, co na Td5.
Přílohy
IMG_4395.jpg
IMG_4395.jpg (138.03 KiB) Zobrazeno 6884 x
IMG_4344.jpg
IMG_4344.jpg (130.98 KiB) Zobrazeno 6884 x
IMG_4323.jpg
IMG_4323.jpg (110.63 KiB) Zobrazeno 6884 x
IMG_4304.jpg
IMG_4304.jpg (113.95 KiB) Zobrazeno 6884 x
IMG_4298.jpg
IMG_4298.jpg (121.26 KiB) Zobrazeno 6884 x

MadTom
Příspěvky: 14938
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#13 Příspěvek od MadTom » 16 bře 2015 15:46

Defa jsem si koupil před dvěma lety - TD5ku, za asi dobré peníze, s tím, že těch víc než 100 000Kč o které byl levnější než ostatní v nabídce padne na korozi a základní opravy a údržbu - tedy konkrétně rám, dveře a stěnu mezi kabinou a motorem. Ono totiž pokud to už někdo neudělal, tak se to bude muset udělat s pravděpodobností hraničící s jistotou. A zrovna mezistěna mezi motorem a kabinou je na rozborku půlky auta, což u Defa zrovna jde. Zbytek stavu už je o nájezdu kilometrů a údržbě, ale ta koroze je prostě o letech a případně o dodatečném ošetření, které to auto z výroby prostě nemělo.
Problém s tím mají i auta podstatně mladší.

Co se týče motoru - srovnávat to nebudu, přehled o cenách dílů nemám, zatím jsem to nepotřeboval. Každopádně je tu výhoda, že ty díly prostě jsou sehnatelné. Horší je to s dostupností kvalitního servisu - těch aut tu moc není a běžněj servis je nezná.

Nicméně, než si takového docela specifické auto koupíte na práci, tak si ujasněte, na co má vlastně být - s autem s pohonem 4x4 totiž zapadnete taky, akorát pro traktor je to podstatně delší cesta. Jestli by vám stejnou nebo lepší službu neudělala třeba 4x4 dodávka. Minimálně za silnici totiž bude o kus lepší. Nebo 4x4 pickup. A nejlépe si to u někoho zkuste - to auto je hodně odlišné od zbytku dnešní automobilové produkce.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6482
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#14 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 16 bře 2015 16:11

zatim bych souhlasil se vsim zde uvedenym, akorat nevim, proc cyril ma v pouzitych dilech na opravu motoru td5 30 tisic korun, kdyz se da za takovy penize koupit prevrhnutá diskovera2, tedy bych rekl, ze je to cena minimalne za cely motor. Ale to uz se dostavame k pristupu, jestli, kdyz se ti neco posere, budes resit opravu tak, ze budes necoio shanet, nebo to das do nejblizsiho servisu s tim at je to za dva dny. Jestli u pridrenyho motrou vemes jinej, kterej aspon jede, nebo na nem stejne udelas par veci , nez ho vubec das do auta....
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#15 Příspěvek od cyril » 16 bře 2015 16:41

Hanys_a_Kaca píše:zatim bych souhlasil se vsim zde uvedenym, akorat nevim, proc cyril ma v pouzitych dilech na opravu motoru td5 30 tisic korun, kdyz se da za takovy penize koupit prevrhnutá diskovera2, tedy bych rekl, ze je to cena minimalne za cely motor. Ale to uz se dostavame k pristupu, jestli, kdyz se ti neco posere, budes resit opravu tak, ze budes necoio shanet, nebo to das do nejblizsiho servisu s tim at je to za dva dny. Jestli u pridrenyho motrou vemes jinej, kterej aspon jede, nebo na nem stejne udelas par veci , nez ho vubec das do auta....
Co vím, tak použitej motor nikdo neměl. Pešlík chtěl za 100% dobrej 35k, Karel :ninja mu prodal nějakej za desítku - takovej bez záruky, nakonec se zdá, že je asi mrazem prasklej blok nebo hlava, nebo oboje. Neděláme mu to my, jako servis. Je to kamarádovo auto a on si to u nás dělá sám, svépomocí a zadarmo. A při té příležitosti už dělá i věci, který před tím nebyly vidět. Jde to mimo mě, jediný co vnímám, že mi zabírá místo a dělá bordel na dvoře. :Ja blb:
Převrácený auto na motor sháněl, ale protože potřebuje Diskárnu na práci a to nejlíp hned, je v pasti a musel nakoupit co bylo. Ani nevím, jestli bych si osobně kupoval motor z převrácenýho auta, protože to může být z bláta do louže. Nikdo neví, jak dlouho takový auto bez mazání vrčelo. V každým případě sorry za zasírání vlákna.
A teď k tématu.
Co napsal Madtom o tom, ať si defíka nejdřív vyzkoušíš, je pravda. Abys potom nebyl zklamanej. je to hodně specifický auto. Jedni ho milujou :heart , druzí nenávidí :broken .

