Senzor vody v palive

D, TD, TDI, TD5
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Olie
Příspěvky: 44
Registrován: 03 říj 2014 09:49
auto: Defender 90 TD5

Senzor vody v palive

#1 Příspěvek od Olie » 29 led 2015 12:23

Zdravim, kupil som defa, moc som si ani nepojazdil a nastal problem, prestal startovat, to sa vyriesilo, bolo to cerpadlo paliva, po jeho vymene mi prestal ukazovat budik nadrze, rychlost, teplota, blinkre, zadny stierac. Pri vymene som menil aj palivovy filter a kedze som nezohnal s cidlom vody, dal som tam bez cidla. A tu rozmyslam, ze mohol nastat problem, mechanik mi zaizoloval droty od cidla a ked som ich pozeral su tam tri, cio je dost divne, vsade som videl iba dva, aj na schemach, neviete, ci je to nejaka kostra, co sa niekam vracia, alebo podobne? Defom som bol nydseny, ze tam nieje moc co riesit, ale opak je pravdou =) Uz som z toho na prasky, na aute som sa zatial moc nepovozil, som zvedavy, co pride nabuduce =)
Diky za rady

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Senzor vody v palive

#2 Příspěvek od Jenda » 29 led 2015 12:35

...to cidlo bych neresil,naprosta vetsina ho bud taky ,,fikla" a nebo uhnilo/utrhlo se. Pokud to zaizoloval dukladne(mam to taky uz roky) ,tady chyba nebude.
H.
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Senzor vody v palive

#3 Příspěvek od VencaZE » 29 led 2015 14:15

Asi máš TD5,tu neznám, ale když ti nefunguje tolik věcí, tak to vypadá že jsi někde povytáhnul konektor kabelovýho svazku dozadu, nebo se rozpadnul.
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
nios
Příspěvky: 213
Registrován: 14 dub 2010 21:01
auto: Disco4
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Senzor vody v palive

#4 Příspěvek od nios » 29 led 2015 17:10

to je tou "dokonalou" elektrikou v defu..... :Ja blb:

ja by som presiel poistky a relatka najprv, a potom zvazky....ale ono s lelktrikou ja riesim stale nejaky problem....minule mi z nicoho nic zajazdy zdochol....napr.....

je to auto pre hooodne trpezlivych soferov....
ex Disco300, ex Classic Soft Dash, ex Disco2 td5, ex DEF 110 TD5, Disco4

Odpovědět