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7823
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#16 Příspěvek od Sláma Karel » 16 bře 2015 18:09

Tak já ho taky můžu nechat nakytovat (nějak výrazně zmačkaný není, jen pp blatník (ten k tomu mám a budu ho měnit) na to stačí lakýra bez klempíře) a dám mu nový lak. Bude vypadat fantasticky a vyjde také na nějakých 250tis i s tím nový lakem.

Ten motor je zrovna na tom autě to nejlepší, za ten bych dal ruku do ohně. Ten jde úplně hladce a krásně pravidelně v celém rozsahu otáček. Převodovky jsou obě po GO, Alešovi se zdálo, že mají moc velké vůle. Podle mě to byly zcela normální vůle, Aleš je trochu perfekcionalista v těchto věcech. Vím že se o to auto opravdu staral a dost do něj investoval.
Hlavně tohle auto (rv 2000) je v Čechách od 21.2.2002 (příhlášeno na dovozce) a od 28.8.2002 ho měl Aleš až do teď. Takže se o něm všechno ví skoro 13let.
To auto tady zná velmi dobře spousta lidí a i Aleš je členem fora (Hokulia)
A ještě na tom autě zůstanou nějaké ty doplňky, třeba jako ten přední nárazník s navijákem (jiným než na foto), zahrádka, žebřík, šnorchl. Bude na něm i nějaký podvozek +2 palce a elektrony.
Další výhodou jsou ty místa k sezení 5+4. Takže 9.

Ale to je jedno. Už na něj volali tři lidi a to ho ještě ani neinzeruju. :mrgreen:


Jinak co se týká tohohle Defíka od Lochyho viewtopic.php?f=4&t=26899 . Tak naprosto souhlasím s Cyrilem, že to je opravdu dobrá nabídka. Dost dobře nechápu, že ten Defík není ještě prodaný. Asi nemá nový lak a není naleštěný. Podle mého velmi dobré auto za super peníze. Ona je také otázka, kde se vůbec inzeruje. Já ho v žádné inzerci zatím neviděl. (je pravda, že jsem se s tím také nijak nezabýval, ale prostě jsem na něj nenarazil)

Asi je holt lepší ty auta nalakovat, vyšperkovat a vymyslet nějakou pohádku o důchodci a supermarketu v horách, kde se nesolí. To chtějí lidé asi slyšet. :mrgreen:

K :dance
Naposledy upravil(a) Sláma Karel dne 16 bře 2015 18:12, celkem upraveno 3 x.
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Land Jirka
Příspěvky: 3470
Registrován: 29 lis 2006 18:40
tel.: +420731913431
auto: Land Rover
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#17 Příspěvek od Land Jirka » 16 bře 2015 18:10

Dříve jsem zastával stejnej názor na motor TD5 vs 300tdi jako Cyril...
Dnes bych řekl, že je TD5ka docela spolehlivej a jednoduchej motor. Trošku náročnější na údržbu.
Hlavně bych řekl, že za 80% závad si u těchto motorů můžou majitelé sami. Většinou zanedbanou údržbou, někteří by neměli mít ani řidiočák.
Třístovka je trošku blbuvzdornější, ale je zase starší a tím pádem odcházejí stářím některé komponenty a může to po koupi oojetého auta taky spolykat nějakou kačku.
Land Rover 4x4 SERVIS, PRODEJ DÍLŮ LAND ROVER, DIAGNOSTIKA, OPRAVY A ÚPRAVY LAND ROVER, RENOVACE VETERÁNŮ
Tel: 731913431

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#18 Příspěvek od lumberjack » 16 bře 2015 23:32

Land Jirka píše:Dříve jsem zastával stejnej názor na motor TD5 vs 300tdi jako Cyril...
Dnes bych řekl, že je TD5ka docela spolehlivej a jednoduchej motor. Trošku náročnější na údržbu.
Hlavně bych řekl, že za 80% závad si u těchto motorů můžou majitelé sami. Většinou zanedbanou údržbou, někteří by neměli mít ani řidiočák.
Třístovka je trošku blbuvzdornější, ale je zase starší a tím pádem odcházejí stářím některé komponenty a může to po koupi oojetého auta taky spolykat nějakou kačku.
Přidám svůj nesmysl do debaty. TD5 mám už přes tři roky. Jezdím v lese, žádný trial, ale prostě kořenové náběhy denně, blabla... Poslední závadu jsem měl utrženou trubku brzd na zadní nápravě. Zkurvená větev na cestě se prostě chtěla chytnout tak, aby urvala trubku a nechala vytéct celou brzdovku...Stalo se mi to tenhle pátek ve 14 : 15hod a v sobotu v 9 : 45 jsem to měl opravený.. No chci říct, že většina a pak i všichni tady dřív říkali, že TD5 je k ničemu, blabla. Já si jí kpoupil od Patrika do práce, mám pouze tohle auto a jsem spokojenejej!!! Tachometr mi sice stále nejde, ale dnes jsem vyjel takovou cestu, že se usmívám. (Jo, největší podíl na tom má BF Goodrich MT) Hele sory, jestli tě někdo varoval před defama, co jezdili jen v terénu... hehe, co znamená jezdit v terénu? Dát si dvakrát do roka hustej trial a auto pokurvit nebo jezdit denně jen skutečně 50% polních, lesních cest a auto skutečně pokurvit? :D Moje auto má většinou každej měsíc nějakou povinnou úpravu, takže tam mám pořád nový díly. Nerozumím tedy tomu, proč bys nechtěl auto, co pravidelně jezdí v terénu... :mrk

Uživatelský avatar
Balú
Příspěvky: 767
Registrován: 01 srp 2012 13:53
tel.: +421903775011
auto: LR DII 2003
Bydliště: Púchov

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#19 Příspěvek od Balú » 16 bře 2015 23:46

nooo logiku to ma,kto PRAVIDELNE jazdi v terene ,tak musi mat auto v dobrom stave,inac sa z toho terenu nevrati :grin:
potom to bude len o tej kozmetike,co pri defendri zase az tak nevadi

Fílias
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2015 10:47

Re: Koupě Defendera 110 TD5

#20 Příspěvek od Fílias » 17 bře 2015 00:04

Nejprve bych všem rád poděkoval za rady připomínky a v neposlední řadě nabídky a ochotu pomoci.

Dnes jsem se byl podívat v tom bazaru na ty 2 inzerované Defíky a ejhle, oba 2 prodaný, jeden před měsícem, druhý před týdnem, ale bylo mi řečeno, že další bude za týden, že prý už je v Čechách, ale NĚCO se na něm dělá, ale nevzpomíná si co. Předpokládám, že přesně to, co tady psal Hanys_a_Kaca - zkrášlovací kůra. A co si budeme povídat, bazarysta důvěryhodnej asi jako 18ti letej pojišťovák..

K tomu využití auta a jestli je Def to pravý. Auto je PRIMÁRNĚ do firmy, ale krom toho je můj otec (spolumajitel firmy) myslivec a jezdí do lesa téměř obden a Defender byl jeho vysněný auto už bůh ví jak dlouho. Vždy když někde někoho v Defu potkáme tak slintá jak haldovej pes :mrk Ale abych pravdu řekl, nejsem si jistej, že ho nakonec koupíme. Vzhledem k tomu, že je to primárně auto pracovní, tak musí vyhrát zdravý rozum nad emocemi. Ale zatím je to favorit ;)

Teď k nabídkám: Mohl bych poprosit Sláma Karel o zaslání více fotek toho nabízeného Defa, adresu kde by byl k vidění a případně i cenu bez oprav, tak jak je? Začíná mi být jasné, že by bylo lepší koupit něco ověřeného od nadšence, než bazarovou pseudo leštěnku a instantní problém.
Děkuji za nabídku i Cyrilovi, 300 TDi je docela brouk do hlavy, a asi co se spolehlivosti týče sázka na jistotu...

Přetlumočím nabídky "výběrní komisi" :D a uvidím, jestli se na něčem dohodneme.

Pokud máte ještě někdo další na prodej devítimístného Defa 110, tak sem s ním, rád se na ně podívám.

Odpovědět